Zadaj pytanie osobie poniżej :P

Jak sama nazwa wskazuje
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

dziwożona pisze:PS. Ant, jaką Ty masz fajną kieckę na tym avatarze!
Kuźwa, chyba dam se siana z temi eksperymentami :/ Pierwszy (matematyczny) nie wypalił cosik, ten coś nie wygląda na poprawie odbierany :| Wiedzże otóż, Dziwożono ma, iż nie jest li to Ci ni żadna Ci kiecka tam, czy inny habit zakonnika, nie, nie, nie! To jest Buka z przyklejoną głową różowej mrówki :mrgreen: No ale nic to, trzeba będzie zdjąć to, widać ludzie nie rozumieją "sztuki" :lol:

PS. Tarnowskie Góry :P

Rambo czy szambo? ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ant, ja wiem, że to była Buka, tylko po co jej dorobiłeś łeb różowej mrówki? Wtedy to już nie jest postrach muminków, tylko Ant w zabójczej kiecce.
Tenarian, wycieczka to wycieczka. Ja jednak skłaniam sie ku Trójmiastu, ale znajomi ciągną do Poznania. Chryste, co wy wszyscy widzicie w tym mieście? Tam nic nie ma. Ostatnio szłam z buta ze Starego Rynku do katedry, to myślałam, że ducha wyzionę w kosmicznym upale, nie mówiąc o tym, że nie wiedziałam jak wytłumaczyć facetowi mojej siostry, że katedra może być poza miastem.

Terminator.
W spodniach czy w sukience?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

dziwożona pisze: Ja jednak skłaniam sie ku Trójmiastu, ale znajomi ciągną do Poznania. Chryste, co wy wszyscy widzicie w tym mieście? Tam nic nie ma. Ostatnio szłam z buta ze Starego Rynku do katedry, to myślałam, że ducha wyzionę w kosmicznym upale, nie mówiąc o tym, że nie wiedziałam jak wytłumaczyć facetowi mojej siostry, że katedra może być poza miastem.
W Gdańsku też nic nie ma :P No może z wyjątkiem tłumów turystów xD
dziwożona pisze:W spodniach czy w sukience?
W piżamie :mrgreen:
Francja czy Rosja? :P
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Jedno pytanie back (znaczy się, do Dziwożony). Katedra w Poznaniu - to proste. Było mu wytłumaczyć, że to miasto się w inne miejsce przenosło. Poza tym, to wcale nie jest daleko, tylko dwa mosty (no chyba że szłaś jakoś naokoło).

>Francja czy Rosja?
W pół drogi - Białoruś. Ostatnio bardzo fajną Białorusinkę poznałem. Na szczęście ona nie wraca, znaczy się bardzo kombinuje, żeby na B. nie wracać. A na nieszczęście, to są inne nieszczęścia.

Funty czy Ojro?
Jest taka stara serbska pieśń...
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

dziwożona pisze:Ant, ja wiem, że to była Buka, tylko po co jej dorobiłeś łeb różowej mrówki? Wtedy to już nie jest postrach muminków, tylko Ant w zabójczej kiecce.
To tym bardziej mnie utwierdza w przeświadczeniu, by nie eksperymentować :mrgreen: Dobrze, że nikt nie wpadł na to, że to jest kiecka ekshibicjonisty ;)

PLN-y :mrgreen:

Wydatek czy podatek? ;)

EDIT
Schluss z eksperymentami. Od dziś gustowna mrówka na estetycznym, pastelowym tle :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Agnieszka pisze:W Gdańsku też nic nie ma :P No może z wyjątkiem tłumów turystów xD
Jak to nic nie ma?! Foch!
3miasto jest super!
:P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Haracz.
Zachód, czy wschód słońca?

A Poznań wydaje mi się taki... mały, zaściankowy, bez rozmachu, bleee. Ja uwielbiam Trójmiasto i Warszawę. I w ogóle dziwni ludzie pracują tam na dworcu. Kiedyś czytałam artykuł o dworcu PKP w Poznaniu. Wszystko się zgadzało ze spostrzeżeniami moimi oraz moich znajomych.
T., jeśli te dwa mosty to jest dla Ciebie niedaleko przy 30 stopniowym upale i z marudzącym facetem u boku, to widocznie nigdy czegoś takiego nie przeżyłeś. Zresztą wszyscy faceci to duże dzieci, bez względu na wiek. <zdegustowana macha ręką>
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Koni pisze:
Agnieszka pisze:W Gdańsku też nic nie ma :P No może z wyjątkiem tłumów turystów xD
Jak to nic nie ma?! Foch!
3miasto jest super!
:P
Całe życie mieszkam w Gdańsku, 4,5 roku studiowałam w Sopocie, od czasu do czasu bywałam w Gdyni i... podtrzymuję swoje zdanie :mrgreen: Ostatnimi czasy dość często zdarza mi się bywać na Starówce i powiem tak: mydło i powidło, tandetne jarmarczne klimaty, a wszystko w otoczce gołębich odchodów :P Szczytem "uroku" Gdańska są handlarze z balonikowymi stworkami, myszkami Miki tańczącymi do rytmu disco-polo (co krok sprzedają te myszki) oraz babcia-mikołaj i wyleniały pirat :P

Inna sprawa, że zgodzę się z Dziwożoną, że w Poznaniu też nic nie ma :D No jedyna wyższość Poznania nad Gdańskiem to wydział neofilologii UAM (w każdym razie jego obecność, ale zdecydowanie nie wygląd).
dziwożona pisze:Zachód, czy wschód słońca?
Zaćmienie :P

Miód czy Miodek? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Profesor Miodek.
I złego słowa nie dam powiedzieć na Wrocław, choć u mnie w rankingu dopiero po Krakowie i Gdańsku właśnie.

ogień, czy woda?
Nysia1990
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 20 wrz 2008, 16:22

odp. na pyt. powyżej i pyt. dla osoby poniżej ;)

Post autor: Nysia1990 »

Odp.: Woda :!:

Pyt.: Pies czy Kot :?:
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Czarny kot rudy

A teraz pytanie z serii: zawsze może być gorzej.
"Moda na sukces", "Klan", czy "Złotopolscy", a może "Na dobre i na złe"?


A jeśli chodzi o miasta, to w tym miejscu pewnie wielu się się mną zgodzi, że Szczecin jest naprawdę antypatyczny. A w tym Poznaniu to nic nie mają albo ja patrzeć nie potrafię. Podniecają się tymi kilkoma kamienicami jak szczur nowo otwartym kanałem.
To, natomiast, co czuję do Trójmiasta jest metafizycznym doznaniem. :lol: Stamtąd pochodzi moja ulubiona część rodziny. W ogóle uwielbiam nadmorskie miejscowości. Czuć w nich hmmm... przestrzeń (?)
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
arin
mASkotka
Posty: 141
Rejestracja: 9 sie 2008, 19:08
Kontakt:

Post autor: arin »

Moda na sukces! :D

Prędzej nastąpi apokalipsa czy skończy sie moda na sukces? :diabel:
Nic na siłę, każdy ma swoje zdanie
Głodny wiedzy społecznej i poznania siebie.
Lubie hh, metal symfoniczny, rock, klasyczną, alternatywną i jeszcze by sie coś znalazło.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

To drugie, bo na koniec MnS raczej się nie zanosi, za to koniec świata jest bliski :wink:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Koni, a pytanie?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Yy... Myślę...

No dobra...
Star Wars, Star Trek czy Star Gate?
:mrgreen:
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
ODPOWIEDZ