nigdy z nikim-parę pytań

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Seir
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 7 cze 2012, 22:48

Re: nigdy z nikim-parę pytań

Post autor: Seir »

Ad.1 Tak
Ad.2 21
Ad.3 A jak mam się czuć ? ;) Normalnie. Gdybym kiedyś miał okazję sprawdzić, jak to jest po drugiej stronie, miałbym też okazję do porównania plusów i minusów.
Ad.4 Eee... to, że nie mam potrzeby bycia z kimś ? Chociaż w zasadzie mogłoby to się zmienić kiedyś w przyszłości, kto wie.
Ad.5 Chwała Bogu, nie są zbyt wścibscy. Niektórzy pewnie uznają, że jestem jeszcze młody i mam czas na "takie rzeczy".
Ad.6 Patrz ad.4
Ad.7 Małopolska, a konkretnie Kraków :)
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: nigdy z nikim-parę pytań

Post autor: Falka »

1. Czy jesteś kimś, kto nigdy z nikim nie był, nawet przelotnie? Jeśli tak, to: Tak

2. Ile masz obecnie lat - 21

3. Jak się z tym czujesz. Jakie dostrzegasz tego plusy i minusy -Czuję się dobrze , plusy i minusy - nie zastanawiałam się nad tym , po prostu zajmuję się swoimi sprawami

4. Jakie są twym zdaniem przyczyny bycia samym. nieśmiałość , wymagania , brak parcia na bycie w związku , trochę natura samotnika i potrzeba ogromnej życiowej przestrzeni , mój trudny charakter

5. Jak odbierają twój wątek inni - nie interesuje mnie to jak inni to odbierają

6. Czy próbujesz jakoś zmienić swój dotychczasowy status? - nie

7. Z jakiego rejonu Polski jesteś? [ pytanie dodatkowe- być może, ale niekoniecznie, będące możliwą próbą wyjaśnienia przyczyny bycia samemu][/quote] - z Polski wschodniej
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
ODPOWIEDZ