Jakbyście wyjaśnili pojęcie aseksualizm...

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

Nie sadze..
Powiem raczej ze nie nie tyle ja co ona by byla nie spelniona :P moja osoba.... Jesli chodzi o mnie to ja chyba bym nie wytrzyma lw zwiazku z osoba skrajnie odmienna ode mnie... :P By albo ona mnie albo ja sam sie wykonczyl... A ja jako osoba nie cierpiaca zmian i lekajaca sie wszystkiego zwiarjowalbym i bym musial isc do lekarza... :P :mrgreen:

W zadnym wypadku inna ode mnie podobna :wink:

Przecinki nie gryzą. Słowniki też nie.
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Aga pisze:Problem tego, czy szuka się partnera jak jadalnych grzybów w lesie, czy czeka się na miłość pozostawię do refleksji dla każdego indywidualnie.
No cóż, zjedzenie trującego grzyba może się źle, a nawet bardzo źle skończyć. :P A nieodpowiedni partner lub partnerka to może nie aż tak jak ten grzyb, ale też mogą okazać się dla nas toksyczni, a wyjdzie to na jaw dopiero wtedy, gdy różowe okulary spadną z nosa. :P
A miłość wcale nie musi być od pierwszego wejrzenia. Może pojawić się z biegiem czasu...
Quirkyalone
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Przypomina mi się wypowiedź koleżanki do jej przyjaciółki: "Czekaj na swojego księcia z bajki, ale pamiętaj, że może być przebrany za żebraka" ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
viktor
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2010, 21:15
Lokalizacja: śląsk

Post autor: viktor »

Viljar pisze: "Czekaj na swojego księcia z bajki, ale pamiętaj, że może być przebrany za żebraka" ;)
pierwszy raz poczułem sie dumny z faktu, że na oko to bliżej mi do żebraka niż księcia ;p
les temps sont durs pour les reveurs
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Witaj w klubie; na oko to mnie też :D
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Co racja, to racja.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Nie wiem, gdzie o tym napisać, więc napiszę tutaj.

Wszedłem na link podany w jednym z wątków "administracyjnych". Kiedy dowiedziałem się, jakie jest pochodzenie tego trójkącika w logo forum, to aż mną zatrzęsło. Z tego wykresu na moje oko wynika, że osoby aseksualne są niejako "z automatu" biseksualne.
Tak się składa, że jestem hetero, a gejostwo wzbudza moje obrzydzenie (tak, jestem "homofobem" i nie wstydzę się tego). Czy z tego wynika, że wykres jest do de, czy że ja jestem stuprocentowo seksualny, tylko że coś się we mnie zablokowało?
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
Czarny
bASyliszek
Posty: 1015
Rejestracja: 13 paź 2007, 13:36
Lokalizacja: Otwock koło stolicy

Post autor: Czarny »

bardziej pasowałoby coś w stylu linii, a pod nią gdzieś oddzielnie kropka
Czarno to widzę...
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Viljar pisze: Czy z tego wynika, że wykres jest do de, czy że ja jestem stuprocentowo seksualny, tylko że coś się we mnie zablokowało?
Powiedziałabym raczej, że to jednak wykres jest do de. Gdy go zobaczyłam, pomyślałam to samo. Ja też jestem hetero i chociaż osobiście nie mam nic przeciwko związkom homoseksualnym, to ja sama za nic w świecie nie chciałabym takiego stworzyć.
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

holliza pisze: Powiedziałabym raczej, że to jednak wykres jest do de.
Raczej interpretacja wykresu.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

@Holliza, miło wiedzieć, że nie jest się osamotnionym w swoich wątpliwościach :)

@Philosoph, w takim razie wyjaśnij, jak interpretować ten wykres należy ;)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

Viljar pisze: @Philosoph, w takim razie wyjaśnij, jak interpretować ten wykres należy ;)
Też chętnie bym przeczytała, jak należy go interpretować, jeśli moje wnioski są błędne.
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Aseksualizm jako brak pewnej potrzeby obejmuje 3 orientacje, nie mamy przecież asekualohomoseksualizmu i podobnych, tylko aseksualizm, który może być u hetero, homo, czy bi. Trójkącik na dole odwróconej piramidy mieści orientacje ponad nim, a nie sprawia, że (dla przykładu) hetero automatycznie staje się bi.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

Viljar pisze:Tak się składa, że jestem hetero, a gejostwo wzbudza moje obrzydzenie (tak, jestem "homofobem" i nie wstydzę się tego).
I poczułeś nieodpartą chęć, by się tym pochwalić :) Niestety, forumowe męczeństwo raczej Ci się nie uda. Co najwyżej niektórzy użytkownicy forum na Twój widok przejdą na drugą stronę ulicy, bojąc się, że ich skopiesz lub oplujesz (od obrzydzenia do czynnego wyrażania nienawiści droga niedaleka).
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Skopanie nie wchodzi w grę, bo jestem pacyfistą i od czasów dziecięcych bitew o zabawki nikogo nie uderzyłem. Moja niechęć jest humanitarna :) A teraz zamiast wyrywać fragmenty moich wypowiedzi może ktoś wyjaśni mi ten wykres. Nadal czekam :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ