Czy można sprawdzić czy osoba mi bliska jest aseksualna?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
cesarzowa
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 9 maja 2006, 17:29

Czy można sprawdzić czy osoba mi bliska jest aseksualna?

Post autor: cesarzowa »

Witam jestem osoba seksualna (przynajmniej bylam) mam chlopaka, oboje mamy po 26 lat, jestesmy razem prawie 6 lat i ani razu sie nie kochalismy. Ja jestem jego pierwsza dziewczyna (ale on nie jest moim pierwszym chlopakiem) jak moge sprawdzic czy podlozem tego problemy jest jego aseksualnosc czy inne problemy? Najciekawsze jest to, ze bez wiekszego problemu dostosowuje sie do tego i rzeczywiscie z gadzam sie ze taki zwiazek ma wiele pozytywow.
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Czy mo¿na sprawdziæ czy osoba mi bliska jest aseksualna?

Post autor: Kamikola »

Nie widzę innego sposobu jak zapytanie go czy myśli, że to słowo go dotyczy. Możesz go skierować do tej strony jeżeli nie jest pewien czym właściwie jest aseksualność.

Bardzo mnie zainteresowało, że jesteście ze sobą już tak długo... myślę, że to jest dowodem, że aseksualny związek może przetrwać próbę czasu. Z tego co napisałaś wygląda na to, że wam się dobrze wiedzie w takim związku. Gratulacje. :D
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
magellan
fantAStyczny
Posty: 556
Rejestracja: 18 lip 2005, 06:48

Re: Czy mo¿na sprawdziæ czy osoba mi bliska jest aseksualna?

Post autor: magellan »

hi cesarzowa :wink:

twoja wypowiedz:

.."Najciekawsze jest to, ze bez wiekszego problemu dostosowuje sie do tego i rzeczywiscie z gadzam sie ze taki zwiazek ma wiele pozytywow"...

i wypowiedz Kamikoli:

.."Nie widzę innego sposobu jak zapytanie go.."

hmmm.., ja widze jeszcze inny sposob: jesli jestescie juz dluzej razem, i wszystko jest powiedzmy tak jakby ok, to nie wiem tak dokladnie, dlaczego ten temat "nagle roskopywac" :roll: . (fakt jest; nikt oprocz was/ciebie tutaj nie wie, jak dobrze sie potraficie dogadac)

znasz te powiedzenie przy komputerach: never touch the running system... :mrgreen: *zart*

magellan :wink:
Kamikola
fantAStyczny
Posty: 503
Rejestracja: 2 lut 2005, 07:54
Lokalizacja: Kraina ASmerytów
Kontakt:

Re: Czy mo¿na sprawdziæ czy osoba mi bliska jest aseksualna?

Post autor: Kamikola »

Interesujące. Może i masz rację.

Tak przy okazji, witamy Magellana z otwartymi ramionami!!! :D Ciacho na przywitanie :ciasto: :ciasto: :ciasto: Dawno nie było od ciebie słychać.
Moja najnowsza fascynacja: Jackie ChanObrazek
ODPOWIEDZ