zazdrosc,smutek z powodu...

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Weep pisze: Przede wszystkim dzięki za tyle słów otuchy. :kwiotka:
Chciałam upewnić sie co do powyższego fragmentu:
Czy chodzi w nim o to, że zakładasz, iż niepotrzebnie zachowuję sie i ubieram ekstrawagancko? Bo co do wyglądu masz rację :D, ale to dlatego, ze świetnie sie czuję właśnie taka, jest mi z tym dobrze i lubię tak wyglądać. MAM TAKĄ POTRZEBĘ, wbrew temu, co napisałeś.:D
Nie kwestionuje Twojej potrzeby, ale zauwazam mozliwa i IMO prawdopodobna ewentualnosc, ze facet, ktory moglby byc dla Ciebie partnerem moze sie Twojego stylu przestraszyc. :D

Ja napisalem, ze nie ma potrzeby wyrozniac sie wygladem, aby znalezc odpowiednia jak mi sie zdaje dla Ciebie osobe, a to jakie Ty masz potrzeby pozostaje dla mnie niewiadoma.

pzdr
Starfuckers Inc.
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

nehemia pisze: Nie kwestionuje Twojej potrzeby, ale zauwazam mozliwa i IMO prawdopodobna ewentualnosc, ze facet, ktory moglby byc dla Ciebie partnerem moze sie Twojego stylu przestraszyc. :D
Nie facet - kobieta :D Jeśli faceci się boja to tym lepiej, będę miała spokój. :D
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
nehemia
ASiołek
Posty: 86
Rejestracja: 22 lut 2008, 19:02
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: nehemia »

Weep pisze: Nie facet - kobieta :D Jeśli faceci się boja to tym lepiej, będę miała spokój. :D
Na dwoje babka wrozyla :D
Starfuckers Inc.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

nehemia pisze: Nie kwestionuje Twojej potrzeby, ale zauwazam mozliwa i IMO prawdopodobna ewentualnosc, ze facet, ktory moglby byc dla Ciebie partnerem moze sie Twojego stylu przestraszyc. :D
Gdyby miałby być partnerem, to by się nie przestraszył :P Strach przed czyimś wyglądem wyklucza z grona potencjalnych partnerów :P
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Gość pisze:czuje ze do konca zycia nie dowiem sie tego kim jestem bo z nikim nie odwaze sie spedzic nocy
Kiedy tego, kim jesteś nie definiuje wyłącznie to, z kim dobrze albo nie dobrze Ci w łóżku. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Gość

Post autor: Gość »

hmm tego nie wiedzialam
ja podchodze do tego ze lozko i to jak mi sie spodoba okaze sie jaka mam orientacje
dlatego boje sie isc do lozka zeby ew. sie dowiedziec tej prawady

myslenie typowo nerwicowe :roll:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Gość pisze:hmm tego nie wiedzialam
ja podchodze do tego ze lozko i to jak mi sie spodoba okaze sie jaka mam orientacje
dlatego boje sie isc do lozka zeby ew. sie dowiedziec tej prawady

myslenie typowo nerwicowe :roll:
Orientacja jest orientacją psychoseksualną a nie tylko seksualną. Nie tylko seks definiuje, czy się jest hetero, homo, bi, czy może aseksualistą, ale również odczucia. Nie tylko fizyczny pociąg, ale również to, co się czuje do konkretnej osoby.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ