Przytulanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Ka_ri
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 15 sie 2019, 10:31

Re: Przytulanie

Post autor: Ka_ri »

Lubię się przytulać, to jest bardzo potrzebne, jednak bez żadnych podtekstów.
Awatar użytkownika
Anusia Borzobohata
łASuch
Posty: 165
Rejestracja: 9 mar 2015, 21:46

Re: Przytulanie

Post autor: Anusia Borzobohata »

A co myślicie o ulicznych akcjach "free hugs"? Raz się na takie coś natknęłam, ale mimo że brakuje mi dotyku, odczułam silną potrzebę ucieczki ;)
Pawel324
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2019, 20:56

Re: Przytulanie

Post autor: Pawel324 »

Lubię
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Przytulanie

Post autor: CloudninowaSWQ »

Anusia, u mnie podobnie-nie umiem być przytulasem jeśli nie znam tych ludzi lub powiedzmy znam ale mam słabszą relację z nimi (słabszą niż przyjaźń) także witam w klubie 😉
Szklana zupa
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2019, 23:24

Re: Przytulanie

Post autor: Szklana zupa »

Lubię się przytulać. :) Nie ma tu znaczenia długość i bliskość relacji z drugą osobą, czasem po prostu ledwo kogoś poznam i nie ma dla mnie żadnego problemu z przytulaniem, a czasem po kilku latach znajomości nadal nie czuję się komfortowo z fizycznym kontaktem z drugim człowiekiem.
smosroka
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2018, 09:49

Re: Przytulanie

Post autor: smosroka »

Ja bym powiedziała przyjemne, ale tylko jeśli znam i ufam osobie, inaczej trochę tak dziwnie i nieswojo jest. Nawet nie dlatego, że mi, ale zaczynam się zastanawiać co ja mam robić z rękami i czy ta druga osoba ma już dość :D
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Przytulanie

Post autor: Rosomak »

Anusia Borzobohata pisze: 15 sie 2019, 18:19 A co myślicie o ulicznych akcjach "free hugs"? Raz się na takie coś natknęłam, ale mimo że brakuje mi dotyku, odczułam silną potrzebę ucieczki ;)
Raczej bym nie brał udziału w takiej akcji jak "free hugs", bo chociaż lubię się przytulać, dotyczy to jednak osób, które znam i coś do nich czuję.
Awatar użytkownika
Saphira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2019, 17:37
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przytulanie

Post autor: Saphira »

Też lubię się przytulać, ale tylko ze znajomymi. Czasem ktoś obcy nachalnie przerywa tą granicę i czuję się mega niezręcznie. Takie nadmiernie "przyjacielskie osoby" staram się trzymać na dystans.
Znajdziesz mnie tutaj: https://discord.gg/TsZsVz54
(Serwer Discord - nick Assire)
Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 5 sty 2019, 21:15
Lokalizacja: Kielce / Discord: Aneta#6184 / gg 67355042

Re: Przytulanie

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Uwielbiam przytulanie najlepiej takie bez końca xd. To piękne uczucie, kiedy można się przytulić to tej jedynej osoby, którą się kocha. To bardzo przyjemne i dobrze poprawia nastrój. Jako, że jestem typem osoby, która ma chęć robić to tylko z osoba, do której czuje miłość, czynność ta zdarzała się w moim życiu bardzo rzadko.
Nie wyobrażam sobie przytulania z osobami, których kompletnie nie znam albo tylko lubię. Także obejmowanie z buziaczkiem na powitanie czy pożegnanie z osoba którą słabo znam zupełnie odpada, i nie rozumiem czemu taki zwyczaj ludzie stosują. Dla mnie to zbyt intymna czynność po prostu.
Daria
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2020, 22:32

Re: Przytulanie

Post autor: Daria »

Romantyczkapocalosci pisze: 19 kwie 2020, 19:40 Uwielbiam przytulanie najlepiej takie bez końca xd. To piękne uczucie, kiedy można się przytulić to tej jedynej osoby, którą się kocha. To bardzo przyjemne i dobrze poprawia nastrój.

Twoja wypowiedź mnie nawet trochę wzruszyła. Opisujesz przytulanie w sposób magiczny (przynajmniej dla mnie) w tak prostych słowach.
Awatar użytkownika
blue seal
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 maja 2020, 18:23

Re: Przytulanie

Post autor: blue seal »

Nie lubię się przytulać do ludzi, jest to dla mnie dyskomfortowe, czuję się niezręcznie. Nawet kiedy przytula mnie matka.
Jedyne "przytulenie" jakie akceptuję to przytulenie swoje faceta. A wręcz sama się do niego przytulam, lubię to.
No i oczywiście przytulanie zwierząt. Wszystkich :D
Awatar użytkownika
Vii
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 30 lip 2020, 22:15
Lokalizacja: Gallifrey ;)

Re: Przytulanie

Post autor: Vii »

Nienawidzę. Mam alergię na przytulanie :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
joann_p
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2020, 00:09

Re: Przytulanie

Post autor: joann_p »

Przytulanie? TAK
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Przytulanie

Post autor: Małgorzata95 »

Ja nie lubię i nigdy nie lubiłam. Wtedy czuję, że ktoś przekracza moją prywatną przestrzeń, poza tym - kompletnie nic nie czuję. Czasem przytulam dzieci mojego rodzeństawa, ale tylko jak one same poczują taką potrzebę, sama tego nie zaproponuję.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2020, 11:53 przez Małgorzata95, łącznie zmieniany 1 raz.
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Przytulanie

Post autor: Elżunia »

Lubię się przytulać 😊
ODPOWIEDZ