Media i Asy

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Media i Asy

Post autor: Sza_de »

Nigdy Was bym tu nie odnalazla gdyby nie....media.Jestem absolutnie za kontaktem z prasa,radiem,Tv,bo gdyby nie oni jak bysmy sie tu odnalezli?Zastanawiam sie ilu jest na swiecie Asow , ktorzy nie maja pojecia o komputerze lub zyja w kraju ktorego jezyka nie znaja.Dla nich to wlasnie pozostaje gazeta, tV, radio(w jezyku Polskim) aby moc dowiedziec sie o naszym ruchu.
Ponadto ,moze wlasnie dzieki mediom w koncu ktos sie nami powaznie zainteresuje/w sensie badan naukowych/.Co wy na to??
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
bestia
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 17 sty 2007, 12:08
Lokalizacja: Stąd ;)

Re: Media i Asy

Post autor: bestia »

Jestem absolutnie za!!! chociaż nie mam najmniejszej ochoty stawać przed kamerami :mrgreen: .

Myślę, że to się wszystko rozkręci, bo dziennikarze nie dadzą asom spokoju - jak nic innego się nie dzieje, w polityce chwilowo spokój, to jakiś temat trzeba ruszyć!! :D
hej kokolorum ;D
Awatar użytkownika
Nooki
mASełko
Posty: 131
Rejestracja: 22 sty 2007, 15:12
Lokalizacja: Poznań

Re: Media i Asy

Post autor: Nooki »

Jakos nie odczuwam potrzeby zeby ktos mnie badal dlaczego jestem taki a nie inny. Jesli ktos ma z tym jakies problemu zawsze moze sprawdzic swoja psychike u psychiatry. Fizyczne sprawy tez da sie rozwiazac.
nie ciagnie mnie do tego zeby poznac statystyki dotyczace ilosci asów. Jestem ja i cala reszta, ile ta reszta ma? kilku sie napewno znajdzie. nie bvede osamotniony ale zeby dazyc do tego?
Predzej czy póżniej napewno cos wyniknie takiego ze bedzie glosno, wg mnie lepiej pozniej. nie nazwalbym tego ani ruchem ani niczym innym. poprostu spolecznoscia!!! 8)
Now I know,
only I can stop the rain
ODPOWIEDZ