tlen & gg

Masz propozycję na ulepszenie forum? Daj nam znać...
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

tlen & gg

Post autor: Ardelia »

naprawilam bledy w kodzie, wiec linki do programow tlen & gadugadu powinny teraz wszedzie dzialac, zamiast tylko w pelnym profilu.
to moj prezent dla was na gwiazdke. :xmrgreen:
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: tlen & gg

Post autor: kot »

Ardelia pisze:naprawilam bledy w kodzie, wiec linki do programow tlen & gadugadu powinny teraz wszedzie dzialac, zamiast tylko w pelnym profilu.
to moj prezent dla was na gwiazdke. :xmrgreen:
Dziękuje pięknie :D :D :D . Zeby było smieszniej na forum to sciagnąłem sobie wreszcie GG i chyba zaczne do kogoś pisać , ktoś moze chętny zeby pogadać :xmrgreen: :wink: . żARTUJE . :D :D :D :D Muszę sie nauczyć obsługi tego dziadostwa .

Acha to dopisane później . nie moge wysłać PW , system sie zawiesil czy coś takiego .Moze by ktorysz Moderatorów "kopnął system" Z góry dziękuje .
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: tlen & gg

Post autor: Ardelia »

kot pisze:Dziękuje pięknie :D :D :D . Zeby było smieszniej na forum to sciagnąłem sobie wreszcie GG
kot ma gg? chowajcie sie tlumy, nadchodzi czas chaosu. ;) :lol:

@pw odpisalam ci w odpowiednim watku.
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
ODPOWIEDZ