Asexualizm w Polsce.

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Miszkaaa
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2021, 15:36

Asexualizm w Polsce.

Post autor: Miszkaaa »

Witam,jestem nowy na forum,mam juz swoje latka😉ale dalej nie ogarniam dlaczego ludzie którzy nie chcą uprawiać sexu są napiętnowani,traktowani jak"chorzy psychicznie"😉przecież to jest wolna wola każdego człowieka co chce a czego nie chce.Wiem ,ze w mediach i wszędzie atakują nas sexualnością a tak naprawde jest to i tak temat tabu.Czy nie uprawianie sexu jest takie..nie umiem znaleść słowa "złe"?Straszna ciemnota ta kraina nasza😉
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Asexualizm w Polsce.

Post autor: Dolly »

Dyskryminacja to problem nie tylko asów. W zasadzie to każdy typ człowieka jest w większym lub mniejszym stopniu dyskryminowany, nie tylko w Polsce. Aseksualni, homoseksualni, chudzi, grubi, rudzi, łysi, białoskórzy, czarnoskórzy, Azjaci, wysocy, niscy, chrześcijanie, Żydzi, ateiści - długo by wymieniać - obojętnie, jakim by się nie było, zawsze znajdzie się ktoś, kto tę czy inną cechę obierze sobie za wymówkę do opluwania jadem. Jak to mówi stare przysłowie: Gdy chce się psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie.
Miszkaaa
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 19 lut 2021, 15:36

Re: Asexualizm w Polsce.

Post autor: Miszkaaa »

Racja😔Ale tyle sie mówi o tym niby każdy to rozumie ale jak sie mówi"każdy polak to rasista" steoretypy mamy we krwi,ciekawe ile czasu musi jeszcze upłynąć,żeby społeczeństwo nasze odeszło od tego.Nasza władza to wciaż podsyca😉ale młodzież ma już swój rozumi chyba jest już ogarnięta na wszystko,ale kurcze no nie ogarniam i tak chyba jeszcze za mało,może nastepne pokolenie będzie bardziej tolerancyjne😉
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Asexualizm w Polsce.

Post autor: Dolly »

Co prawda mentalność i obyczaje ludzi zmieniają się bardzo powoli, nieraz przez całe dziesięciolecia, ale jednak się zmieniają.
ODPOWIEDZ