Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
NazywamSieNiebo
gimnASjalista

Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: NazywamSieNiebo » 1 mar 2019, 20:08

Pytam bo uważam się za osobę aseksualną, ale ostatnio " coś " poczułam. Utożsamiam to z jakąś reakcją seksualną. Ale nie mam pewności bo wydarzyło się to nie w sytuacji czysto seksualnej. Mianowicie zapatrzylam się w oczy drugiej osoby ( dosyć długo), gdy wróciłam do domu i przypomniałam sobie o tej sytuacji to zaczęłam mieć " motyle w brzuchu" . Druga sytuacja gdy byłam u lekarki to ona często się do mnie uśmiechała, i znowu gdy wróciłam do domu przypomniałam sobie to i czułam że dzieje się coś z moimi genitaliami A potem taki " wybuch " w moim brzuchu na początku przyjemny A w kulminacyjnym punkcie nawet bolesny. To są dwie różne osoby, mało mi znane. Co o tym myślicie...?
Nigdy nie jest za późno,
żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń , złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
Jan Paweł II

Nautilus1992
łASuch

Re: Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek poczuć pociąg seksualny?

Post autor: Nautilus1992 » 2 mar 2019, 01:29

Pociąg seksualny zdarza mi się odczuć, ale tylko do osoby, w której jestem zakochany.
Te motyle w brzuchu to może być zwykły objaw zauroczenia się osobą, z którą rozmawiałaś. Poprzez ten wybuch w brzuchu masz na myśli orgazm? Może ta lekarka w pewien sposób była dla Ciebie atrakcyjna i stąd taka reakcja organizmu?

NazywamSieNiebo
gimnASjalista

Post autor: NazywamSieNiebo » 2 mar 2019, 08:53

Nie wiem czy to orgazm, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego doznania. Ale mogę przypuszczać, że tak.
Nigdy nie jest za późno,
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń , złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
no name inc.
mASełko

Post autor: no name inc. » 2 mar 2019, 14:10

NazywamSieNiebo pisze:
2 mar 2019, 08:53
Nie wiem czy to orgazm, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego doznania. Ale mogę przypuszczać, że tak.
Jako osoba doświadczona w temacie orgazmu powiem Ci, że to chyba nie był orgazm.. Orgazmu nie odczuwa się w brzuchu tylko "tam". Jeżeli dzieje Ci się coś w brzuchu to jest to spowodowane emocjami, np dużo osób cierpi na bóle żołądka ze stresu.
R.I.P

NazywamSieNiebo
gimnASjalista

Post autor: NazywamSieNiebo » 2 mar 2019, 15:58

To było na dole brzucha więc może macica...
A to że może to być na tle emocjonalnym jest bardzo prawdopodobne , ponieważ ostatnio sporo przeżyłam.
Kurde, szkoda, a myślałam że może się mylę z tą moją aseksualnoscią. Myślę, że czas ewentualnie pokaże czy się mylę.
Nigdy nie jest za późno,
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
Nightfall
bASyliszek

Post autor: Nightfall » 3 mar 2019, 19:44

Aseksualność to spektrum. Będą osoby askesualne, których pociąg seksualny jest na poziomie zera, jak i osoby, które w różnym stopniu go odczuwają (jednak w dużo słabszym niż osoby seksualne). Może te wspomniane osoby, jakoś Cię pociągały i nie jesteś tak czysto aseksualna, a bardziej grey.

Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek

Post autor: pingwinka » 3 mar 2019, 22:50

Jak mnie partner "nastroi" to odczuwam podniecenie i mam orgazm. Czasem jak coś czytam czy oglądam erotycznego to też czuję lekkie podniecenie, ale nigdy nie zdarzyło mi się to tylko patrząc na kogoś czy myśląc o nim.

NazywamSieNiebo
gimnASjalista

Post autor: NazywamSieNiebo » 4 kwie 2019, 20:29

Dziękuję, za odpowiedzi. Dużo mi wyjaśniły.
Nigdy nie jest za późno,
Jan Paweł II

Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko

Post autor: BardzoLittle » 6 kwie 2019, 00:51

Raczej chęć spróbowania, a niż sam pociąg. Aczkolwiek parcie na seks mam zerowe.
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)

Nikia
gimnASjalista

Post autor: Nikia » 21 kwie 2019, 13:43

NazywamSieNiebo pisze:
1 mar 2019, 20:08
Pytam bo uważam się za osobę aseksualną, ale ostatnio " coś " poczułam. Utożsamiam to z jakąś reakcją seksualną. Ale nie mam pewności bo wydarzyło się to nie w sytuacji czysto seksualnej. Mianowicie zapatrzylam się w oczy drugiej osoby ( dosyć długo), gdy wróciłam do domu i przypomniałam sobie o tej sytuacji to zaczęłam mieć " motyle w brzuchu" . Druga sytuacja gdy byłam u lekarki to ona często się do mnie uśmiechała, i znowu gdy wróciłam do domu przypomniałam sobie to i czułam że dzieje się coś z moimi genitaliami A potem taki " wybuch " w moim brzuchu na początku przyjemny A w kulminacyjnym punkcie nawet bolesny. To są dwie różne osoby, mało mi znane. Co o tym myślicie...?
Nikt tutaj nie udzieli ci prawidłowej odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 29 lip 2019, 13:16

Matko..
Zwykłe zauroczenie, które u większości się zdarza. Czemu mylicie zauroczenie pociągiem? Pociąg to po prostu odczuwania w kimś chęci nie tyle samego uprawiania seksu, co dla was ta osoba jest mega podniecająca, że myślicie tylko o tej osobie pod kątem seksu. To wersja skrajna i maksymalna.

W samym pociągu chodzi o postrzeganie danej osoby pod katem atrakcyjności seksualnej, podniecania się na widok danej osoby i rosnąca "chcica" :P

U ciebie typowe zauroczenie, fascynacja osobą, która ogólnie jest atrakcyjna i tobie urodą pasuje :P
No BIG DEAL :P

ODPOWIEDZ