Czy seksualny humor śmieszy?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
HAL
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2015, 14:07
Lokalizacja: Q Continuum

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: HAL »

Mnie bawią i bardzo często sama tak żartuję. W żaden sposób mnie to ani nie boli, ani nie krępuje. Chociaż ja podobnie jak Viljar bardzo lubię humor żeglarski, a wszelkie dwuznaczne szanty wręcz uwielbiam i często sama śpiewam. ;)
Viljar pisze:Właśnie - kto jeszcze wie, co w terminologii żeglarskiej oznacza "stawianie pały"? ;)
Hehe, jak jeszcze jeździłam na mazury to często pływałam żaglówką i można było dostać szału od ciągłego łamania i stawiania pały, bo co chwila jakiś irytujący mostek. :D
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. (A. Einstein)
Awatar użytkownika
Biała
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 9 gru 2014, 21:08

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: Biała »

Mnie także śmieszą takie żarty, o ile nie są zbyt głupie. Jak każde o innej tematyce. Nie czuję, żeby jakiś dowcip dotykał mnie osobiście czy coś...
Matka jest o 21 lat starsza od swojego dziecka. Za 6 lat dziecko będzie 5 razy młodsze od matki. Gdzie jest ojciec??
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: Heremis87 »

Mi nie przeszkadza, byle bez przesytu i z jakimś wyszukaniem bez prymitywizmu :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
natlini
gimnASjalista
Posty: 19
Rejestracja: 25 sie 2015, 20:26

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: natlini »

Mnie czasami śmieszy. I rozumiem różne niuanse, podteksty, skojarzenia dotyczące seksu (co więcej, sama je [skojarzenia] czasem mam - to jest dość ciekawe, czasem mam wrażenie, że jest to uwarunkowane kulturowo - poprzez obserwację ludzi nauczyłam się reagować takim skojarzeniem na pewne rzeczy - a czasem, że jest to mimo wszystko jakiś pierwiastek seksualności we mnie schowany...).
Awatar użytkownika
MadMargaret
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 13 lut 2016, 11:57
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: MadMargaret »

Jak najbardziej!
Byle nie było "sucho" i z sensem.
W towarzystwie sama trochę opowiadam, cóż poradzić na skojarzenia ;)
Obrazek
Masomka
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 8 kwie 2016, 16:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: Masomka »

Śmieszy, bo humor to humor, nie trzeba brać wszystkiego na serio ;).
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Czy seksualny humor śmieszy?

Post autor: Cortes »

Jeżeli ktoś opowiada dowcip, żeby po prostu było śmiesznie to jest ok. Jednak, gdy widzę jakieś przytyki w stosunku do mojej osoby, to oczywiście mi się nie podoba.
ODPOWIEDZ