Moja historia. Głównie dla Panów

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Moja historia. Głównie dla Panów

Post autor: Patryk »

No np. ja jeszcze młody a już natura włosów mnie pozbawiła :lol: choć na haju każdy dzień, życie jest piękne :absinthe: :wino:
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Moja historia. Głównie dla Panów

Post autor: Keri »

Conor chodzi ci oto, że spotykasz się z jakąś dziewczyną (pomijając oczywiście urodę i charakter) ale między wami nic mimo, że miło spędzacie czas itd. "pierdoły"? Tak, miałem coś takiego.

Powiem więcej, podświadomie się zmuszałem do tego by przypasować się do schematu większości osób z otoczenia. Chodzi o zainteresowania, zachowania wobec płci przeciwnej. Także mimo okazywania wobec mnie zainteresowania od dziewczyn byłem obojętny, głuchy i ślepy na tego typu rzeczy. Cały czas się zastanawiałem o co jej chodzi :lol: Wszelkiego typu rozmowy o seksie czy rozmowy o dziewczynach były dla mnie... nudne... :P Zawsze był oparte, czy on/ona jest zainteresowany/a, co zrobić by wzbudzić w kimś zainteresowanie itd itd. Wolałem o innych rzeczach rozmawiać niż o tego typu rzeczach.

Inny od razu by myślał o tym, czy dana osoba (dziewczyna) jest mną zainteresowana skoro robi takie a takie rzeczy. U mnie? Zero tego typu myśli, zero zainteresowania dziewczynami jako "obiektu" do "zdobycia" wyrwania itd. :P Czy facet czy kobieta: obcy, znajomi, kumple itd. wszyscy są wobec mnie jednakowo.

Miałem doświadczenie z jedną koleżanką która była za mną bardzo, ale byłem obojętny na jej zainteresowanie. Spotykałem się , rozmawiałem itd. ale ode mnie nic w kwestii "zacieśnienia" tych więzi. Dopiero jak powiedziałem, że podobają mi się azjatki to urwała ze mną znajomość xD A jak sie przy niej zastanawiałem czy jestem może asem to ją mało to ruszało ;)
ODPOWIEDZ