Wygląd a aseksualizm

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:07 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Maja22
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 28 mar 2011, 12:24

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Maja22 »

Aseksualni i ci którzy są po środku też są atrakcyjni dla seksualnych. I zgadzam się z przedmówczynią - mowa ciała i pewność siebie.
Raz anioł, raz diabeł. Niewyrzyty uczuciowo przytulASek i MEGA wrażliwiec. Oto JA !
Libra

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Libra »

wyrwana_z_kontekstu pisze:Znam osoby naprawdę przeciętne, które mają wręcz absurdalne powodzenie
ha, miałam taką koleżankę :D Kosiła chopów równo, co z kimś zerwała to kwestia kilku dni i przebrała stadko chętnych i wybierała nastepnego.;) A ja jako, ze w owym czasie byłam z nią blisko to zostałam przez pare osób zapytana w czym tkwi jej fenomen- wszak ani to ładne, ani to fajne , ba- wręcz drażniące :P Cosik w sobie widać miała ;)
Awatar użytkownika
NonAs
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2013, 09:04

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: NonAs »

To, że osoba "a" to pryszczaty zaniedbany i śmierdzący nerd albo gruba, szczerbata kujonka z tłustymi włosami to stereotyp czyniony przez tych samych ludzi, co uważają że każdy gej to zniewieściały, często chuderlawy pedant, a lesbijka to ostrzyżona na krótko, bezpłciowa kreatura w bojówkach i szerokiej bluzie. Proste schematy dla nadmiernie prostych ludzi.
Trouble32
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 23:31

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Trouble32 »

A ja jestem za chudy mam za duży nos, genetycznie uwarunkowane doliny łez pod oczami (to akurat łatwo mi kosmetolog naprawia zastrzykami), włosy ani kręcone, ani to falowane - siano po prostu, do niedawna jak się uśmiechałem to miałem jedną wielką okrągłą zmarszczkę na twarzy - naprawione botoxem. Ogólnie to mi się w sobie nic nie podoba W tłumie zawsze tylko czekam kto pierwszy się z mojego wyglądu zacznie śmiać...
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: chochol »

Trouble32 pisze:A ja jestem za chudy mam za duży nos, genetycznie uwarunkowane doliny łez pod oczami (to akurat łatwo mi kosmetolog naprawia zastrzykami), włosy ani kręcone, ani to falowane - siano po prostu, do niedawna jak się uśmiechałem to miałem jedną wielką okrągłą zmarszczkę na twarzy - naprawione botoxem. Ogólnie to mi się w sobie nic nie podoba W tłumie zawsze tylko czekam kto pierwszy się z mojego wyglądu zacznie śmiać...
Jejku, za bardzo zwracasz uwagę na mało znaczące detale, chyba, że sam posiadasz swój ideał partnera/partnerki przerysowany z okładki kolorowego pisemka.
Może dziwią się, a nie śmieją z tego, że w takim wieku zaczynasz już swą przygodę z gabinetami medycyny estetycznej?

EDYCJA:
Zmarszczki są symbolem tego, ze się dużo uśmiechamy :)
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2013, 13:04 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Trouble32
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 23:31

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Trouble32 »

Kwas hialuronowy mam w oczodołach, a zmarszczki tylko największe nim wypełnisz. Mi chodziło tylko o to bym nie mógł się uśmiechać.
Na inne zabiegi nie mam czasu bo w PL bywam rzadko i na krótko.
Ideału partnera nie mam. A to co na okładkach to nie ludzie tylko czysty photoshop :?
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Patryk »

Trouble32 pisze:Mi chodziło tylko o to bym nie mógł się uśmiechać.
Nie kumam.Chyba nie chcesz zrobić sobie twarzy poważnej jak mumia?
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: dimgraf »

NonAs pisze:To, że osoba "a" to pryszczaty zaniedbany i śmierdzący nerd albo gruba, szczerbata kujonka z tłustymi włosami to stereotyp czyniony przez tych samych ludzi, co uważają że każdy gej to zniewieściały, często chuderlawy pedant, a lesbijka to ostrzyżona na krótko, bezpłciowa kreatura w bojówkach i szerokiej bluzie. Proste schematy dla nadmiernie prostych ludzi.
Dziś miałem okazję się zmierzyć z tymi prostymi, stereotypowymi schematami. Jakiś gruby menel krzyknął do mnie tylko po to bym się obrócił aby mógł mnie zwyzywać od ***. Nie wiem może, przez to poczuł się lepiej, bo jakby nie patrzeć ja nie muszę się wstydzić tego kim jestem i jak wyglądam, a on powinien. Zresztą jego problem nie mój. Jemu podobać się nie muszę. :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Trouble32
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 23:31

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Trouble32 »

Patryk pisze:
Trouble32 pisze:Mi chodziło tylko o to bym nie mógł się uśmiechać.
Nie kumam.Chyba nie chcesz zrobić sobie twarzy poważnej jak mumia?
chcę tylko ograniczyć zbyt "żywą" mimikę do minimum
Trouble32
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 23:31

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Trouble32 »

dimgraf pisze:
NonAs pisze:To, że osoba "a" to pryszczaty zaniedbany i śmierdzący nerd albo gruba, szczerbata kujonka z tłustymi włosami to stereotyp czyniony przez tych samych ludzi, co uważają że każdy gej to zniewieściały, często chuderlawy pedant, a lesbijka to ostrzyżona na krótko, bezpłciowa kreatura w bojówkach i szerokiej bluzie. Proste schematy dla nadmiernie prostych ludzi.
Dziś miałem okazję się zmierzyć z tymi prostymi, stereotypowymi schematami. Jakiś gruby menel krzyknął do mnie tylko po to bym się obrócił aby mógł mnie zwyzywać od ***. Nie wiem może, przez to poczuł się lepiej, bo jakby nie patrzeć ja nie muszę się wstydzić tego kim jestem i jak wyglądam, a on powinien. Zresztą jego problem nie mój. Jemu podobać się nie muszę. :mrgreen:
Skąd ja to znam....
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Patryk »

Trouble32 pisze:chcę tylko ograniczyć zbyt "żywą" mimikę do minimum
Jak dla mnie takie zabiegi to krzywdzenie siebie.Obsesyjnie goniąc za zewnętrzną młodością szybko możesz zestarzeć się w środku.Operacje nigdy nie dadzą przydatnej umiejętności polubienia siebie.Zawsze będzie nastawienie"po następnym zabiegu będzie ok".Ale po następnym zawsze jest coś nowego do poprawy za czym można gonić.A poza tym to mało praktyczne:siedzisz sobie w przedziale w pociągu i siada na przeciwko jakaś fajna dziewczyna.Uśmiecha się i widać że chce pogadać.Ale zamiast odwzajemnić uśmiech strzelasz do niej z miny ss hande hoch i biedaczka zamyka się w sobie :mrgreen: No jak uważasz.Nie moja twarz.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: marisaxyz »

Patryk pisze:zamiast odwzajemnić uśmiech strzelasz do niej z miny ss hande hoch i biedaczka zamyka się w sobie :mrgreen:
no to jest dobre hasło! :lol:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Trouble32
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 15 cze 2013, 23:31

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Trouble32 »

Chyba lepiej strzelić heil hitler niż pokazać uśmiech o wyglądzie psa z reklamy Garniera.
Poza tym nie zrobiłem sobie kamiennej twarzy. Teraz po prostu uśmiecham się od ucha do ucha, a nie na okrągło :P
Stary w środku to już jestem bo taki się czuję, ale starości na zewnątrz boję się panicznie!
Może kiedyś, jak będę dużo pieniążków miał to pozwolę sobie na skalpel.
ODPOWIEDZ