Najbardziej kretyńskie reklamy!

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Ja ostatnio metrem częściej jeździłam i tam wiszą w sporych ilościach na bilbordach reklamy gumy do żucia Mentos. Dwójka nagich ludzi, obleśnie się całujących, zasłonięta w okolicach krocza gałązkami. Rzeczywiście kojarzy się z gumą, ale bynajmniej nie tą do żucia :shock: I oczywiście mam taką ochotę na Mentosa, że mnie mdli :wink: Jakoś nie lubię propagowania seksualności :lol:
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

za czasów mojej młodości :mrgreen: widziałam jedną nie ocenzurowaną rekleme mentosa..
a mianowicie.. koleś chciał babce zrobić dobrze ustami ale mu smierdziało czy coś tam, grunt ze nie chciał :mrgreen: no i po poczęstowaniu jej krocza mentosem ze smakiem zabrał sie do rzeczy...

no i od tamtej pory nie lubie mentosów.. :mrgreen:
głupota ludzka mnie przeraża
Awatar użytkownika
Zixxar
głuptAS
Posty: 496
Rejestracja: 28 kwie 2008, 19:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zixxar »

Iluzionistko, to była parodia reklamy Mentosa :)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2008, 14:30 przez Zixxar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iluzjonistka
frikASek
Posty: 240
Rejestracja: 20 kwie 2008, 19:34

Post autor: Iluzjonistka »

aha :roll: no to jeden grzyb ze tak powiem i tak mentosów nie lubie :mrgreen:
głupota ludzka mnie przeraża
agaaa
łASuch
Posty: 159
Rejestracja: 1 maja 2008, 17:11
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: agaaa »

Wszystkie reklamy radiowe są durne :P Z telewizyjnych najgorsza ta z aero :shock:
punkadiddle
As Trefl
Posty: 151
Rejestracja: 1 maja 2008, 16:34

Post autor: punkadiddle »

Um, rozpływa się w ustach :P
Jest taka czekolada Bąbolada, dużo dłużej istnieje od Aero, a ani nie mają takich głupich reklam ani nikt nie mówi, że Aero to pirackie czekoladki :lol:
Awatar użytkownika
Ognik
ASter
Posty: 600
Rejestracja: 28 lut 2008, 17:14

Post autor: Ognik »

punkadiddle pisze:Um, rozpływa się w ustach :P
Jest taka czekolada Bąbolada, dużo dłużej istnieje od Aero, a ani nie mają takich głupich reklam ani nikt nie mówi, że Aero to pirackie czekoladki :lol:
Ale działa. Nabrałem ochoty na czekoladę z orzechami.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

clouds clear pisze:
DZIEWICA8 pisze:

- reklama banku z Piotrem Fronczewskim i jego ciotką, która denerwującym głosem wrzeszczy : Aaaaaaaaaaaaaa! Piotrusiu! - mam ochotę zrobić tej wnerwiającej babie coś złego! :bejsbol: :bejsbol: :bejsbol:

DZIEWICA8
O tak, ta baba działa na nerwy wręcz koncertowo.Rozumiem , że robimy ustawkę na nią w Wawie? :mrgreen: :mrgreen:
Przysłuchałam się lepiej tej reklamie i ta baba krzyczy raczej: - Uuuuuuuuu! Piotruś! Ale głos ma rzeczywiście bardzo koncertowo denerwujący, gra na nerwach wręcz wirtuozowsko! Aż nóż się w kieszeni otwiera! :wt: :wt: :wt:
A tak przy okazji - kolejna lista :
- reklama gadających elektrycznych środków zwalczających owady
- reklama gumy do żucia, gdzie chłopak i dziewczyna świecą w ciemności zębami
- reklama środka do mycia podłóg, gdzie kobieta wyrzuca przez okno swój dywan
- reklama telefonów, gdzie facet wraca do domu, a kobieta rzuca w niego talerzem zupy, bo jej powiedział, że nie było zasięgu
- reklama laptopa, gdzie facet ogląda mecz w laptopie, a kobieta wyłącza telewizor z gniazdka, bo myśli, że on ogląda mecz w telewizji

No to na razie tyle, ciąg dalszy na pewno nastąpi c.d.n.p.n.
DZIEWICA8
Ostatnio zmieniony 31 sie 2008, 19:31 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 1 raz.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

No i właśnie nastąpił zapowiadany przeze mnie powyżej dalszy ciąg najbardziej kretyńskich reklam. A więc:

-reklama radiowa firmy produkującej kominki i kominy, gdzie jedna kobieta opowiada drugiej o kominku, który sobie kupiła, a ta druga myśli, że ona opowiada o mężczyźnie, którego poznała (ta opowiadająca)
-radiowa reklama taxi, gdzie facet zamawia taksówkę i bełkocze coś szybko i niezrozumiale
-telewizyjna reklama pepsi zero - ta reklama strasznie działa mi na nerwy
:stormingMad: :stormingMad: :stormingMad:
-kolejna reklama z kobietą wyłączająca telewizor z gniazdka, tylko że tym razem facet ogląda w laptopie film o zwierzętach, a kobieta myśli, że on ogląda go w telewizji - ta reklama działa mi na nerwy jeszcze bardziej! :killer: :killer: :killer: :killer:

P.S. Gdy znajdę kolejne kretyńskie reklamy, to opiszę je tutaj na pewno!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: Koni »

Jako odrobinę wojująca feministka nienawidzę co najmniej połowy reklam (z reklamami Mobilkinga i środków czyszcząco-sprzątających na czele). Za to jest bardzo dużo reklam, które uwielbiam (Plus, RedBull, MasterCard, Sprite, KitKat...), więc i tak rzadko przełączam bloki reklamowe, nawet jeśli muszę się chwilę powkurzać :P
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Ola eR
starszASek
Posty: 41
Rejestracja: 30 lip 2008, 21:44
Lokalizacja: Cala Polska i okolice

Post autor: Ola eR »

reklamy ogolnie wkurzaja mnie niesamowicie, a najbardziej te radiowe - spiewane. Reklamy spiewane ogolnie maja dwa razy wiekszy wplyw na moje nerwy niz inne :evil: albo te z super - naturalnymi dialogami "kochanie, boli cie glowa? wez aspirin-C" "o, juz nie boli, jak dobrze, ze mamy aspiryn-C"; "spokojnie, nic mi sie nie stanie, biore apap, a on przeciez ma specjalna powloczke tak, ze moga go brac osoby z nadcisnieniem, chora watraba i ja z moja alergia tez"...
Wkurzaja mnie tez te z wyraznie podstawionym glosem (Vanish i Cilit Bang) i wszelkie telemarkety.
I niedobrze mi sie robi jak patrze na goscia, ktoremu goryl masuje stopy w playu. Goryl jest ok, ale ten gosc i jego glos powoduja u mnie odruch wymiotny :|
Człowiek musi czasem chorować. Chociażby po to, żeby poczytać. (Hagiwara Sakutaro)
...
"Polamane kwiaty, ktore zyja samotnie"
...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: DZIEWICA8 »

Kolejna lista najbardziej kretyńskich eklam:

-reklama telewizji Polsat, gdzie kilka osób naraz robi wielką aferę z tego, że jakaś kobieta jest w ciąży - reklama zdecydowanie przsadzona i przesłodzona :P :P :P
- reklama kawy, gdzie babcia opowiada wnuczce o tym, jak taplała się nago w błocie - bez komentarza :? :? :?
- reklama piwa, gdzie facet udaje wielkiego bohatera - agenta czyli skacze, lata, biega, a potem nagle idzie do baru i pije piwo - kompletnie bez sensu, bez ładu i składu. :roll: :roll: :roll:

No to na razie tyle, a jak znajdę coś nowego to napewno opiszę.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Koni
bASałyk
Posty: 717
Rejestracja: 10 sie 2008, 21:42
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Re: Najbardziej kretyńskie reklamy!

Post autor: Koni »

DZIEWICA8 pisze: - reklama kawy, gdzie babcia opowiada wnuczce o tym, jak taplała się nago w błocie - bez komentarza :? :? :?
A mi się akurat nawet podoba :)
"This is not about sex
We all know sex sells and the whole world is buying..."

Ceterum censeo Carthaginem delendam esse.
Rika
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2007, 21:19

Post autor: Rika »

Ja tam stosuję starą zasadę, która zawsze się sprawdza - "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal". Głównie dlatego że szkoda mi czasu na oglądanie telewizji... :D A jak tak sobie czytam wasze posty, to cieszę się z tego jeszcze bardziej :lol:
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Od jakiegoś czasu nie oglądam w ogóle TV i nawet nie wiem, o jakich reklamach tu mowa. I tą metodę polecam wszystkim, którym telewizyjne reklamy nadto podnoszą ciśnienie. ;)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
ODPOWIEDZ