Powody dla których warto...

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Gdzie napisałam, że chodzi mi o wartość w pieniądzach? :wink:
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Nigdzie.
To ja się pytam, czy aseksualizm można wyrazić w pieniądzach. Chyba nie. A jeśli ktoś to potrafi to mógłby zbić majątek.
Nie wszystko się przelicza na pieniądze.
Awatar użytkownika
Piorun
PerkunAS
Posty: 595
Rejestracja: 8 kwie 2008, 12:50
Lokalizacja: z fabryki cyborgów

Post autor: Piorun »

Na wszystkim można zbić kasę. Na ludzkiej psyche w szczególności.

Papier wiele zniesie - skoro można pisać o singlach, parach homo i hetero, pesymistach, optymistach, tych co mają nerwicę i tych co chcą jej dostać, to można i o ASach
Potem tylko dostać się na Amazon Bestseller List, siąść i liczyć dolary :D
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

Także warto byś aseksualnym, gdyż: nie ma się zmartwień typu o rety, moja połówka teraz pracuje, nie mam z kim iść do klubu; albo sory chłopaki ale moja cizia będzie mnie kontrolować w chwili, gdy będę na dyskotece. Warto być asem, gdyż: jest się indywidualnym, a indywidualizm jest w modzie(podobno).

A największą kasę na aseksualiźmie zbijają wszelkiej maści psycho terapeuci, więc ludzie przestańcie do nich chodzić, bo tylko niepotrzebnie wydajecie Kasie, za którą mogli byście poszaleć. A tak lekarz zaszaleje zaraz gdy Wy opuścicie jego gabinet.

(ale złapałem wenę)
Awatar użytkownika
Weep
ruda mASzkara
Posty: 539
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:38
Lokalizacja: Łódź/ Włocławek
Kontakt:

Post autor: Weep »

Ognik pisze: A największą kasę na aseksualiźmie zbijają wszelkiej maści psycho terapeuci, więc ludzie przestańcie do nich chodzić, bo tylko niepotrzebnie wydajecie Kasie, za którą mogli byście poszaleć.
:shock: Ale, ale... To ktoś z obecnych na forum chodzi do psychoterapeutów leczyć się z aseksualizmu? Wierzyć mi się nie chce. Jeśli tak, to zgadzam się, że to rzeczywiście strata pieniądza.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 20:39 przez Weep, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie stoi przede mną otworem.
I nawet wiem co to za otwór.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ognik pisze:Także warto byś aseksualnym, gdyż: nie ma się zmartwień typu o rety, moja połówka teraz pracuje, nie mam z kim iść do klubu; albo sory chłopaki ale moja cizia będzie mnie kontrolować w chwili, gdy będę na dyskotece. Warto być asem, gdyż: jest się indywidualnym, a indywidualizm jest w modzie(podobno).
A co te niby powody, dla których niby warto być asem mają wspólnego z aseksualnością? To, co napisałeś tyczy się związku, a nie aseksualizmu :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
damian1900
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2008, 13:56
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: damian1900 »

1.Przeciętny człowiek uprawia sex 103 razy w roku,3 gumki kosztują ok. 8zł.,czyli można zaoszczędzić ponad 270zł. rocznie
2.Nie zachorujesz na syfilis i rzeżączkę
3.Alimenty też nie grożą


Moja odp. nie jest zbyt ambitna.ale wg.mnie pytanie tym bardziej.
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Post autor: clouds clear »

Ten temat jest bez sensu. To tak samo jakby sie licytowac dlaczego warto byc np. homoseksualista a nie hetero...
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
damian1900
ASiołek
Posty: 55
Rejestracja: 7 lut 2008, 13:56
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: damian1900 »

Dokładnie
metede
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2008, 16:47

Post autor: metede »

Ognik pisze:Także warto byś aseksualnym, gdyż: nie ma się zmartwień typu o rety, moja połówka teraz pracuje, nie mam z kim iść do klubu; albo sory chłopaki ale moja cizia będzie mnie kontrolować w chwili, gdy będę na dyskotece. Warto być asem, gdyż: jest się indywidualnym, a indywidualizm jest w modzie(podobno).

A największą kasę na aseksualiźmie zbijają wszelkiej maści psycho terapeuci, więc ludzie przestańcie do nich chodzić, bo tylko niepotrzebnie wydajecie Kasie, za którą mogli byście poszaleć. A tak lekarz zaszaleje zaraz gdy Wy opuścicie jego gabinet.

(ale złapałem wenę)
heh, rozśmieszyło mnie to stwierdzenie, że indywidualizm jest w modzie !
to przeciez paradoks! indywidualizm dąży do tego by sie odciąć od mody / juz dawno naturalną koleją rzeczy sie odciął :P :P
ODPOWIEDZ