Tyłki

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ty³ki

Post autor: ewutek »

Nie daję się nabrać na tzw. "piękne oczy". Doświadczenie uczy, że pozory mylą :?
BTW, ponoć z moich "dobrze patrzy", tylko szkoda, że to nie ma prostego przełożenia na osobowość. Nawet Dostojewski wspominał w swych zapiskach, że nie należy zbytnio wierzyć w czułość i rozwagę niewiast o smutnym, zamyślonym spojrzeniu...

Hmm, z resztą nie wiem co ma piernik do wiatraka... czyli w tym temacie oczy do "tyłka" :D
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Ty³ki

Post autor: Ant »

ewutek pisze:Hmm, z resztą nie wiem co ma piernik do wiatraka... czyli w tym temacie oczy do "tyłka"
Ma :P

W końcu temat jest o częściach ciała, które u innych wywołują swoiste "ach", a "fajny tyłek" od "pieknych oczu" pod tym względem niczym się nie różni ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Julita21
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2006, 22:28

Re: Ty³ki

Post autor: Julita21 »

Jeśli chodzi o wygląd u płci przeciwnej, to zawsze moje zainteresowanie wzbudzali faceci o delikatnej (niemal dziewczęcej urodzie) i dużych niebieskich lub zielonych oczach
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ty³ki

Post autor: maneki neko »

Julita21 pisze:Jeśli chodzi o wygląd u płci przeciwnej, to zawsze moje zainteresowanie wzbudzali faceci o delikatnej (niemal dziewczęcej urodzie) i dużych niebieskich lub zielonych oczach
: D popieram!
dis
starszASek
Posty: 36
Rejestracja: 31 gru 2006, 04:35

Re: Ty³ki

Post autor: dis »

Ostatnio zmieniony 11 cze 2007, 09:49 przez dis, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Re: Ty³ki

Post autor: Honzol »

maneki neko pisze:
Julita21 pisze:Jeśli chodzi o wygląd u płci przeciwnej, to zawsze moje zainteresowanie wzbudzali faceci o delikatnej (niemal dziewczęcej urodzie) i dużych niebieskich lub zielonych oczach
: D popieram!
o to ja tak wygladam :mrgreen: :wink:
pzdr
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ty³ki

Post autor: maneki neko »

oja : D
daj mi swoje zdjecie! :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Ty³ki

Post autor: Ardelia »

maneki neko pisze:oja : D
daj mi swoje zdjecie! :mrgreen:
*dolancza sie*
koniecznie!!! :mrgreen:
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Zwiastun Nocy
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 19 sty 2007, 20:49

Re: Ty³ki

Post autor: Zwiastun Nocy »

mam przyjaciolke i tylko z nia spedzam czas a to z powodu ze ma ujmujacy charakter :) inna kolezanka byla no... "laska" ale tak pusta ze malo sie nia interesowal... teraz ma miesniaka :lol: wiec ona czesci ciala ja nie
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Ty³ki

Post autor: clouds clear »

Ja nie zwracam uwagi na wyglad czlowieka.Liczy sie tylko charakter jak dla mnie, i relacja.
einmal ist keinmal
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Ty³ki

Post autor: o`connor »

ja zwracam uwagę również na twarz i to wszystko. zgadzam się z Salomeą... nie liczy się wygląd, tylko to, co ktoś ze sobą reprezentuje. :xmrgreen:
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Ty³ki

Post autor: Nooki »

jako normalny, przeciętny facet jestem w stanie stwierdzic według przyjetych ogólnych norm jak i według mojego własnego odczucia czy facet jest przystojny lub czy panienka jest ładna. Potrafie okreslić czy kobieta w srednim wieku dobrze sie trzyma lub czy 2-miesieczny bobas jest ladnym bobasem!
Jako sam w sobie według wlasnych odczuc otaczam sie raczej ludzmi o charakterze i usposobieniu spokojnym. nie patrze na to czy jest ktos wysoki, niski, pryszczaty czy dupiaty. to w relacjach kolezensko-kumpelskich jest nie wazne. w przypadku kobiety jako obiekt westchnien (nie pożadania) zwracam bardzo uwagę na ogolna budowe ciala (wiadomo), twarz (oczywiscie) i kolor skory. szczegółowo przyglądam sie oczom, dłoniom i stopom (raczej od wiosny do poznego lata). Moim kolegom podobają się wyłuskane panie, takie maniurki, laleczki barbie. Samemu mnie zwracaja uwage kobiety jak z reklamy Dove "Piekne ksztalty, kobiece kształty"!!! 8)
Now I know,
only I can stop the rain
Ajzis
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 24 sty 2007, 10:13
Lokalizacja: Cracovie

Re: Ty³ki

Post autor: Ajzis »

Tyłki nie zaprzątają w ogóle mojej uwagi - czasem u kobiet może, gdy są ubrane w powiewne, "indyjskie" spódnice... ale tu chodzi raczej o to jak wyglądają, gdy kobieta idzie. Męskie tyłki raczej nie są obiektem moich estetycznych zainteresowań :) Nie wiem jakbym je zobaczyła w indyjskiej spódnicy, co prawda... :mrgreen:
Mam kilka zahaczek wzrokowych z innej bajki - kobiety: widoczne obojczyki (jest w tym coś... nie wiem, ptasiego, kruchego, wzroku oderwać nie mogę), ładnie umięśnione ramiona (ideałem były ramiona koleżanki-alpinistki), taki zawadiacki uśmieszek połączony z nieporządnymi włosami...
mężczyźni - żylaste przedramiona i dłonie, smukłe łydki, oczy (!), raczej wąskie usta... chyba najważniejsza jest twarz w tym odbiorze - lubię pociągłe, ze smutnym inteligentnym spojrzeniem
no, to chyba tyle :D
Awatar użytkownika
tiger_mrrr
starszASek
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2007, 12:26
Lokalizacja: W-wa

Re: Ty³ki

Post autor: tiger_mrrr »

Gdy ktoś mnie pyta czy wygląd jest ważny, to jesne że odpowiem że nie. Ale szczerze, sama nie wiem z jakiego powodu, otaczam się zawsze pięknymi kobietami - nie wydaje mi się że robię to specjalnie - tak się po prostu dzieje. Mam piękne, zadbane koleżanki, które nie są wcale głupie. Będą kiedyś lekarzami, prawnikami, psycholożkami i zawsze mają swoje zdanie. Bo ja uwielbiam niezależne kobiety, które mają swoje zdanie - a to że one są piękne - to czy to jest moja wina? ;)
Nieważne ile byśmy zaprzeczali, to wygląd zewnętrzny, czyli pierwsze wrażenie, jest jednak bardzo ważne w postrzeganiu innych ludzi. Bo przecież, gdy spotykamy kogoś kto ma brud za poznokciami i tłuste włosy (i jeśli nie jest to nasz mechanik samochodowy ;) ), to przecież coś tam o jakimś "brudasie" przemknie nam przez myśl, nawet jeśli nie powiemy tego na głos (ja powiem :) ). I jeśli chodzi o facetów to pierwsze na co zwracam uwagę, to to czy jest czysty i czy o siebie dba. Ktoś kto nie dba o siebie nie bedzie też dbał o mnie i naszą znajomość - takie jest moje zdanie.
Salomea

Re: Ty³ki

Post autor: Salomea »

To, że człowiek powinien być czysty jest dla mnie tak oczywiste, że już nawet o tym nie wspominam. :lol: :wink:
ODPOWIEDZ