Jak znaleźć homoseksualnego przyjaciela?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
AlaZala
AS gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 19 lis 2016, 17:06

Re: Jak znaleźć homoseksualnego przyjaciela?

Post autor: AlaZala »

Viljar pisze:Poznałem jakieś dwa lata temu parę lesbijek. Przez znajomą...
Viljar pisze: Czyli mamy przyjaciółkę-lesbijkę z partnerką, ale nigdzie nie napisałem, że ta znajoma też jest les. Wszystko jasne? :)
Ja chyba jestem jakąś demonicą...
Viljar pisze: Możliwa jest jeszcze jedna opcja - nie popierać ONR-u, ale uczestniczyć w manifestacji. Niestety, jedyne środowiska, które takową organizują, są organizacje nacjonalistyczne. Dlatego udział w manifestacji ogranicza się do tej części, która kontrowersji nie budzi.
Niestety nie jestem w stanie zrozumieć takiego podejścia. Koleżanka nie może zorganizować własnej uroczystości np. "feministyczne święto żołnierzy wyklętych"? To nie jest trudne, wystarczy zaprosić znajomych, wysłać zgłoszenie do urzędu miasta lub urzędu gminy, można zrobić wydarzenie na Facebooku i można świętować w gronie takich osób, które podzielają jej poglądy w pełni. Bez nacjonalistów.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Jak znaleźć homoseksualnego przyjaciela?

Post autor: panna_x »

A jakie to miasto? Wrocław? Bo szczerze, to mnie trochę zaskoczyło, że tylko ONR coś tam organizuje. U mnie tzn Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, odbywają się uroczystości żołnierzy wyklętych, których organizatorem jest miasto, przychodzą przedstawiciele władz miejskich, radni, nieraz z jakichś stowarzyszeń lokalnych czy historycznych, gra miejska orkiestra. ONR też się pojawia, ale jako gość. ja w tym akurat nie uczestniczę, bo mam inne poglądy w tej kwestii, no ale skoro są chętni, to proszę bardzo. Także zaskoczyło mnie, że w zwykłych miastach coś tam organizują, a we Wrocławiu, mieście imprez, kultury, gdzie stale powinno się coś dziać cisza w temacie.
ODPOWIEDZ