Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Adex32
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2021, 21:03

Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: Adex32 »

Cześć,
jestem ze śląska. Mam taki problem, że nie wiem jakiej jestem orientacji. Jestem osobą płci męskiej i podobają m się mężczyźni, ich wygląd, ciało, twarz. Pociągają mnie. Jednak nie mógłbym z nikim uprawiać seksu, ani analnego, ani oralnego. Po prostu nie widzę w tym nic przyjemnego. Libido posiadam. Jaka to orientacja?
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: AlterEcho »

Orientacja homo, jeśli pociągają Cię mężczyźni.. (według mnie aseksualizm orientacją nie jest, zapewne ktoś mnie poprawi zaraz).
Ponieważ jednocześnie nie czujesz potrzeby uprawiania seksu, to może jesteś Gray-A (typ seksualności wchodzący w "spektrum" AS - znajdziesz opis na forum, o ile pamiętam, w temacie "Kim jesteśmy") albo po prostu homoromantyczny AS..
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: wakahisa »

Podbijam. Też mi się wydaje, że homoromantyczny as. Mam dokładnie to samo, tylko podobają mi się obie płcie, ale nie wyobrażam sobie z nimi uprawiać seksu.
Fenix_
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: Fenix_ »

Adex32 pisze: 11 mar 2021, 21:12 Cześć,
jestem ze śląska. Mam taki problem, że nie wiem jakiej jestem orientacji. Jestem osobą płci męskiej i podobają m się mężczyźni, ich wygląd, ciało, twarz. Pociągają mnie. Jednak nie mógłbym z nikim uprawiać seksu, ani analnego, ani oralnego. Po prostu nie widzę w tym nic przyjemnego. Libido posiadam. Jaka to orientacja?
Jesteś najprawdopodobniej asem homoromantycznym, mam dokładnie tak samo. Też posiadam libido, ale nie czuję, żebym miał potrzebę uprawiania seksu z kimkolwiek. Niełatwa nasza dola, znaleźć kogoś z podobnymi zapatrywaniami na te sprawy bardzo ciężko. Powodzenia! :wink:
Adex32
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2021, 21:03

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: Adex32 »

Dzięki za odpowiedź. Czyli wynika z tego, że nie jesteśmy gejami, a ja zawsze określałem siebie jako geja:(
Fenix_
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: Fenix_ »

Adex32 pisze: 13 mar 2021, 14:50 Dzięki za odpowiedź. Czyli wynika z tego, że nie jesteśmy gejami, a ja zawsze określałem siebie jako geja:(
A czy etykietka jest ważna? Najważniejsze, że wiemy, czego chcemy. Zależy jak na to patrzeć, mnie np. nazwa aseksualny gej nie przeszkadza. :)
Awatar użytkownika
AlterEcho
mASełko
Posty: 139
Rejestracja: 21 paź 2020, 22:05

Re: Problem dot. określenia orientacji seksualnej.

Post autor: AlterEcho »

Adex32 pisze: 13 mar 2021, 14:50 Dzięki za odpowiedź. Czyli wynika z tego, że nie jesteśmy gejami, a ja zawsze określałem siebie jako geja:(
Jesteście aseksualnymi gejami według mnie. :)
ODPOWIEDZ