Coming out

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Moja mama np. uważa osoby homoseksualne za „zboczone”, fajnie nie? Wprawdzie im współczuje, że się tacy urodzili, ale mimo to uważa, że to nie jest normalne. I dyskutuj tu z kimś takim. :roll:
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Coming out

Post autor: maneki neko »

No to tym bardziej by sie ucieszyla ze jednak jestes aseksualna XD
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Na pewno się ucieszy i będzie ze mnie dumna. :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Coming out

Post autor: clouds clear »

Ciężka sprawa :? , i raczej bez sensu takie tłumaczenie ....tylko współczuć. Moja matka , mimo swojego wieku (59 lat) jest osobą , która traktuję jako najlepszą kumpelę. Nie twierdzę , że wiek o czymkolwiek świadczy.Ale rzadko sie zdarza , że rodzice są tak otwarci i tolerancyjni na to , na co reszta społeczeństwa nie jest :? Przykre to ...
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Niestety, nie wszyscy ludzie są tak otwarci i tolerancyjni. Chociaż mojej mamie wydaje się, że właśnie taka jest. Ale niestety, to tylko jej wyobrażenie, rzeczywistość jest trochę inna. :roll:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Coming out

Post autor: Aneshia »

ja jak narazie rozmawialam na temat aseksualizmu z przyjaciolka i kolezanka. Normalnie zastanawialysmy sie, czy rzeczywiscie jestem aseksualna, i tu nie bylo zadnego problemu. Obie sa ze mna :mrgreen: Nie mam jakiegos szczegolnego zamiaru ukrywania swojej orientacji (biaseksualizm, swietnie brzmi :mrgreen: )ale tez nie bede rozglaszac jej na prawo i lewo =D Kto bedzie wiedzialm ten bedzie wiedzial, a kto nie, tejn nie ;P
Ostatnio zmieniony 27 cze 2007, 08:55 przez Aneshia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Coming out

Post autor: Ant »

Fajnie, że macie z kim o tym pogadać :)

Starym wprost tego nie mówiłem, ale chyba domyślają się, że to i owo niezbyt mnie bawi. Natomiast jeśli chodzi o znajomych, to nie mówiłem i nie wiem, czy mam w ogóle zamiar.
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Stało się, dzisiaj powiedziałam mojej mamie, że jestem aseksualna, dałam jej nawet do przeczytania jeden artykuł o aseksualizmie, zareagowała normalnie i zaakceptowała moją aseksualność. Jestem w szoku, spodziewałam się innej reakcji. :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe:
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Coming out

Post autor: Kuba »

Salomea pisze:Stało się, dzisiaj powiedziałam mojej mamie, że jestem aseksualna, dałam jej nawet do przeczytania jeden artykuł o aseksualizmie, zareagowała normalnie i zaakceptowała moją aseksualność. Jestem w szoku, spodziewałam się innej reakcji. :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe:
łłłłłłłłoooooooołł!!! Salomea! No niezle że obyło się bez niepotrzebnych perturbacji. :wink:

Jeszcze radze przygotować się na pytanie, które może paść za pare dni. "To co wciąż jesteś aseksualna, czy ci już przeszło?"
Ja sobie wyobrażam że pewnie takie pytanie bym otrzymał prędzej czy pózniej. :wink:
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Chyba to nie będzie konieczne, wyjaśniłam jej to już i nie sądzę żeby miała jakiekolwiek wątpliwości co do mojej orientacji. :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: :rozowe: 8) 8) 8) 8) 8) :wink:
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Coming out

Post autor: Aneshia »

No widzisz! super!! Zaloze sie ze strasznie ci ulzylo po tej rozmowie :)
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Aneshia pisze:No widzisz! super!! Zaloze sie ze strasznie ci ulzylo po tej rozmowie :)
I masz całkowitą rację, ulżyło mi to fakt. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Coming out

Post autor: Ant »

A jeśli można zapytać, zależało Ci na tym, by Twoi rodzice wiedzieli o tym, że jesteś aską? Bo mi akurat jakoś nie pali się, by o tym komukolwiek z rodziny powiedzieć :roll:
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Coming out

Post autor: Uluru »

O! Parę dni mnie nie było i jakie zmiany. Salomea powiedziała, Salomea została zrozumiana i zaakceptowana, Salomea ma inny emblemat i taką rangę, której nie ma jeszcze nikt :medal: :D .
A tak poważnie, to bądź przygotowana na podchwytliwe pytania rodzicielki w przyszłości. Kuba ma dużo racji przewidując taką sytuację. Myślę, że większość rodziców z pewnością sądziłaby, że ich ukochany potomek prędzej czy później "rozchodzi" tę przypadłość :wink: .
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: Coming out

Post autor: Salomea »

Ant pisze:A jeśli można zapytać, zależało Ci na tym, by Twoi rodzice wiedzieli o tym, że jesteś aską? Bo mi akurat jakoś nie pali się, by o tym komukolwiek z rodziny powiedzieć :roll:
Gdyby mi nie zależało to bym się nie wychylała. :wink: Na razie wystarczy mi, że moja mama wie, nikomu więcej nie zamierzam o tym mówić. :wink: :D :D
ODPOWIEDZ