Prosze o pomoc

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Prosze o pomoc

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, 18:48 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Jesteś w okresie dojrzewania, wszystko przyjdzie z czasem, nie zawracaj sobie tym głowy.
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
veronikaaa
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:36

...

Post autor: veronikaaa »

nastolatkiem to znaczy, że ile masz lat? może jeszcze nie dorosłeś do myślenia o seksie.

nie rozumiem kwestii: 'czy mi stanie', chyba się tym za bardzo przejmujesz.
'wymyśliłam swoje życie od początku do końca bo to, które dostałam mi się nie podobało'
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, 18:48 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Philosoph
fantAStyczny
Posty: 575
Rejestracja: 22 wrz 2009, 00:21
Lokalizacja: Starogard Gdański

Post autor: Philosoph »

Philosoph pisze:Jesteś w okresie dojrzewania, wszystko przyjdzie z czasem, nie zawracaj sobie tym głowy.
:]
User of this number is currently dead. Resurrection in 5 minutes, please wait. * * * * Resurrection failed, please try again later.
If you have more troubles with resurrection, please contact with software developer (GodCorp®) in order to solve the problem.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Moim zdaniem za bardzo się jeszcze tym przejmujesz - może dobrze, bo dmuchasz na zimne jeśli chodzi o domniemaną niemożność posiadania dzieci...

Jednak zanim zaczniesz siebie określać, może poczekaj aż twoje hormony przestaną buzować - jak Philosoph słusznie zauważył: dojrzewasz - nic na to nie poradzisz... na razie nie zawracaj sobie tym głowy... nie masz ochoty na słowo na "m" (krępujące więc nie rozwijam :P) to całkiem normalne, nie każdy musi mieć... bo po co :shock: - niby dużo się o tym czyta, są dowcipy na ten temat itp. jakby to co najmniej było na porządku dziennym i w ogóle każdy, ale to każdy by to robił : O
Obrazek
Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch
Posty: 260
Rejestracja: 2 lut 2010, 10:05
Lokalizacja: O/S -> N/S

Post autor: pogubiony »

Ewidentny brak samoakceptacji. Jak się okaże, że to stałe, to może się też okazać, że będziesz się podniecał wyłącznie na myśl o czymś. Przy tym czymś już nie. Bywa - trzeba się z tym pogodzić, albo szukać pomocy u specjalisty.
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, 18:48 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 1 raz.
veronikaaa
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:36

...

Post autor: veronikaaa »

nie, to znaczy, że jesteś młody i hormony dopiero zaczną u Ciebie brać górę. tzn. że może wcale nie jesteś aseksualny, tylko po prostu jeszcze niedojrzały do seksu, u każdego rozwija się to w innym wieku.
'wymyśliłam swoje życie od początku do końca bo to, które dostałam mi się nie podobało'
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, 18:49 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 1 raz.
veronikaaa
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:36

...

Post autor: veronikaaa »

czy Ty jesteś prawiczkiem? ale szczerze. bo pytasz, co z erekcją tak, jakbyś nigdy jej nie miał. więc nie miałeś, bo nie uprawiałeś seksu, czy nie miałeś, bo nie miałeś? wydaje mi się, że poza brakiem potrzeby seksu z Asami jest wszystko w porządku, więc niby czemu miałbyś nie mieć erekcji? Asy to nie są osoby bezpłodne i niezdolne do reprodukcji.
'wymyśliłam swoje życie od początku do końca bo to, które dostałam mi się nie podobało'
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 2 maja 2013, 00:21 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 1 raz.
veronikaaa
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 12 mar 2010, 14:36

...

Post autor: veronikaaa »

oczywiście, że może normalnie odbyć stosunek, tyle, że nie jest on takiej osobie do niczego potrzebny ani nie daje żadnej przyjemności.
chyba za bardzo się tym przejmujesz mój drogi.
'wymyśliłam swoje życie od początku do końca bo to, które dostałam mi się nie podobało'
MaxMarcus
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 22 lut 2010, 22:24

Post autor: MaxMarcus »

zzz
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, 18:49 przez MaxMarcus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blv.
ananAS
Posty: 358
Rejestracja: 2 lut 2008, 17:27
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Blv. »

MaxMarcus pisze:Erekcja nic nie ma do prawictwa..
1 erekcje mialem jakies 2 lata temu, ale nie uprawialem sexu wiec tak jestem prawiczkiem..
chodzi mi o to, czy osoba aseksualna dokladnie mezczyzna moze normalnie odbyc stosunek seksualny czy czyms sie to rozni..
Szczegóły zależą od konkretnej osoby, ale tak, aseksualny mężczyzna na ogół może odbyć stosunek seksualny. Być może trudniej będzie mu osiągnąć erekcję, ale jeśli jest zdrowy fizycznie i chętny, stosunek nie powinien raczej być zbyt dużym problemem.
veronikaaa pisze:oczywiście, że może normalnie odbyć stosunek, tyle, że nie jest on takiej osobie do niczego potrzebny ani nie daje żadnej przyjemności.
chyba za bardzo się tym przejmujesz mój drogi.
O ile mi wiadomo, jak najbardziej daje przyjemność, choć może w mniejszym stopniu niż osobie seksualnej.
ODPOWIEDZ