Wygląd a aseksualizm

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: CaptainPlanet »

To pierwsze co mi przyszło do głowy, bo jakby nie było obie panie są dość często ze sobą porównywane. I mimo, iż jak sama napisałaś, mają dość męskie rysy, to każda z nich ma spore grono zwolenników swojej urody.

Wydaje mi się, że szkoda czasu, siły i energii na rozmyślanie nad kanonem i wytykanie sobie ewentualnych braków czy niedoskonałości. W życiu są fajniejsze rzeczy do robienia. Tym bardziej jeśli jest to spowodowane słabymi tekstami Twojego ex.

W każdym bądź razie życzę Ci abyś spotkała takiego człowieka na swej drodze, przy którym będziesz się czuła piękna i atrakcyjna :wink:
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

Ogólnie to niby jestem świadoma wad i zalet. Mocno tracę na włosach, bo są rzadkie, źle wyglądają jako długie i krótkie.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2020, 20:08 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: dimgraf »

Może to nie kwestia wyglądu. Ja nie pamiętam abyś miała jakiś problem z włosami. Choć widzieliśmy się dawno temu to zapamiętałem Ciebie jako ładną dziewczynę.
Ostatnio zmieniony 16 lut 2020, 17:22 przez dimgraf, łącznie zmieniany 1 raz.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dimgraf pisze: 13 lut 2020, 18:02 Może to nie kwestia wyglądu. Ja nie pamiętam abyś miała jakiś problem z włosami. Choć widzieliśmy się dawno temu to zapamiętałem Ciebie jako ładną dziewczynę.
Jak nie wyglądu, to czego? :P

Oj, już wtedy, czyli bodajże w 2012, miałam problem z włosami. Dobrze, że tego nie widać aż tak. Dzięki za komplement. ;)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: dimgraf »

W sumie to chyba 2 albo 3 razy się spotkaliśmy na asowym spotkaniu we Wrocławiu. Choć fakt faktem ostatni raz pewnie z 5 lat temu :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ