kilka pytań do aseksualnych od seksualnego

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: WendyKroy »

jak mozna brzydzic sie szpinakiem skoro ktos nie probowal, na jedno wychodzi wiec po co ta demagogia? nie masz co robic?
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Salomea

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Salomea »

blue00303 pisze:prawda jest taka, ze nikt nie potrafi tego obiektywnie ocenić. nie rozumiem skąd można wiedzieć że kogoś brzydzi seksu nie próbując go, a przecież większość z Was ma po 20 kilka lat i nigdy "tego" nie robiła. ale faktycznie, do obiektywnej oceny trzeba by psychologa lub seksuologa.
jedno natomiast wiem na pewno. bardziej chamskich osób niz tutaj nigdzie nie spotkałem (może poza homo i wszechpolakami, którzy nawzajem obrzucają się błotem) oni przynajmniej mają powody, jest oczernianie i jest odwet. ale tutaj, bez najmniejszych powódw leca teksty w stylu: jestem chamska no i co mi zrobisz?
a co kto komu chce robić, chciałem normalnie pogadać, spróbowac zrozumiec wasze podejście do zycia, wygląda na to że zrozumiałem, jesteście po prostu biednymi nieszczęśliwymi ludzmi, ale nie ma się co przejmowac czy to aseksualny czy seksualny, każdy ma jakies odchyły
Skoro 20-kilkuletnia osoba nie może być pewna swej orientacji, to skąd możesz wiedzieć, że jesteś heteroseksualny (o ile jesteś). I dlaczego osoby pewne swej heteroseksualności nie próbują wchodzić w związki homoseksualne, skoro niczego nie można być pewnym ( tak jak twierdzisz) to niby czemu nie próbujecie? Może niech ci najpierw seksuolog powie że wolisz np. kobiety.

Masz rację każdy ma jakieś „odchyły” tylko czemu ty ze swoimi musiałeś trafić na nasze forum? :roll:
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: WendyKroy »

blue sproob z facetem moze jestes gejem

sproob z psem moze jestes zoofilem

sprobojz dzieckiem moze jestes pedofilem ...
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
Król Elfów
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 4 wrz 2006, 12:38

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Król Elfów »

Cóż. Miałem nadzieje na jakąś kulturalną dyskusje, a spotkałem się z głupotą, chamstwem i zapalczywością w stosunku do wszystkich inaczej myślących. To tyle.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2006, 16:36 przez Król Elfów, łącznie zmieniany 1 raz.
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: abc »

1. Tak. Z wytłumaczeniem to jest tak jakby opisać zachód słońca niewidomemu - nie da się, a przynajmniej ja nie potrafie. Poprostu nie czuje tego co powinnam czuć w trakcie stosunku.

2. Odczuwam, uwielbiam się przytulać, całować już niekoniecznie, ale też lubie. Lubie czuć ze druga osoba jest przy mnie.

3. To kwestia indywidualna, nie wszyscy seksualni chcą ją miec, prawda :> ?

4. Mam chłopaka od ok 2 lat, on o niczym nie wie. Seks nie sprawia mi przyjemności, mu tak. Pewnie niektórzy aseksualni zaraz mnie z błotem zjadą ale uważam że to nie jest welkie poświęcenie.

5. W powyższym pytaniu już odpowiedziałam.

6. Chce mieć dzieci bo widzę w nich swoją przyszłość a do tego bardzo lubie je. Ktoś tu pisał o "bachorach" no trudno nie każdy lubi małe dzieci tak samo jak seksualni. Ich wybór.

7. W moim przypadku było tak że partner mi się spodobał, a z motylkami w żołądku to raczej chodzo o niepewność czy ja się mu podobam (może troche nie bardzo porównanie, ale przed ważnym wydarzeniem, też czujemy skurcze w żołądku, ale ich nikt motylkami nie nazywa)

8. To zależy, bo osoba tej samej płci to np jest moja mama, więc dlaczego bym miała z nią nie mieszkać?? A jesli chodzi Ci o jakieś zwiazki to nie.

9. Nie wiem, nie znam nikogo takiego jak ja....


Jeszcze zapytał tu ktoś o to o co walczymy...
... No cóż, moim zdaniem to jest rozdmuchiwanie przez media sprawy, bo walczyć to nie mamy o co. Homosekualni walczą o zwiazki - my takich problemów nie mamy, o adopcje - to też u nas żaden problem.
A co do tolerancji, jeśli ja nie jestem tolerancyjna to dlaczego ktoś ma być tolerancyjnym w stosunku do mnie??
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: WendyKroy »

Prostytutki tez mowia, ze w pracy seks nie sprawia im przyjemnosci ale sie poswiecaja. Chociaz na tym zarabiaja a Ty sie tylko ponizeasz dla faceta. Obrzydlistwo do kwadratu.
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: abc »

O własnie i na tym polega ta tolerancja o którą wszyscy tak walczą.
Poniżam się, w czyich oczach?? Twoich, bo moich nie. Gdybyś nie zauważyła nawet aseksualiści dziela sie na grupki. tacy jak Ty którzy uważają ze jakikolwiek kontakt z innym człowiekiem to hańba i co najgorsze i tacu jak ja, którzy nie odczuwają przyjemności z seksu.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Agnieszka »

Obrzydlistwem do kwadratu jest plucie jadem na lewo i prawo w Twoim wykonaniu WendyKroy.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2006, 17:06 przez Agnieszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Agnieszka »

Ja mam do Was, zgodne gołąbeczki, jedno pytanie - macie pretensje do osób seksualnych, że krytykują aseksualność, uważają za nienormalną, bo nie pasuje do ich wyobrażenia świata, związków, miłości itp, a same dokładnie tak samo odnosicie się teraz do abc - (teraz nastąpi pytanie) - czy nie uważacie tego za hipokryzję? Ona robi coś inaczej niż Wy i zaraz krytykujecie ją dokładnie tak samo, jak seksualni krytykują aseksualnych. Niezwykłe podobieństwo...
WendyKroy
pASibrzuch
Posty: 232
Rejestracja: 27 sty 2006, 20:18

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: WendyKroy »

abc pisze:Poniżam się, w czyich oczach?? Twoich, bo moich nie. Gdybyś nie zauważyła nawet aseksualiści dziela sie na grupki. tacy jak Ty którzy uważają ze jakikolwiek kontakt z innym człowiekiem to hańba i co najgorsze i tacu jak ja, którzy nie odczuwają przyjemności z seksu.
Tak moich a czyich oczach? Przeciez ja to napisalam a nie moje babcia.

Kontakt z innym czlowekiem to hanba? To mnie rozwalilas glupota :lol:
We are the nobodies
we wanna be somebodies
when we're dead,
they'll know just who we are
abc
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 4 wrz 2006, 16:09

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: abc »

przez Twoje posty wypracowjesz sobie taka opinie, ale pewnie Ciebie to i tak nie interesuje co myślą inni. Ważniejsze jest Twoje słowo :)
Awatar użytkownika
alicja
ciAStoholik
Posty: 375
Rejestracja: 13 sie 2005, 22:04
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: alicja »

WendyKroy i kosmitka - przestańcie się zachowywać jak rozpieszczone, złośliwe dzieci!

Nie wiem, co was napadło, ale ostatnio jedyne co robicie, to obrażacie wszystkich dookoła, i to w jakimś ponurym, zgodnym chórku. Jeszcze trochę i będzie można pomyśleć, że największym zagrożeniem dla tego forum nie są wściekli seksualni, którzy przychodzą się powyżywać na "innych", ale wściekłe aski, które gryzą każdego, kto ma czelnosć mieć inne zdanie niż one... Wasze wypowiedzi są zaprzeczeniem tolerancji i nie mają nic wspólnego z dyskusją.

Nie lubię opieprzać ludzi i stawiać ich po kątach, ale już nie mogę na to patrzeć. Jako jedyna ostatnio w miarę aktywna moderatorka, ostrzegam was oficjalnie. Przestańcie natychmiast!
Salomea

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Salomea »

Na forum zaczyna się robić gorąco.
Peace & love & freedom . :lol: :wink: :sea:
prowokacja
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2006, 21:45

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: prowokacja »

Wendy pewnie jestes grubym zgorzknialym babskiem z zoltymi zebami i nikt Cie nie chce -dlatego wymyslilas sobie ze jestes aseksualna. Gdyby ktos chcial Cie byzknac wypielabys nie tylko *** ale i ***
Budyń CPDP
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 4 wrz 2006, 21:16
Kontakt:

Re: kilka pytañ do aseksualnych od seksualnego

Post autor: Budyń CPDP »

na wysokim poziomie ta prowokacja :):):)
ODPOWIEDZ