Tyłki

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
od nowa
ciAStoholik
Posty: 342
Rejestracja: 3 lip 2009, 07:28

Post autor: od nowa »

Jest parę cech w wyglądzie, na które zwracam uwagę, ale dobrze jak to co mi przyciąga wzrok współgra z całą resztą ale OCZYWIŚCIE nie ma to wpływu na dobór znajomych (a już napewno partnera- o czym ja gadam w ogóle- jaki partner? :lol: ).
Sex jest przereklamowany...
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

heh fajny temat, jednakże mnie tytułowe części ciała wcale nie interesują... Hmmm... jak dla mnie najważniejsze są usta - nie wiem po prostu podobają mi się nawet kobiece - takie pełne... na pytanie dlaczego podobają ci się Japończycy?" - istnieje jedna odpowiedź - bo mają ładne usta z profilu - po prostu cuuudo!
No i uśmiech jest ważny - to koreluje z ustami :)
Coś na co zwracam jeszcze uwagę, pomimo, że sama jestem dziewczyną to kobiece piersi - ale raczej z podziwem dla piękna kobiety, aniżeli podtekstowo -.-' - czasami tak patrzę na kogoś, na siebie, na kogoś, na siebie ... i myślę o rany ona ma chyba "J"! i jak tu nie czuć kompleksów:)
Ostateczne podsumowanie - liczy się charakter:) kilka razy przed poznaniem kogoś uważałam tę osobę za średnio atrakcyjną, a potem nagle nabierała u mnie w oczach - zdecydowanie to magia intelektu i osobowości ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marie
łASuch
Posty: 163
Rejestracja: 24 lip 2009, 00:17

Post autor: Marie »

ja na tyłek nigdy uwagi nie zwracam, ale na dłonie, kształt kości jarzmowych czy uśmiech jak najbardziej
MS
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

beebep pisze:...liczy się charakter :) kilka razy przed poznaniem kogoś uważałam tę osobę za średnio atrakcyjną, a potem nagle nabierała u mnie w oczach - zdecydowanie to magia intelektu i osobowości ;)
Ładnie powiedziane - "magia intelektu i osobowości". Też czasem ją odczuwam.
Jednak sam intelekt to za mało... Nie wystarczy być błyskotliwym...
A w temacie: Zwracam uwagę na zęby (mają być) i dłonie (nie mogą być zbyt wypielęgnowane).
I bardzo lubię jak ktoś się śmieje oczami.
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja, jak Artemis, zwracam uwagę na zęby (mają być, ale nie jak gwiazdy na niebie: żółte i daleko od siebie, nie trawię też chodzących reklam przychodni ortodontycznych), to po pierwsze, potem dłonie, muszą być wypielęgnowane i buty. Buty świadczą o człowieku. Nie znoszę, kiedy ktoś ciągnie na podeszwach całą wioskę i pół gminy. Oczy nie muszą się śmiać. Wystarczy, że są. I patrzą na mnie, kiedy mówię.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Jak dla mnie, to gwiazdy na niebie są niebieskawe, no ale faceci to daltoniści, więc się nie odzywam ;)

A żeby było coś na temat, to dodam, że jakoś na dłonie niezbyt zwracam uwagę. No może ew. na paznokcie, bo jakoś nie trafiają do mnie pazury po tunningu, nawet lakierowym xD Za to za cholerę nie zwracam uwagi na buty, no ale przecież jestem tylko facetem ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Posty: 1482
Rejestracja: 3 kwie 2009, 00:15

Post autor: Ernest »

Spoglądam na ludzi raczej holistycznie. Zwracam uwagę na cechy nietypowe: kurzajki, oczy Husky'iego, jedna brew, szpara między zębami, etc.

Artemis wspomniała o śmiejących się oczach - lubię przebywać w otoczeniu takich ludzi, są tacy... ciepli i życzliwi ^^
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

A czy są śliczni? No właśnie, co ze ślicznymi, Erneście?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Post autor: Keri »

a czy uroda t owszystko moze wlasnie to cieplo ktore emituja upiekszaja ich? :P
ja mam oczy smutne i uznawany jestem za przystojnego i ladnego faceta :roll: ale czy to wystarczy?

Przypominam: regulamin, pkt IV, ust. 8, 9!
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

uwielbiam śmiejące się oczy-przy takich osobach czuję się dobrze :)na cechy nietypowe też zwracam uwagę-przyciągają wzrok :) :wink:
alienacja
starszASek
Posty: 49
Rejestracja: 7 sty 2006, 20:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: alienacja »

fajny watek... :) ja zwracam uwage na oczy i dłonie.

ale pomijajac to: niedawno kolezanka pokazała mi zdjęcie pani, którą opiekowała się kilka lat temu - tzn teraz pani jest starszą osoba, zdjęcie pochodziło z jej młodości. Była piekną dziewczyną, i moja koleżanka chcac ten fakt podkreslic, stwierdziła: ,, zobacz, jak ***''. Odpowiedziałam, że na szczęscie na zdjęciu widzę twarz, nie ***...:)

to tak, akurat mi sie przypomniało....
Kacha
łASuch
Posty: 194
Rejestracja: 13 lip 2009, 08:48
Lokalizacja: Gdzieś z ciemności otoczającej Twój umysł

Post autor: Kacha »

Nie dzielę na kawałki,wszystko powinno ze sobą współgrać.
A jak mam być szczera to wolę się facynować osobowością i tajemnicą..................
"Oto moja ostatnia wola (...) Chcę,aby pochowano mnie żywą"
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

A mi się tytułowe części ciała podobają, a co :P

Ale przede wszystkim twarz (cała, bez wyszczególnienia typu usta czy oczy) i włosy. Długie, krótkie, tak naprawdę nieważne, bo do różnych typów urody różne pasują. Ale jeśli są zaniedbane, to beznadzieja :?

Aha, zapomniałbym: jeszcze piegi... :kocha:
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
septembrowa
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 10 lis 2009, 12:53
Lokalizacja: Poznań

Post autor: septembrowa »

myślę,że to ,iż nie mamy pociągu fizycznego, nie wyklucza zauważania piękna i cech, które nam się podobają, jak twierdzą niektórzy.
uważam,że najbardziej pociągającą rzeczą jest mózg. jeśli chodzi o cechy czysto fizyczne to ktoś dobrze określił- śmiejące się, błyszczące oczy. z racji mojej płci podobają mi się również męskie plecy.
i anemicznośc.
Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Posty: 2580
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:33
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Viljar »

Oczywiście że tak. Brak pociągu nie oznacza, że pewnych osób nie mogę uważać za atrakcyjne fizycznie.
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage
ODPOWIEDZ