Podszywanie się pod Asów

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
PrzemAS
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 7 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Podszywanie się pod Asów

Post autor: PrzemAS »

Witam!

Muszę umieścić tutaj ten temat, ponieważ zauważyłem, iż jest tutaj mnóstwo użytkowników. Podoba mi się to natomiast skąd mam mieć pewność iż to są osoby napewno aseksualne a nie że się tylko podają i na przykład robią sobie z nas te osoby ,,jaja" logując się na to forum. Skąd mam mieć pewność, że Ci ludzie mają napewno te same problemy co ja a nie że są tutaj poto by sie wyśmiewać z kogos?

Czekam na szczere odpowiedzi bo głupie mnie nie interesują

Pozdro!
Sto lat życia
Bez współżycia!
Nadzieja
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 23 lip 2008, 13:35

Post autor: Nadzieja »

Bycie Asem to wg Ciebie problem?
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Podszywanie się pod Asów

Post autor: Agnieszka »

PrzemAS pisze:skąd mam mieć pewność iż to są osoby napewno aseksualne a nie że się tylko podają i na przykład robią sobie z nas te osoby ,,jaja" logując się na to forum. Skąd mam mieć pewność, że Ci ludzie mają napewno te same problemy co ja a nie że są tutaj poto by sie wyśmiewać z kogos?
Hmmm. Zadam Ci podobne pytanie - skąd inni użytkownicy mają mieć pewność, że jesteś na pewno aseksualny, a nie że się tylko podajesz za kogoś takiego?
Awatar użytkownika
ivi
pASibrzuch
Posty: 211
Rejestracja: 1 sie 2008, 21:14

Post autor: ivi »

Nie zauważyłam aby ktokolwiek robił sobie z kogokolwiek ,,jaja". Jasne ,że czasem jakiś nie-as zaglądnie tutaj , czasem podyskutuje, ale na dłuższą metę raczej tu nie zagości.Chociaż, może się mylę.Nasze rozmowy nie oscylują przecież tylko i wyłącznie wokół aseksualizmu, wymieniamy poglądy na różne tematy, przedstawiając nasz punkt widzenia.Ot, zwykła dyskusja.
Awatar użytkownika
Ramizes
TrahAS
Posty: 181
Rejestracja: 8 mar 2009, 10:34
Lokalizacja: Blackburn - United Kingdom

Post autor: Ramizes »

Powiem Ci tak,moja odpowiedz brzmi ... czy chciało by się komuś zakładać konto i czytać nasze forum ?? Chyba nie zdarzają się takie przypadki gdzie ich iloraz inteligencji był poniżej zera ;)
forum raczej odwiedzają asy , a w twoim profilu nie ma adresu zamieszkania, itd nie popadajmy w depresje ...
pozdrawiam
Obrazek
Bardzo Dziwna Osoba
fantAStyczny
Posty: 551
Rejestracja: 21 lut 2007, 15:28
Lokalizacja: Północ

Post autor: Bardzo Dziwna Osoba »

Ja jestem niepewna co do osób, które napisały zaledwie kilka postów, ale jeśli ktoś napisał ich kilkaset i do tej pory nikogo nie obraził, to raczej nie należy się spodziewać, by miał złe intencje.
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Bardzo Dziwna Osoba pisze:Ja jestem niepewna co do osób, które napisały zaledwie kilka postów, ale jeśli ktoś napisał ich kilkaset i do tej pory nikogo nie obraził, to raczej nie należy się spodziewać, by miał złe intencje.
Dodałabym jeszcze: czas pobytu na forum. Sama ilość bywa czasem myląca.
Zwróciłam również uwagę na kilka osób, które napisały raptem kilkanaście postów przez rok lub więcej. Są to wypowiedzi przemyślane i na temat.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Arilin
łASuch
Posty: 167
Rejestracja: 24 mar 2007, 01:44

Post autor: Arilin »

Sama nie jestem zbyt aktywna, forum czytam choć czasami po prostu brak czasu :(

A forum jak to forum. Na każdym forum może znaleźć się osoba mająca na celu zrobienie tylko zamieszania. Uroki netu po prostu :) Są plusy i minusy :)
można liczyć gwiazdy, można mierzyć czas
ale trzeba czuć co w życiu ważne
to się nie da zważyć, a gdy szansę masz
aby podbić świat i poznać prawdę
Jabberwocky
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 4 maja 2008, 11:37

Post autor: Jabberwocky »

Oj, szczerze to forum jest bardzo grzeczne i spokojne. Naprawdę mi imponuje, może nie jest rozreklamowane i dlatego nie pojawiają się oszołomy-nawracacze. Byłam świadkiem kilku desantów na forach różnych, tutaj jest kultura i spokój.
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Jabberwocky, my tu też mieliśmy parę niezłych desantów.
Ale faktycznie od pół roku jest tu względny spokój. Chociaż pojedyncze przypadki specjalne czasem się pojawiają :diabel:
PrzemAS
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 7 mar 2009, 22:58
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: PrzemAS »

Dziękuje Wam Wszystkim za odpowiedzi.

No i licze na to, że faktycznie będzie miło i że spokojnie pogadamy na temat zwłaszcza ,,Aseksualizmu". Ponieważ rzeczywiście z wieloma pojęciami mi się często myli z celibatem, z antyseksualizmem że to ,,A" na początku to ,,Anty" czy też z anoreksją seksualną.

Dzięki i pozdrawiam
Sto lat życia
Bez współżycia!
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:29 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

ironek pisze:Mogę być waszym dyżurnym nie-asem i męską świnią;).
Sorry, ale rolę forumowej świni to ja tu odgrywam. Bezczelnie usuwam posty, chamsko naśmiewam się z innych i takie tam. Ewentualnie możesz być męską szowinistyczną świnią :twisted: Tylko radzę się dobrze zastanowić, bo tu feministek trochę jednak jest ;)

A propos naśmiewania się z czyjejś aseksualności, jeśli ktoś taki pisze na forum, to raczej da się to wyczuć ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Ja się czasem naśmiewam z aseksualności... swojej :) To chyba nie jest źle.
Moim zdaniem poznać się nie da. AS poza pewnym aspektem życia na ogół niczym się od nie-ASa nie różni. Ani charakterem, ani sposobem wypowiedzi.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
ODPOWIEDZ