Zaufanie

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Zaufanie

Post autor: Viljar »

Aha, czyli taki był numerant...

I jeszcze taka rzecz przyszła mi do głowy: testy testami, ale czy nie obawiacie się zagrożenia, że kiedy będziecie miały prawdziwy problem, to zostaniecie zignorowane? Wiecie, jak w tej bajce o chłopaczku, co bez powodu krzyczał, że wilk idzie, a potem nikt go nie słuchał...
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Zaufanie

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

mężczyzna obdarzony empatią rzadko wykorzystuje to na cudzą korzyść, a częściej wyłącznie na własną. Słowem - jest z takiego manipulant. Jeśli więc jakaś Pani zacznie takiego "testować", to w pewnym momencie może się okazać, że wynik testu nie zależy zupełnie od niej.
Empatia nie nic wspólnego ze świadomą manipulacją, która to wiąże się raczej z socjopatią.
Cóż, to wychodzi, prędzej czy później. Ciągłe gierki zaczynają męczyć i się odpuszcza. Prawdziwe relacje, czy to przyjaźń czy coś więcej, opierają się na szczerości.
Joni
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2015, 23:05

Re: Zaufanie

Post autor: Joni »

Ja jestem ufna, ale z całych sił staram się nie przekroczyć granicy i nie stać się naiwna. :D
Awatar użytkownika
Narilia
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2015, 21:18

Re: Zaufanie

Post autor: Narilia »

ja raczej jestem nieufna,to że jestem asem wie tylko jedna osoba nie spokrewniona ze mną (taka bardzo dobra znajoma). Siostrze z kolei nie mogę mówić o takich rzeczach bo pół miasta (w ciągu 8h) by wiedziało :( :shock: :!: :!:
Awatar użytkownika
bejbi
ASiołek
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2015, 08:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zaufanie

Post autor: bejbi »

To jest intymna informacja, wiec powinna być kierowana do zainteresowanych (partnera, ewentualnie ginekologa :P )

Po za tym Narilia- kocham Ełk. Często tam jeździłam, a raczej w okolice Starych Juch. Tym nie mniej do Ełku się zawsze na zakupy i lody szło.
Awatar użytkownika
Narilia
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2015, 21:18

Re: Zaufanie

Post autor: Narilia »

bejbi pisze:To jest intymna informacja, wiec powinna być kierowana do zainteresowanych (partnera, ewentualnie ginekologa :P )

Po za tym Narilia- kocham Ełk. Często tam jeździłam, a raczej w okolice Starych Juch. Tym nie mniej do Ełku się zawsze na zakupy i lody szło.
nie wiem jak dawno byłaś,Ełk teraz bardzo ładnie sie rozbudował,ale lepsza praca to interes rodzinny i w tak małym mieście to widać
Awatar użytkownika
bezemnie
łASuch
Posty: 173
Rejestracja: 10 sie 2015, 14:27

Re: Zaufanie

Post autor: bezemnie »

Ufam każdemu człowiekowi dopóki mnie nie zawiedzie. Ale oprócz tego zaufania także się spodziewam. Uznaję, że każdy człowiek jest zdolny do najgorszych rzeczy i jeśli spotka mnie coś złego nie jestem specjalnie zaskoczony. Nigdy nie zraziłem się komuś ufając, bo wiem, że każda zła cecha wpisana w historię ludzkości tkwi także w każdym pojedynczym egzemplarzu. Wiem, że skoro ktoś gdzieś kiedyś zaprosił swoją koleżankę na obiad, gdzie ona stała się obiadem a potem napisał jeszcze książkę o tym zdarzeniu, to jest to możliwe także u innej osoby. Ale to nie znaczy, że odmówię kiedy ktoś zaprosi mnie na kolację. (drastyczne i dosłowne przykłady oraz bardzo dziwne porównania to coś dla czego żyję)
Amanita virosa

person: magic isnt real
me: ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Zaufanie

Post autor: Słomiany Zapał »

Nieufna ze mnie istota. Uważam, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć. To nie jest coś, co bierze się z powietrza. Ostrożności nigdy za wiele. Nie oznacza to, że nie jestem w stanie nikomu zaufać. Po prostu na takie rzeczy potrzeba czasu.
ODPOWIEDZ