gdzie pracujesz? czym się zajmujesz? branża zawód profesja

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Jednobarwna
ASiołek

Re: gdzie pracujesz? czym się zajmujesz? branża zawód profesja

Post autor: Jednobarwna »

Jestem producentem materiałów reklamowych w agencji reklamowej. Tak oficjalnie. Nie oficjalnie robię etykiety na słodycze reklamowe (głównie na krówki), od projektowania w programie coreldraw, przez druk i cięcie na gilotynie. Zdarza się czasem przewijać krówki jak się zmaści druk a fabryka która produkuje i zawija krówki jest w innym województwie i nie ma możliwości żeby podrzucić etykiety do podmiany.
A z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacyjnym. Ale nie zamierzam pracować w tym zawodzie.
Chcę zrobić kursy różnych programów graficznych i pracować w tym kierunku.
Loufoque
przedszkolASek

Post autor: Loufoque »

Z zawodu rusycysta językoznawca, co kończy się tym, że czytam rosyjskie fanficki :lol:
Jestem pracownikiem administracji w szkole, więc na codzień zajmuję się przekładaniem ton papierów.
LimitedSoftware
przedszkolASek

Post autor: LimitedSoftware »

Póki co branża jubilerska, choć bardzo chciałabym mieć swoje gospodarstwo agroturystyczne 8)
Jeśli chcesz mi coś dać, zrób to tylko wtedy jeśli przyjdzie ci to z radością dziecka, które karmi kaczkę.
Awatar użytkownika
Sniezny
mASełko

Post autor: Sniezny »

Animator arteterapii, a pracuję i tu i ówdzie a teraz - nigdzie. Czasami udzielam się aktywistycznie bo sprawia mi to przyjemność albo tłumaczę materiały (tak tak, kochani, te o których mówi się, że są z żółtymi napisami czyli kontrowersyjne - ale ja daję białe).
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ