Awersja seksualna

Jeśli masz pytanie i znikąd odpowiedzi, zwróć się do nas
Milka.998
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 20:02

Awersja seksualna

Post autor: Milka.998 »

Witajcie,

Nie wiem czy ktoś będzie w stanie mi pomóc, ale zaryzykuję ;) Mój partner prawdopodobnie ma awersję do seksu i kontaktów intymnych po zabiegu urologicznym. Przed zabiegiem wszystko było ok. Po zabiegu stopniowo zaczął mnie odsuwać, skończyło się na tym że jedyne do czego umiał się zmusić to było przytulenie. Zaczął się jakby brzydzić kontaktami z kobietą i przestał mieć pociąg seksualny. Poszedł na terapię do seksuologa 3 miesiące temu a efekt jest taki że zerwał ze mną. Twierdzi że jego problem jest zbyt poważny, nie nadaje się do bycia z kobietą i nie możemy być razem. Myślałam że dzięki leczeniu (na które sam zdecydował się iść) będzie między nami lepiej, a skończyło się na tym że on totalnie zrezygnował ze związku. Możecie coś doradzić ? Spotkaliście się z czymś takim? Nie wiem czy to jest uleczalne i czy mam faktycznie go zostawić samego czy upierać się żeby z nim być mimo ze teraz mnie odtrącił.
Mieczysław Rakowski
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2021, 22:07

Re: Awersja seksualna

Post autor: Mieczysław Rakowski »

Możliwe że czuł już tego typu uczucia wcześniej, że się zmuszał co zdarza się całkiem często. Może po prostu zgrało się to razem z tym zabiegiem że akurat przestał byś w stanie się zmuszać do takie rodzaju związku. Jeśli według niego nie czuł od tego typu problemów wcześniej i nagle to się zmieniło to nie wydaje mi się żeby to było przez aseksualność tylko przez coś na bazie horoby czy jakihś zmian (nie znam się aż tak na tym), ale na pewno nie z powodu orientacji, bo takie rzeczy nie zmieniają się tak po prostu. Może być warte zapytanie się o to jak się czuł wcześniej, kiedy było "dobrze", możliwe że tak naprawdę nie było wszystko w porządku też wtedy.
ODPOWIEDZ