Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
AjuxAmst
ASiołek
Posty: 87
Rejestracja: 23 lut 2020, 02:09

Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: AjuxAmst »

(będąc aską)
Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: pingwinka »

Nie powiększyłabym piersi dla żadnego partnera. Wszelkie "korekty" własnego ciała powinno się robić DLA SIEBIE, a nie dla kogoś innego. I bardzo wspólczuję tym osobom, które decydują sie na ingerencje w swoje ciała, bo ktoś inny tego chce...
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2427
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: urtika »

Tym się różni aseksualny facet od nie-aseksualnego, że dla tego pierwszego takie kwestie jak wielkość biustu partnerki nie mają znaczenia, natomiast dla tego drugiego, owszem, mają.
Quirkyalone
Anonimowy

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: Anonimowy »

To by się zgadzało. Według powyższego twierdzenia też jestem aseksualny. Dziękuję.
Awatar użytkownika
pingwinka
ASiołek
Posty: 99
Rejestracja: 13 wrz 2016, 21:22

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: pingwinka »

urtika pisze: 11 kwie 2020, 17:41 Tym się różni aseksualny facet od nie-aseksualnego, że dla tego pierwszego takie kwestie jak wielkość biustu partnerki nie mają znaczenia, natomiast dla tego drugiego, owszem, mają.
Nie dla wszystkich seksualnych wielkość piersi ma znaczenie :lol: :lol: A dla niektórych ma tak długo aż się nie zakochają w kobiecie,która nie ma cycków o jakich marzyli. A jeszcze inni faktycznie szukają tylko partnerki z odpowiednim rozmiarem. Już nie genaralizujmy, bo to głupie, a już na pewno nie definiuje aseksualnosci xD
Awatar użytkownika
Nightmarine
pASibrzuch
Posty: 290
Rejestracja: 22 maja 2010, 01:39

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: Nightmarine »

Podpisuję się pod postami pingwinki. Nie dla każdego seksualnego faceta wielkość piersi ma znaczenie, a domyślam się, że znajdą się panowie aseksualni, dla których ma. To kwestia estetyki. Sama mam swoje preferencje co do wyglądu partnera.
???
Awatar użytkownika
Romantyczkapocalosci
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 5 sty 2019, 21:15
Lokalizacja: Kielce / Discord: Aneta#6184 / gg 67355042

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: Romantyczkapocalosci »

Nie.
zewsząd i znikąd
pASibrzuch
Posty: 246
Rejestracja: 30 lip 2014, 11:07

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: zewsząd i znikąd »

Nigdy. Szczerze mówiąc wolałabym w ogóle nie mieć biustu. I aseksualność pomogła mi zrozumieć, że nie muszę być "kobieca", by WIEDZIEĆ, że jestem kobietą.
Skarpetka
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2018, 10:29

Re: Czy powiększyłabyś piersi dla aseksualnego partnera ?

Post autor: Skarpetka »

Jest tylko jedna osoba dla której bym to zrobiła - ja. Ale mimo jakże skormnego 70a to wyje*ane w to, skoro i tak nigdy z nikim nie bede w łożku, a i tak przyciągam wystarczajaco dużo amantów to po co XD?
ODPOWIEDZ