Aseksualny nastolatek

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Kamilsui
bobASek

Aseksualny nastolatek

Post autor: Kamilsui »

Witam,
wiem, że jestem jednym z nielicznych nastolatków na tym forum jednak pomyślałem, że zaryzykuję, czy jest tutaj ktoś z Was, kto podobnie jak ja, jest nastolatkiem (rocznikowo 17 lat) mieszkającym w Gdańsku, poszukuje chłopaka, kogoś więcej niż przyjaciela oraz po skończeniu epidemii i zniesieniu zakazu bezcelowego opuszczania domu chce nawiązać znajomość?
Około 3 miesiące temu zostałem "zfriendzonowany" przez przyjaciela / kolegę, który nie utrzymuje ze mną kontaktu, (według mnie), ponieważ on "bi", ja "a", on liczył na seks, a ja - by być kochanym, a (jak niestety sam za późno odkryłem jestem hetero bi-romantyczny lub asem bi-romantycznym lub nawet homo-romantycnym - sam nie potrafię określić) nie chciałem seksu jednopłciowego, więc napisał coś podobnego, że to koniec, frienzone, "lepiej jak będziemy kumplami", czyli dawniej zdawkowe odpowiedzi, a od 2 miesięcy brak kontaktu, przestałem jak to określił "się narzucać" i "być nachalnym". Niby mnie kocha(ł) "ale", więc się na długo załamałem, bo kochałem go jak nikogo innego.
Myślałem o nim jak o kimś wielkim, usprawiedliwiałem jego negatywne cechy jakimś przeznaczeniem, myślałem, że jesteśmy stworzeni dla siebie itp, w sumie jakaś moja część dalej go kocha, pomimo odrzucenia. Dzięki niemu zapomniałem np o tym co przeszedłem w gimnazjum, stałem się silny, czułem się akceptowany, ale to prysło podobnie jak choćby marzenie o idealnej klasie, osobie itp. Myślałem, że nasza wspaniała, piękna i wyjątkowa więź będzie trwać wiecznie... Kiedyś przy mnie powiedział koledze, że potrafi udawać emocje, co dało mi do zrozumienia, że może miałem być jakąś zabawką wykorzystywaną do zaspokajania potrzeb... :cry:
Jeżeli znalazłby się ktoś (kto jest nastolatkiem, żyjącym w Gdańsku etc, w co coraz bardziej wątpię, że znajdę na tym świecie kogoś naprawdę empatycznego i oddanego), to dopiero dzisiaj, zacząłem być na forum, dlatego jak coś, to proszę o kontakt przez Facebook'a, Kamil Suitski.
Dziękuję Wam za przeczytanie, miłego dnia

Daria
bobASek

Re: Aseksualny nastolatek

Post autor: Daria »

Czytam to i jest mi przykro, że się z nim nie dogadałeś. Też jestem nastolatką i też mam nadziej spotkać kiedyś osobę, której nie będzie przeszkadzało jaka jestem, może nawet będzie czuła to samo... Przesyłam dużo miłości i wsparcia, mam nadzieje, że znajdziesz osobę której szukasz.

ODPOWIEDZ