Seks po alkoholu

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Skarpetka
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2018, 10:29

Re: Seks po alkoholu

Post autor: Skarpetka »

Nightfall pisze: 23 lip 2019, 08:54 Zawsze możesz jeszcze poprosić lekarza seksuologa o zapisanie czegoś, co powinno zwiększyć Twój popęd seksualny.
Nawet nie wiedzialam ze sa takie leki. Myslalam ze leczenie braku libido opiera sie bardziej na pierd*leniu o szopenie z seksuologiem.
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 317
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Seks po alkoholu

Post autor: Nautilus1992 »

Skarpetka pisze: 20 lip 2019, 17:27 Nie zmuszczam sie do samego seksu, nie sciagnelam przed nim nawet majtek. Bo to robia wszyscy ( no procz asow pominmy ich na chwile). Bo tak wygląda swiat, ze jak ludzie ze soba sa to to robia. Bo moze mi sie odmieni, i nawet jesli go nie pokocham to chociaz moze poczuje pozadanie, podniecenie. Bo z jednej strony nie chce tego nigdy robic, a z drugiej czesto wyobrażam sobie jakby to bylo... niekoniecznie z nim, po prostu tworze rozne scenariusze, ciekawi mnie jak to jest.
Czyli Twoje zachowanie po spożyciu alkoholu to był tylko taki eksperyment, który miał wykazać, czy jesteś w stanie poczuć pożądanie lub podniecenie?
Jeśli jesteś ciekawa jak to jest uprawiać seks, to może warto było by spróbować to zrobić z chłopakiem? Jeśli nie czujesz jakiejś wielkiej niechęci lub obrzydzenia do seksu, to jeden czy dwa razy raczej nie powinien Ci zaszkodzić. Przekonasz się, czy to jest naprawdę takie fajne, jak niektórzy opowiadają. Decyzja należy do Ciebie.
Skarpetka pisze: 20 lip 2019, 17:27 Latwiej juz byloby mnie naprawic :mrgreen:
Nie jestem pewien czy to będzie możliwe. Homoseksualistów nie zmienisz i tak samo jest z niektórymi osobami aseksualnymi, Ty jednak nie czujesz się dobrze jako aska i chyba to jest problemem. Sprawdź na wikipedii pojęcia: awersja seksualna, hipolibidemia, anhedonia i pochodne, a następnie zastanów się, czy mogą Cię dotyczyć. Udanie się do dobrego seksuologa również powinno być dobrym krokiem.
Więcej raczej nie pomogę, bo całość przerasta moją wiedzę. Pozostaje mi tylko życzyć Ci wytrwałości w poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące Cię pytania. Powodzenia.
Kociecie121c
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2020, 23:12

Re: Seks po alkoholu

Post autor: Kociecie121c »

Skarpetka pisze: 24 lip 2019, 15:50
Nightfall pisze: 23 lip 2019, 08:54 Zawsze możesz jeszcze poprosić lekarza seksuologa o zapisanie czegoś, co powinno zwiększyć Twój popęd seksualny.
Nawet nie wiedzialam ze sa takie leki. Myslalam ze leczenie braku libido opiera sie bardziej na pierd*leniu o szopenie z seksuologiem.
Hej. Zastanawiają mnie przyczyny aseksualizmu. W moim przypadku myślę, że jest to efekt uboczny przyjmowania pewnych leków. Co za tym idzie, skoro lek coś wywołał, to inny mógłby odwrócić ten efekt. Czy znacie jakieś środki, które mogłyby pomóc?
Leki, które ja biorę już od okresu dojrzewania, to leki z grupy SSRI (leczenie depresji i nerwicy). Mój lekarz zmienił mi ostatnio leki, które jak twierdzi mogły powodować aseksualizm (ale nie dodał, że efekt aseksualizmu może utrzymywać się długo po zaprzestaniu przyjmowania, wystarczy trochę poczytać).
Natomiast co najgorsze - poczułam się olana, bo kazał mi iść do seksuologa skoro zmiana leków nie pomogła. Nie mam z nimi doświadczenia i mi też zawsze się kojarzyło, że będzie tylko pitolenie o szopenie, a ja wiem, że potrzebuję czegoś co odwróci efekt leków SSRI, a nie głupich rozmów.

Czy ma ktoś z was doświadczenie z tzw. PSSD?
"Post SSRI sexual dysfunction, PSSD – zbiór jatrogennych dysfunkcji seksualnych spowodowanych bezpośrednio uprzednim przyjmowaniem selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny"
ODPOWIEDZ