Długość palców u rąk

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
LonelyDragon
starszASek

Re: Długość palców u rąk

Post autor: LonelyDragon » 16 lis 2014, 01:44

W moim przypadku teoria zdaje się pokrywać z rzeczywistością, być może przez przypadek, choć jakbym jeszcze tak zarabiał 6x tyle co inni na podobnych stanowiskach to bym się nie obraził zapewne. Może muszę zaczekać do czasu jak mi palec serdeczny jeszcze urośnie i zapytać o podwyżkę :lol:

Awatar użytkownika
Nes
ASiołek

Re: Długość palców u rąk

Post autor: Nes » 25 lis 2014, 18:18

Aż mnie to zaintrygowało na tyle, że dla pewności odrysowałam sobie palce i zmierzyłam... U obu dłoni serdeczne są dłuższe i choć przyznaję, że w sposobie bycia przejawiam parę cech męskich (zresztą, nigdy nie uważałam się za 100% kobietę) oraz interesuję się jako tako naukami ścisłymi, tak z ich zrozumieniem to już ciężej bywa ;] (Czyt. pewnie nawet studiowałabym fizykę, gdybym tylko była w stanie pojąć choćby podstawy.) Liczenie też mi łatwo nie przychodzi, generalnie z domu bez kalkulatora się nie ruszam xD (dosłownie, noszę w torebce cały czas, bo na studia potrzebuję). Z kolei nie mogę powiedzieć, żebym była też jakimś dobrym mówcą. Potrafię nieźle operować słowami podczas pisania, ale mówienie to już całkiem odrębna sprawa. Ech, może chociaż będę dobrym finansistą ;p (Z pomocą mojego kalkulatora, ma się rozumieć.)
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow

ODPOWIEDZ