Jakie macie pasje?

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Dzwoneczekania
przedszkolASek

Re: Jakie macie pasje?

Post autor: Dzwoneczekania »

nurkowanie :) więc siłą rzeczy również podróże bo u nas brudna woda jest ;)
Awatar użytkownika
Maga-Jag
pASibrzuch

Post autor: Maga-Jag »

Heremis87 pisze: 19 gru 2021, 21:38 Doszło jeszcze gotowanie i pieczenie, robienie zdjęć florze i faunie, poza tym dietetyka, zielarstwo, w ogóle alternatywne metody leczenia w tym nauki ajurwedy i medycyny chińskiej.
Też mnie interesują alternatywne metody leczenia.A wiecie, że tak naprawdę to są te prawdziwe metody oparte na naturalnym leczeniu a to co teraz ludziom się oferuje w reklamach i gabinetach to jest szkodliwa alternatywa?
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
Heremis87
bASałyk
Kontakt:

Post autor: Heremis87 »

Maga-Jag pisze: 20 lut 2022, 12:44
Heremis87 pisze: 19 gru 2021, 21:38 Doszło jeszcze gotowanie i pieczenie, robienie zdjęć florze i faunie, poza tym dietetyka, zielarstwo, w ogóle alternatywne metody leczenia w tym nauki ajurwedy i medycyny chińskiej.
Też mnie interesują alternatywne metody leczenia.A wiecie, że tak naprawdę to są te prawdziwe metody oparte na naturalnym leczeniu a to co teraz ludziom się oferuje w reklamach i gabinetach to jest szkodliwa alternatywa?
Dokładnie, jesteśmy dziećmi Natury i do niej warto wrócić. Osobiście bardzo zawiodłem się na medycynie akademickiej, 3 lata temu byłem poważne chory i wyszedłem z tego bez pomocy lekarzy, a tylko innym odżywianiem i ziołami. Pozdrowienia :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
ODPOWIEDZ