Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Przytulanie

Post autor: migel »

chochol pisze:
CloudninowaSWQ pisze:A wiecie,ze przytulanie wytwarza hormony szczęścia? :)
Mi sie obiło o uszy, iż dzieki przytulaniu rodzi się więź. Niezależnie kim jest osoba lubię się przytulić, czuć ciepło drugiej osoby, niekiedy gdy druga osoba nie ma dobrego humoru przytulenie i wysłuchanie jej może pomóc.
CloudninowaSWQ pisze:Tak więc przytulajcie kolegów,koleżanki,przyjaciół,rodzinę ,kogo się tylko da
Załatwione :D
Tak, że niby "20 sekund przytulania" uwalnia jakieś hormony, dzięki temu się bardziej ufa drugiej osobie...
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Przytulanie

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:15 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Falka
pASsanger
Posty: 472
Rejestracja: 11 sie 2012, 19:55
Lokalizacja: Lublin/Podlasie

Re: Przytulanie

Post autor: Falka »

Wyrwana on Cię po prostu szantażował :mrgreen: .
Nie próbuje nawet być normalna,
bo normalność to pierwszy syndrom
śmiertelnie groźnej choroby...
Gdy tylko czuję, że nadchodzi normalność
natychmiast szukam antidotum
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Przytulanie

Post autor: CloudninowaSWQ »

Libra pisze:
A wiecie,ze przytulanie wytwarza hormony szczęścia? :) Tak więc przytulajcie kolegów,koleżanki,przyjaciół,rodzinę ,kogo się tylko da;P
Ja jednak jestem człowiek z dystansem, jak do swoich rodziców czy do chopa swego przytulać się lubię... tak np. siostry nie jestem w stanie przytulić, a mam bardzo tulaśną kolezankę - cóż, zęby zaciskam i przytulać się daję ale dyskomfort wtedy odczuwam spory, bo wolałabym samo "cześć" ;) Hormonów szczęścia wtedy ni chu chu :P
No tak,zapomniałam ja też tak mam :lol: Z kimś mi bliskim jak najbardziej a takto jak ty Libro:P
Awatar użytkownika
erin
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 13 mar 2013, 23:16

Re: Przytulanie

Post autor: erin »

Lubię się przytulać do osób, które są dla mnie ważne. Szczególnie bardzo lubię tulić dzieci i.. tu na pierwszy plan wychodzi moja przytulanka-bratanica :)
Pau
łASuch
Posty: 175
Rejestracja: 27 mar 2013, 17:46

Re: Przytulanie

Post autor: Pau »

ogółem nie przepadam, mam ochotę kogoś przytulić jak ta osoba tego potrzebuje - np.na pocieszenie, wtedy wydaje mi się to przyjemne
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Przytulanie

Post autor: Czejenka »

Oksytocyna się wydziela ;)

Do mnie czasem w pracy wpadaja zdołowane albo zmęczone kolezanki żeby się przytulic :D Co jest dla mnie mega miłe, bo każdy by się cieszył, że poprawia komus humor :)
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Przytulanie

Post autor: melodia »

lygrys pisze:Lubicie się przytulać?
Uwielbiam przytulać i być przytuloną :)
Szczególnie bardzo lubię tulić dzieci
O tottototo! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sparkle
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2013, 13:53
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przytulanie

Post autor: Sparkle »

Lubię. Ale mam w głowie wyidealizowany obraz przytulania, któremu nikt nie jest w stanie dorównać. Często przeszkadza mi naturalny zapach, jaki wydzielają ludzie, albo mi niewygodnie pod tym względem, jak druga osoba się ułożyła. Żeby dostarczyć sobie "wrażeń", lubię owijać się kołdrą i przytulać poduszkę. Chciałabym mieć chłopaka, do którego mogłabym się przytulać.
Awatar użytkownika
Justys245
kASkada
Posty: 521
Rejestracja: 25 lip 2010, 08:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Przytulanie

Post autor: Justys245 »

Bardzo lubię się przytulać, szczególnie do bliskich mi osób, do obcych mam dystans.
Ostatnio czuję niedosyt przytulania, ale też potrafię się bez tego obejść (można się przyzwyczaić).
Awatar użytkownika
Damroka
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2013, 19:33
Lokalizacja: Nawiedzony Las

Re: Przytulanie

Post autor: Damroka »

Lubię się przytulać, czasem nawet bardzo. Jednak tylko z bliskimi mi osobami lub takimi w których towarzystwie czuję się bardzo dobrze. Innym czasem nawet nie pozwalam się dotknąć.
Albo znajdę drogę, albo ją stworzę.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Przytulanie

Post autor: Czejenka »

Ooo, jak ja kogoś nie lubię to sztywnieję albo kiedy nie mam nastroju na 'czułości' to na powitanie podaję tylko jeden palec do uściskania :D
Awatar użytkownika
basienska1986
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 lip 2013, 19:54

Re: Przytulanie

Post autor: basienska1986 »

Oj, ja uwielbiam się przytulać! Ale tylko do osób, które lubię i którym ufam :D
Przytulanie jest fajne ;) Czasem jak czuję się bardzo samotna, to terroryzuję kogoś z rodziny tym przytulaniem :D
Awatar użytkownika
loony
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2013, 17:30

Re: Przytulanie

Post autor: loony »

Jestem dosyć przytulaśną osobą, ale żeby czuć się w pełni komfortowo, muszę dobrze znać przytulanego. Jak dotąd bez uczucia skrępowania mogę się przytulić tylko do rodziny i moich aspołecznych kotów, niestety :( Nawet przy powitalnym przytuleniu z przyjaciółmi nie czuję się w pełni swobodnie. Nie lubię też takich luźnych, "zdechłych" przytuleń od niechcenia, bo co to ma w ogóle być :?

Jeżeli kiedykolwiek sobie kogoś znajdę, to biada mu :lol:
freedom lies in being bold
Awatar użytkownika
basienska1986
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 8 lip 2013, 19:54

Re: Przytulanie

Post autor: basienska1986 »

loony pisze:Jak dotąd bez uczucia skrępowania mogę się przytulić tylko do rodziny i moich aspołecznych kotów
Witam w klubie ;) Tyle, że koty nie moje, a mojej matki :D
ODPOWIEDZ