Marzenia

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Awatar użytkownika
Fru
młodASek

Marzenia

Post autor: Fru »

Właśnie mnie naszła rozkmina!

Czy tylko ja przed snem wyobrażam sobie często, że z kimś zasypiam?, że jestem opatulona czyimiś ramionami?, że jestem z osobą, z którą czuje się bezpiecznie?
Głównie chodzi mi o to, że wiele samotnych osób zaspokaja się seksualnie, a ja wyobrażam sobie, że jestem w białym związku i wtedy czuje się bezpiecznie i spokojnie, więc wtedy udaje mi się zasnąć. Stąd wzieło się moje pytanie: czy to normalne u osób aseksualnych, czy jestem jakimś wybrykiem natury? A może tylko mi się zdaje, że jestem Asem?
(tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi).
Jest dobrze, póki jest tętno. A jak go nie ma, to też jest dobrze. Bo jest spokój.
Dolly
ciAStoholik

Re: Marzenia

Post autor: Dolly »

Nie sądzę, żeby to było coś dziwnego. Człowiek - poza wyjątkami w postaci samotników - jest z natury stworzeniem stadnym, że tak to pozwolę sobie nazwać. Naturalne jest więc pragnąć czyjegoś towarzystwa, bliskości z drugim człowiekiem.
leander
gimnASjalista

Post autor: leander »

Rzadko mi się zdarza, że wyobrażam sobie, że przed snem z kimś zasypiam. Ale np kiedyś gdy jechałem na rowerze przez las po jakimś błocie wyobraziłem sobie, że jadę z synem, którego nie mam :D Cali byliśmy brudni, upaćkani. Mówiłem mu, że mama się wkurzy :P
Myślę, że takie myśli są czymś normalnym, jak się za czymś tęskni. Po za tym w myślach nic nam nie grozi.
Nautilus1992
pASibrzuch

Post autor: Nautilus1992 »

Niekoniecznie rozmyślałem o tym, że z kimś zasypiam, ale pojawiały mi się w głowie marzenia dotyczące "posiadania" kogoś specjalnego, bycia z kimś w bliskiej relacji - chodziło o bratnią duszę, o drugą połówkę. Wyobrażałem sobie, że dbam o tę osobę, że się o nią troszczę, opiekuję się nią, martwię się, gdy coś jest nie tak, przytulanie też się pojawiało w wyobraźni.
Myślę, że to normalne by marzyć w ten sposób o drugiej osobie. :)
SURFAKTANT
młodASek

Post autor: SURFAKTANT »

Ja czasem sobie wyobrażam że dzielę z kimś czas. Wygłupiamy się, chodzimy na kawę, gadamy o pierdołach i oglądamy filmy.
Tacy mega bliscy przyjaciele od zawsze, przy którym jesteś 100% sobą
CrystalGoode12
gimnASjalista

Post autor: CrystalGoode12 »

High five !!!
Mam dokładnie tak samo i wlaśnie miałam pytać czy jstm tylko jedyna tutaj wiec dzięki ;)
Awatar użytkownika
Niamkal
gimnASjalista

Post autor: Niamkal »

Heh, może nie dokładnie tak jak ty, ale mam poczucie czyjeś obecności bez wyobrażania sobie tego... Częściej dzieje się to w snach- w sensie widzę te osobę do której kiedyś czułam połączenie, a np.: potem widzę tą osobę na drugi dzień przypadkowo na mieście i czasem jest to creepy trochę...
Nigdy nie wchodzisz dwa razy do tej samej rzeki.
Żyj dla życia nie dla przeżycia.
Senny
starszASek

Post autor: Senny »

Ja, to sobie w ogóle wyobrażam, że jestem z kimś, kto oczekuje ode mnie tylko tyle, ile mogę mu dać. Choć to chyba nie na temat ?:))
ODPOWIEDZ