Pytanie do męskiej części forum no.2

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
klapouchy
zapASnik

Spróbować?

Post autor: klapouchy » 6 maja 2011, 22:02

zastanawiam się czasem czy nie pójść do burdelu spróbować bo niby skoro tegi nie robiłem, to skąd mam wiedzieć, ale boje się wyjśc na impotenta:P

Awatar użytkownika
pogubiony
pASibrzuch

Post autor: pogubiony » 7 maja 2011, 06:46

Co się łamiesz - idź - panienki nie takie rzeczy widziały ;)

A serio - myślisz, że tam masz szanse się dowiedzieć?
"Dopóki sen na oślep płynął
nad straconą nadzieją,
Kosmos bólem się sączył
nad straconą miłością.
Ze skrytych ludzi świat twój
został pomału wygnany,
Lecz niebo nie spało."

klapouchy
zapASnik

Post autor: klapouchy » 7 maja 2011, 09:02

Myślę, że wiele bym się nie dowiedział, bo skoro nigdy mnie seks nie kręcił, to pewnie nic by z tego nie wyszło. Ale zawsze człowiek próbuje się łudzić, że jednak może mieć normalne życie...

Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Kontakt:

Post autor: Keri » 8 maja 2011, 00:01

Ja nawet nie chciałbym spróbowac gdyby mi dali cała ziemie na własnosc ze wszystkim co jest :shock: Po prostu.. nie . I nie że brzydzi mnie to, nie kręci i tylko że.. nie.... :mrgreen:

Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko

Pytanie do męskiej części forum no.2

Post autor: ozjasz » 2 sie 2019, 17:23

Część, nęci mnie ostatnio to, czy nie warto byłoby spróbować. Dlatego chciałem zapytać, czy ktoś z was był kiedyś, albo myślał czy się nie wybrać do domu publicznego tak z ciekawości, żeby zobaczyć, co się stanie 😁 Bo ostatnio ja i moje otoczenie skłaniają mnie do spróbowania takiego rozwiązania, argumentując to w różny sposób, i wiem, że to kwestia czasu, az ktoś mnie nie wyciągnie na taki wypad. Jeśli chodzi o mnie, to mam takie przeświadczenie, że iść tam, trochę alko i w ten oto sposób mógłbym się przekonać na czym stoję bez udziału osób trzecich. Tak w cudzysłowiu xd

Co wy na to?

Awatar użytkownika
Viljar
Wielki AS Jedi
Kontakt:

Re: Pytanie do męskiej części forum no.2

Post autor: Viljar » 2 sie 2019, 19:36

Ludzie chodzą to domów publicznych czasami nawet tylko po to, żeby się przytulić albo po prostu zasnąć w ramionach kobiety, więc nawet jeśli nie byłoby z twojej wizyty żadnych seksów, tylko na przykład pogadanie, to nie byłoby zupełnie nic nadzwyczajnego w życiu takiego miejsca. :)
Człowiek-Redaktor czyli mój fanpage

Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek

Post autor: Rosomak » 2 sie 2019, 20:26

Ostatnio zwiedzałem w Amsterdamie muzeum prostytucji i naszła mnie taka myśl... Żeby pójść do burdelu, normalnie zapłacić, ale tylko posiedzieć i pogadać z tą dziewczyną. Tam to wszystko działa oficjalnie i miałbym pewność, że to ta panienka dla siebie zarobi, a nie jakiś alfons czy mafia. Jak na razie, jeszcze tego jednak nie zrobiłem.

Dun Wodis
starszASek

Post autor: Dun Wodis » 2 sie 2019, 20:48

Viljar fajnie, że znowu się uaktywniłeś. Dla mnie jesteś ikoną tego forum. Jeśli chodzi o temat to uważam, że skoro nie możemy być normalnymi chłopakami, mężami czy kochankami to jak najbardziej można spróbować z divami. Ja nigdy nie próbowałem, ale też się zastanawiam. Tym bardziej, że są serwisy roksa czy garderobiany, które wpisują się znakomicie w takie potrzeby. Nawet sobie myślę, że divy są mentalnie asami. A ich profesja? No cóż. Najstarszy zawód świata. Nie mnie oceniać.

Awatar użytkownika
ozjasz
mASełko

Post autor: ozjasz » 2 sie 2019, 21:02

No właśnie, czyli to nie wstyd. Tylko jak pójdę z kolegami i powiem, że sobie pogadaliśmy, to trochę przypał 😂 Słyszałem już takie historie nie wiem czy prawdziwe, ale mniejsza, jak już znakazlbym się w takim miejscu, to głupio byłoby nawet nie spróbować, i zobaczyć, w którym momencie zaczynają się prawdziwe problemy, a nie te które ja sobie wymyślam. Pogadać, to se mogę choćby na tinderze 🤣

Dun Wodis
starszASek

Post autor: Dun Wodis » 2 sie 2019, 21:37

Kolegom nic nie musisz mówić. Panią obowiązuje chyba pełna dyskrecja. Myślę, że dostaniesz to czego oczekujesz i za co płacisz. Godzina trzymania za rączkę? Proszę bardzo. I nie musisz czekać na dziewczynę. Ogolnie mam wrażenie, że na kobietę zawsze musisz czekac i nie ma tu różnicy kobieta as czy nieas. Mimo, że w przypadku as nie ma mowy o jakimś oddaniu się. Swoją drogą to trochę paradoksalne, żeby as płacił divie. Paradoksów jest jednak więcej. Ostatnio czytałem, że najbardziej romantyczni są ... kibole. W sumie nawet mnie to specjalnie nie zdziwiło.

ODPOWIEDZ