Co sądzicie o mojej grafice?

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
CrystalGoode12
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2020, 15:47

Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: CrystalGoode12 »

Obrazek


Nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce do tego typu pytań, ale chciałabym poznać zdanie innych osób na temat grafik, które tworzę bo gdy robię coś z głowy to jestem niepewna tego jak własnej orientacji ;)
Jeśli jesteś osobą, która zna się na grafice to doradź coś proszę a jeśli należysz do tych, którzy tylko patrzą na takie rzeczy ale nie znają się na ich tworzeniu, to powiedz szczerze co myślisz ale najpierw odpowiedz sobie szczerze czy ta grafika nadawałaby się dla Ciebie jako potencjalny wzór na tatuaż, tapeta na wyświetlacz lub nadruk na ubraniu.
Za wszelkie rady i opinię dziękuję ;)
Nightfall

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: Nightfall »

Spróbuj zalogować się na Deviantarcie, tam masz większą szansę na otrzymanie konstruktywnych komentarzy, bo jest tam znacznie więcej osób, które znają się na kwestiach technicznych :)
CrystalGoode12
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2020, 15:47

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: CrystalGoode12 »

Ojej dziękuję za pomysł ;)
Skarpetka
starszASek
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2018, 10:29

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: Skarpetka »

Prawdopodobnie nigdy się nie przyznam że jestem asem, więc nigdzie bym takiego symbolu nie umieściła, bo nie mam zamiaru sie z tym obnosić. Ale sam w sobie jest bardzo estetyczny, przyciąga wzrok, dobrze wykonany :D
chimaera
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 21 lis 2019, 22:07

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: chimaera »

Sama grafika jest bardzo fajna, ale sugerowałabym popracować nad napisem. Pozostała część grafiki jest nakreślona czystymi liniami i wyraźna. Nie wiem, czy to tylko efekt przeglądania forum na komórce, ale litery wydają mi się jakby rozmyte. Troszkę popracowałabym też nad samą czcionką oraz rozmieszczeniem napisu, bo "środek ciężkości" wydaje mi się za bardzo przesunięty w lewo. Ale ogólnie - grafika ma swój urok i własny styl. A to chyba najważniejsze. :)
msv

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: msv »

Mnie się nie podoba. Brakuje na wstążce białych kresek lub cieniowania przy załamaniach. Czcionka tekstu jest brzydka i jego cieniowanie niepotrzebne, w końcu to płaski nadruk. Nie pasuje mi ta sama zadrapana warstwa na szarym tle i lewitującym obiekcie jednocześnie. Gryzie też położenie elementów. Podbijam to, co napisała chimaera. Plus za przemyślane kolory.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2020, 01:07 przez msv, łącznie zmieniany 1 raz.
CrystalGoode12
starszASek
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2020, 15:47

Re: Co sądzicie o mojej grafice?

Post autor: CrystalGoode12 »

Dziękuję za krytykę. Też byłam niepewna tej czcionki
ODPOWIEDZ