Zdziwię was

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
mankomaniak
Zbanowany
Posty: 23
Rejestracja: 19 mar 2008, 00:48

Zdziwię was

Post autor: mankomaniak »

Chciałbym być aseksualny. Bardzo. Mam 23 lata, nigdy się nie całowałem, nie dotykałem z nikim. Fizycznie zdrowy. Heteroseksualny. Jedyne co mam to masturbacja. I po co to wszystko piszę? Żeby wyżalić się? Nie wiem, chciałbym być jednym z was, bo męczę się: z jednej strony psychika - zapewne zryta - tak silnie mnie hamuje- z drugiej instynkt mówi: rób dzieci! Jeżeli rzeczywiście są ludzie, co nie potrzebują seksu, to moim zdaniem są szczęśliwcami. Chciałbym być robotem bez emocji i instynktów, tak żeby nie myśleć o tej dziewczynie, w której 3 lata temu się zakochałem (pozostał mi jej idealny obraz. I wciąż go widzę). Zapewne gdybym nie chodził do psychiatry, miałbym większe problemy. Tak jakoś na antydeprechach się trzymam. Może gdybym skupił się tylko na jednej rzeczy, na przykład na matematyce, czymś pochłaniającym umysł, poczułbym się lepiej.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

No cóż, mnie nie udało Ci się zdziwić ;) znam kilka osób, które doświadczają problemów związanych z seksualnością i chciałyby być aseksualne /a raczej mają takie fazy, czasem mówią mi co innego/. Oby udało Ci się z tego szybko wygrzebać..
:ciasto:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Re: Zdziwię was

Post autor: Ognik »

mankomaniak pisze: Może gdybym skupił się tylko na jednej rzeczy, na przykład na matematyce, czymś pochłaniającym umysł, poczułbym się lepiej.
Z pewnością. Spróbuj oczyścić umysł. Żaden psychoterapeuta Ci tego nie powie. Uwolnij myśli. Mi pomaga długi spacer po górach. Spróbuj.
wilczek
pASibrzuch
Posty: 286
Rejestracja: 17 lip 2007, 18:46

Re: Zdziwię was

Post autor: wilczek »

mankomaniak pisze:Jeżeli rzeczywiście są ludzie, co nie potrzebują seksu, to moim zdaniem są szczęśliwcami. Chciałbym być robotem bez emocji i instynktów, tak żeby nie myśleć o tej dziewczynie, w której 3 lata temu się zakochałem (pozostał mi jej idealny obraz. I wciąż go widzę)
Ale bycie aseksualnym nie znaczy ze sie nie zakochujemy albo nie przeżywamy emocji. Też obdarzamy innych ludzi uczuciami, z tą różnicą że jak podoba mi się jakaś dziewczyna to po prostu mi się podoba bez chęci przelecenia jej.
Samiec Alfa 8)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Oczywiście są też aseksualiści, którzy się nie zakochują. :)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Wilczek pisze:bycie aseksualnym nie znaczy ze sie nie zakochujemy
Niech każdy pisze za siebie.. :>
Dodam jeszcze, że bycie obojętną romantycznie nie ogranicza mojej zdolności do odczuwania emocji :P
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Mnie nic nie zdziwi. Mój drogi, dobrze, że potrafisz się określić, czego chcesz, kim jesteś (Odezwała się ciocia Dobra Rada). Myślę, że powieneś poszukać przyczyny, dlaczego jesteś sam, jeśli Twoje pragnienia są wręcz przeciwne. Nie poddawaj się, na pewno znajdziesz swoją drugą połowę, ale na wszystko jest czas.
A co do antydepresantów, hmmm... Mam dość niepopularne zdanie. Czasami przynoszą więcej szkody, niż pożytku. To nie jest lek na samotność, a na dokładkę uzależnia.
Pozdrawiam
metede
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2008, 16:47

Re: Zdziwię was

Post autor: metede »

wilczek pisze:
mankomaniak pisze:Jeżeli rzeczywiście są ludzie, co nie potrzebują seksu, to moim zdaniem są szczęśliwcami. Chciałbym być robotem bez emocji i instynktów, tak żeby nie myśleć o tej dziewczynie, w której 3 lata temu się zakochałem (pozostał mi jej idealny obraz. I wciąż go widzę)
Ale bycie aseksualnym nie znaczy ze sie nie zakochujemy albo nie przeżywamy emocji. Też obdarzamy innych ludzi uczuciami, z tą różnicą że jak podoba mi się jakaś dziewczyna to po prostu mi się podoba bez chęci przelecenia jej.
o o o o - właśnie tak :)
Gość

Post autor: Gość »

mankomaniak ale wiesz asy tez chodza do psychiatry i biore antydepresanty ;) jaaaa;)

moze sie zamienimy chcialabym byc seksualna i moc sie odnalesc w dziesiejszym swiecie napietnowanym sexem
i nie czuc sie jak z komosu
ragnar
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 3 lip 2008, 17:01

Post autor: ragnar »

Po pierwsze - czemu mankomaniak jest zbanowany?

Po drugie: mankomaniak czytałeś mój topic? Sam sobie odpowiedz na pytanie czy mnie zdziwiłeś.
Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

— Rémy de Gourmont

(Choć spodziewam się zmycia mi łba za ten podpis ;) )
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

@Ragnar
Kolega Mankomaniak tak strasznie zazdrościł ASom, że ostatecznie wysnuł teorię, iż ten, kto uważa się za aseksualnego, jest oziębłą kobietą, kłamcą lub chorym psychicznie /coś tam jeszcze było o gejach, chyba.. / ;)
Jak chcesz o tym poczytać to znajdź temat założony przez niego w dziale 'Z innej beczki'.
kasia25
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lip 2013, 18:33

Re: Zdziwię was

Post autor: kasia25 »

Kurde . To tak samo jak jakbym ja chciala byc seksualna. Ale nawet jakbym chciała to mi mi sie nie uda,bl to nie ja. Mozesz spróbować ale to i tak nie będziesz ty
ODPOWIEDZ