Wygląd a aseksualizm

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS

Re: Wygląd a aseksualizm

Post autor: Wicherek » 29 mar 2013, 20:53

wyrwana_z_kontekstu pisze:
Eyeliner był moim drugim po tuszu kosmetykiem do makijażu. I choć posługuję się nim już od kilku lat, to nadal nie umiem zrobić perfekcyjnej jaskółki. :P Zwykle zaznaczam linię rzęs i delikatnie wyciągam na końcu ku górze, ale machać jakoś odważniej się boję.
Też używam eyelineru, i nie jest łatwo namalować dwie symetryczne kreski. Trzeba się nieźle nagimnastykować przed lusterkiem ;)
Libra pisze:Nie - w pracy muszę być zwrotna, nieraz po drabinie trzeba skakać albo na parapet, taboret wejść bez obawy ze zaświece doopą :P ;)
Eee, jak ładna, to nie ma sie czego wstydzić :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra » 29 mar 2013, 21:18

Ja kreskę równą machnę- no problem. Ale identycznej na wszystkich dwóch oczach :P nie narysuję - sprawa utrudniona, bo oczęta też symetryczne nie są, ale co Librencja w takich wypadkach robi, no co?

Zaczesuje grzywę na jedno oko i jest, niby ze tak tajemniczo, haha :lol:
Eee, jak ładna, to nie ma sie czego wstydzić
a nie wiem, nie bardzo jest jak sobie pooglądać - jakbym się nie odwróciła to ona zawsze z tyłu :P ;)
What's mooo?

Pau
łASuch

Post autor: Pau » 29 mar 2013, 21:20

dla mnie wygląd nie jest ważny, ale lubię oryginalność
jak ktoś ciekawie się pomaluje, lubię to podziwiać, ale bardziej pod względem artystycznym

szczecinianin
łASuch

Post autor: szczecinianin » 30 mar 2013, 15:21

a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?

Awatar użytkownika
Layla
wASp

Post autor: Layla » 30 mar 2013, 15:26

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Ja staram się być atrakcyjna dla dobrego samopoczucia, a nie po to, żeby faceci się za mną oglądali. Czego, swoją drogą i tak nie robią :P
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.

Lavylites

Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek

Post autor: dimgraf » 30 mar 2013, 15:51

@Layla może robią to dyskretnie :wink:

@Szczecinianin z dziewczyn z tego forum, które poznałem w realu to za nie jedną moim zdaniem powinni się oglądać.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek

Awatar użytkownika
aburleksa782
mASełko

Post autor: aburleksa782 » 30 mar 2013, 18:20

szczecinianin pisze:a tak bezposrednie pytanie do aseksualnych dziewczyn/ kobiet - tak szczerze czy ogladaja sie za wami faceci na ulicach? i czy specjalni np bylejak/ jak najmniej sexi sie ubieracie, itp nie chodzi tylko o ubior ale ogolnie wyglad - staracie sie byc nieatrakcyjna aby was nikt nie zaczepial?
Tak, oglądają się za mną faceci.
Nie, nie staram się ubierać jak najgorzej. Lubię wyglądać jak najlepiej.

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra » 30 mar 2013, 19:45

Jakoś bardziej mnie łechce gdy kobita mnie skomplementuje lub za mną się ogladnie :P
What's mooo?

Pau
łASuch

Post autor: Pau » 30 mar 2013, 23:31

hmm, ja w sumie sama w sobie wytwarzam takie coś, że nikogo nie pociągam

Awatar użytkownika
chochol
pASsé

Post autor: chochol » 30 mar 2013, 23:47

Kompletuje jedynie garderobę seksi i liczę na to, ze jakiś facet mnie zauważy, zagwiżdże powie "cześć maleńka", ja poruszam oczami i git :lol: . Nie zwracam uwagi na odzienie, fryzurę itp.
Nie wiem czy się odwracają, na pewno jest mi miło gdy "otrzymam" szczery uśmiech, a że ludzie są fajni to i uśmiechając się do nich niekiedy dostaję "zwrot".
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"

Awatar użytkownika
Wicherek
przytulAS

Post autor: Wicherek » 31 mar 2013, 09:56

Nie wiem czy się oglądają. Nie patrzę się za siebie :P Choć czasem zdarza się pochwycić sporzenie jakiegoś delikwenta w autobusie.
Podobnie jak Layla staram się wyglądać atrakcyjnie, ale bardziej dla siebie. Choć jest czasem taka feministyczna myśl: "Możesz patrzeć chłopie, a ja i tak nigdy nie będę twoja" :P
<< Free hugs >> << Free hugs >> << Free hugs >>

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra » 31 mar 2013, 10:54

U próżnej ciut Libry sprawdza się zasada, że jak dobrze wygląda to się dobrze czuje ;) W sytuacjach stresowych typu ważna rozmowa(np. o pracę) czy choćby egzamin lub spotkanie z kimś - to, że w moim mniemaniu dobrze wyglądam zawsze dodaje mi pewności siebie( a mało jej mam, pracuję nad tym :P )
What's mooo?

Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra

Post autor: wyrwana_z_kontekstu » 31 mar 2013, 12:03

.

Awatar użytkownika
Zdzichu
łASuch

Post autor: Zdzichu » 31 mar 2013, 12:44

..Czyli, Wyrwana, nie jesteś lachonem? :wink:
Co do mojego wyglądu, to ja dbam tylko, żeby codziennie mieć na sobie świeżą bielizne i koszulę. Wolę się też spóźnić do pracy, niż wyjść bez choćby "szybkiego prysznicu". Na modzie się nie znam. Wypadłem z obiegu dawno, gdy weszły te buty z długimi noskami i podarte spodnie. Wtedy pomyślałem sobie, że już tego nie czuję - jestem za stary, zeby zawracać sobie tyłek takimi bzdetami jak aktualna moda. :roll:
@wyrwana_z_kontekstu SSie!

Maja_M
bobASek

Post autor: Maja_M » 17 cze 2013, 19:26

Hejka,
A ja jestem podobno lachonem ( a raczej byłam, bo teraz już lata zrobiły swoje i jestem normalna - ale ładna). Pamiętam, że od liceum zawsze miałam wilu adoratorów, na studiach też, i ciągle się za mną oglądają mężczyźni...
Więc moim zdaniem nie, aseksualność nie bierze się z wyglądu. Myślę, że jesteśmy różni.

ODPOWIEDZ