Tyłki

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Tyłki

Post autor: Ant »

Pozwoliłem sobie na taką nazwę tytułu, co by więcej wiary przyciągnąć :twisted:

Temat, który chciał bym poruszyć, dotyczy pewnych strategicznych miesjc ciała. Mam tu na myśli nie tylko pośladki, ale i nogi, biust, oczy itd. Jak to na was działa? Jeśli chodzi o mnie, to w ogóle :twisted: Jakoś nigdy na nie nie zwracam uwagi, że już rozumieniu haseł typu "fajny tyłek" nie wspomnę. Nie znaczy to jednak, że nie odczuwam atrakcji. Dziewczyny podobają mi się, jednak tylko "z głowy", że tak pozwolę się wyrazić. A wy?
Czczony nie tylko w Chinach
Salomea

Re: Ty³ki

Post autor: Salomea »

Fajny tytuł. :P :lol: :lol:
Chyba zauważam jak ktoś jest szczególnie ładny, aczkolwiek nie zwracam uwagi na poszczególne części ciała, jednak wolę się przyjaźnić z kimś kto ma interesujący charakter niż wygląd. :D
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Re: Ty³ki

Post autor: kot »

:D :D :D Ja na "niektóre części ciała kobiet zwracam uwagę :oops: , a co se będe żałował :shock: Chociaz charakter to ma decydujące znaczenie (chyba)
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Ty³ki

Post autor: Ardelia »

u mnie, nie lubie kiedy ludzie gapia sie na "strategiczne miesjca ciala", szczegolnie jesli akurat jestesmy w trakcie rozmowy.
u innych, jedyne na co zwracam szczegolna uwage to oczy & rece, chyba ze ktos specjalnie mnie poprosi o moja opinie o innych rejonach. :) dla mnie liczy sie bardziej calosc, lacznie z charyzma & charakterem, niz czesci indywidualne.
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ty³ki

Post autor: Agnieszka »

Hmm, ja raczej nie skupiam się na żadnych 'strategicznych' miejscach ciała osób odmiennej płci (tej samej też nie ;P), aczkolwiek muszę przyznać, że jestem bardzo spostrzegawcza i po paru minutach rozmowy potrafię opisać wiele szczegółów dotyczących wyglądu osoby, z którą rozmawiałam.
Ha, jest jednak coś, co można by uznać za fetysz (chociaż fetysz to złe słowo, bo to coś nie budzi we mnie żadnego pożądania ani seksualnych odczuć, po prostu zwracam na to uwagę) - a mianowicie smukłe dłonie z długimi palcami u facetów - nie wiem, z czego to wynika, ale takie dłonie bardzo mi się podobają - i nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale faceci, których dobrze i od dłuższego czasu znam, mają smukłe dłonie z długimi palcami i na dokładkę grają na gitarze ;)

A może jednak wiem, z czego to wynika - z zazdrości - sama mam krótkie dziecinne palce jak na swój wiek i przeszkadza mi to czasami w grze na gitarze, bo na dokładkę są mało giętkie ;p
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Ty³ki

Post autor: Aneshia »

Ja zwraca, uwage glownie na twarz, wzrost, ogolna budowe. Lubie wysokich facetow bo czuje sie przy nich bezpieczna. Ale ogolnie to i tak charakter wychodzi na pierwszy plan jak juz sie kogos pozna. I ktos nagle przestaje badz zaczyna byc dla nas atrakcyjny... Ale zeby patrzec na tylek czy cos...? Nieeee czasem jak kumpele gadaja o wygladze facetow i np obgaduja brzuch jednego kolegi, to ja wysiadam == Patrze na nie i sie wylaczam... :)
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Re: Ty³ki

Post autor: Agnieszka »

Aneshia pisze: Ale ogolnie to i tak charakter wychodzi na pierwszy plan jak juz sie kogos pozna. I ktos nagle przestaje badz zaczyna byc dla nas atrakcyjny...
Coś w tym jest :) Ja w sumie nie wybieram znajomych po dłoniach, wbrew temu, co można by sądzić po moim poprzednim poście - prawdę powiedziawszy 98% moich znajomych najpierw poznałam przez neta (forum bądź gg) i żadna z tych osób nie przesyłała mi zdjęcia swoich dłoni - więc być może takie dłonie mają po prostu intelektualiści-indywidualiści, z którymi dobrze się dogaduję (ale jedynie na płaszczyźnie przyjacielskiej of course :D) A palców zazdroszczę im swoją drogą :D Właśnie czy ktoś z Was zna może jakiegoś słynnego gitarzystę, który miał krótkie palce, a mimo to wymiatał na gitarze? Pocieszcie mnie, proszę :>
Aneshia pisze:Ale zeby patrzec na tylek czy cos...? Nieeee czasem jak kumpele gadaja o wygladze facetow i np obgaduja brzuch jednego kolegi, to ja wysiadam == Patrze na nie i sie wylaczam... :)
No cóż, seksualni tak chyba mają ;P
Kosmitka pisze:ja uwielbiam szerokie ramiona u mężczyzn. bardzo na mnie 'działają'. oprócz tego szczupłe, silne ciało, duże męskie dłonie, proporcjonalna budowa, owalna delikatna twarz, mały tyłek (jak na faceta przystało)
Wiesz Kosmitko, to dość zastanawiające, że właśnie taką opinię ma osoba aseksualna. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale podoba Ci się standardowy seksualny typ mężczyzny, jaki najczęściej podoba się kobietom - typ, który zapewnia bądź też zwiększa szanse przetrwania gatunku (przynajmniej zgodnie z biologiczną teorią doboru partnera). :>
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Ty³ki

Post autor: trujaca »

Aneshia pisze:
Ale zeby patrzec na tylek czy cos...? Nieeee czasem jak kumpele gadaja o wygladze facetow i np obgaduja brzuch jednego kolegi, to ja wysiadam == Patrze na nie i sie wylaczam...


No cóż, seksualni tak chyba mają ;P
Nie wszyscy ;P Osobiscie nie jest dla mnie wazne, czy ktos ma plaski tylek albo waskie ramiona, brzydko mowiac wisi mi to ;) Nie lubie rowniez rozmawiac na takie tematy - nie widze w tym zupelnie sensu, a ponadto tego typu rozmowy mnie irytuja. Slowem, jesli ktos sie chce mnie pozbyc, to niech uparcie drazy "chichoczace" tematy.
A to, czy ktos na mnie dziala zalezy glownie od chemii, jaka wydziela ;)

Jedyna z cech zewnetrznych, ktora ma dla mnie znaczenie u innych (w kazdym sensie) to spojrzenie.
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ty³ki

Post autor: maneki neko »

Raczej nie zwracam uwagi na pojedyncze czesci ciala, tylko caloksztalt tak mysle...
A kto mi sie podoba? Podobaja mi sie niezmiernie kobiecy i dziewczecy faceci (niezmiernie kobiecy, i niezmiernie mi sie podobaja ;) ). A to moze dlatego, ze tak rzadko sie zdarzaja. A kobiety to raczej na ogol sa koebiece albo dziewczece (wiec to robi mniejsze wrazenie). ;) I takie wlasnie mi sie podobaja. Meskie raczej mnie fascynuja.
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Ty³ki

Post autor: Ardelia »

maneki neko pisze:Podobaja mi sie niezmiernie kobiecy i dziewczecy faceci...A to moze dlatego, ze tak rzadko sie zdarzaja.
u nas w europie rzeczywiscie troche ich brakuje...na szczescie istnieje tez kraina poza wielkim jeziorem gdzie znajduje sie nieco wieksze stadko takich stworzen... :D *uwielbia "mutantow"*
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
Aneshia
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 29 wrz 2006, 11:07

Re: Ty³ki

Post autor: Aneshia »

trujaca pisze:Jedyna z cech zewnetrznych, ktora ma dla mnie znaczenie u innych (w kazdym sensie) to spojrzenie.
Mrrrrr oczy... Tak, spojrzenie stanowczo na mnie dziala :D I usmiech. Sa mezczyzni, ktorzy potrafia mnie przykuc do ziemi usmiechem... *macha energicznie glowka* Nie moge sobie pozwolic na myslenie o nich, bo nie wroce do nauki :P Ale ten usmiech i oczy tez dzialaja na mnie glownie wtedy, kiedy juz danego osobnika znam i lubie... *wzdycha*
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Ty³ki

Post autor: ewutek »

Ludzkie kształty "działają" na mnie w tym sensie, że skutecznie przyciągają uwagę... zwłaszcza jeśli uznam, że są wyjątkowo atrakcyjne :)
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ty³ki

Post autor: maneki neko »

Ardelia pisze:u nas w europie rzeczywiscie troche ich brakuje...na szczescie istnieje tez kraina poza wielkim jeziorem gdzie znajduje sie nieco wieksze stadko takich stworzen... :D *uwielbia "mutantow"*
gdziee? : D
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ty³ki

Post autor: Uluru »

Zwracam uwagę na fizyczność innych osób chyba nawet bardziej niż bym chciała :cry:. Lubię harmonijne kształty, regularne rysy twarzy - to tak na pierwszy rzut oka. Później, jak mam czas i możliwości na dalszą obserwację, skupiam się na szczegółach: dłonie, spojrzenie, barwa głosu, mimika...
A strategiczne części ciała? Też, choć bez specjalnej ekscytacji, chyba, że są jakoś nadmiernie przerośnięte :wink:.
Np.
Obrazek
Tak więc "omiatam" spojrzeniem bliźnich uwzględniając również ich "walory seksualne", lecz mój komentarz myślowy i emocje są zupełnie inne w zależności od płci. Kobietom, które są jak mi sie wydaje z mojego pokolenia i wykazują lepszy stan zachowania - po prostu zazdroszczę, że aż mnie skręca :mrgreen:, a mężczyźni gdy z rzadka mi się któryś spodoba wywowłują we mnie jedynie zadumę i serię myślowych ćwiczeń hipotetycznych typu "Co by było gdyby...".
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: Ty³ki

Post autor: Salomea »

Może jednak jest coś na co zwracam uwagę, to „inteligentne spojrzenie”. U niektórych ludzi niestety od razu widać, że nie mają nic do powiedzenia.:mrgreen: :twisted: Gabaryty mnie nie interesują. :twisted: 8)
ODPOWIEDZ