Film godny polecenia

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Film godny polecenia

Post autor: panna_x »

"Sok z żuka" tez mi sie podobał, a szczegolnie Keaton w tej roli :) W Batmanie byl dla mnie takim sztywniakiem, bez wyrazu troszkę, o wiele lepsze i ciekawsze byly dla mnie negatywne charaktery ;) Zreszta, jakos nie lubie nigdy superbohaterów, zawsze wolę ich przeciwników :) coz, taka ukryta socjopatka ze mnie. Kreskówkę tez lubilam, ale jednak film zrobil na mnie wrazenie i zapadl mi w pamieć, kreskowkę traktowalam tak czysto rozrywkowo, nie poruszyla mnie- jesli mozna tak to ujac. Nie wiem, czy wiecie, o co mi chodzi, ale licze, ze tak :)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Film godny polecenia

Post autor: Patryk »

Ciemny kryształ
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Film godny polecenia

Post autor: panna_x »

A cos wiecej o tym filmie?
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Film godny polecenia

Post autor: Cortes »

Jeżeli kogoś interesuje tematyka związana z ufo w połączeniu z horrorem, to polecam Czwarty stopień z Millą Jovovich.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Film godny polecenia

Post autor: Layla »

Cortes pisze:Jeżeli kogoś interesuje tematyka związana z ufo w połączeniu z horrorem, to polecam Czwarty stopień z Millą Jovovich.
Oglądałam, polecam. Świetny film. Jeden z niewielu horrorów na których nie zamykałam oczu. Ale tylko dlatego, że akurat robiłam za lektora :mrgreen:

Aktualnie zamierzam obejrzeć "Żonę dla zuchwałych", ponoć klasyka i bardzo dobry film. Trzeba się wczuć przy przygotowywaniu choreografii :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Film godny polecenia

Post autor: panna_x »

Z horrorów to "Cos" z Kurtem Russelem oraz te nowsza czesc, prequel, tytul ten sam- jedyny minus dla mnie tego filmu drugiego to natlok efektow specjalnych. Poza tym " Zejscie" o grupie kobiet w jaskiniach. I jeszcze film o skloconej parze malzonkow, dla mnie fajny, ciekawy, duzo symboliki i metafory- tytul chyba Długi weekend, ale nie pamietam dokladnie.
Tu moze zaskocze wszystkich, ale Avatar mi sie nie podobal wcale. Jak dla mnie za duzo efektow, techniki, komputera, za malo filmu i aktorów. Wiadomo, rzecz gustu.
Lubie tez filmy z efektami, ale kiedy sa one dodatkiem do calosci, a nie glowna baza filmu :) Uwielbiam Terminatora 2. Ale juz pierwszej czesci nie, ani trzeciej.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Film godny polecenia

Post autor: Layla »

panna_x pisze:Tu moze zaskocze wszystkich, ale Avatar mi sie nie podobal wcale. Jak dla mnie za duzo efektow, techniki, komputera, za malo filmu i aktorów. Wiadomo, rzecz gustu.
Lubie tez filmy z efektami, ale kiedy sa one dodatkiem do calosci, a nie glowna baza filmu :) Uwielbiam Terminatora 2. Ale juz pierwszej czesci nie, ani trzeciej.
Rzeczywiście mnie zaskoczyłaś, myślałam że tylko ja nie przepadam za tym filmem :P Z sensacyjnych to lubię sobie czasem "Niezniszczalnych" obejrzeć :mrgreen:
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Film godny polecenia

Post autor: dimgraf »

Mnie tam Avatar też na kolana nie rzucił. Opowieść o Pocahontas w scenerii futurystyczno-fantastycznej. Sukces filmu głównie bazuje na właśnie tej fantastycznej scenerii, robiącej wrażenie kolorystyce i bogactwie efektów specjalnych. Film raczej do oglądania jak typową bajkę o standardowej historii niż jak poważne dzieło o głębszym przesłaniu.

Ostatnio sięgnąłem po starszą pozycję: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". Generalnie polecam. Za wyjątkiem jednej forumowiczki, której to odradzam oglądanie tego filmu. Nie zdradzę kto i dlaczego, ale myślę, że ta osoba się domyśli. :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: Film godny polecenia

Post autor: Layla »

Ja polecam jeszcze "Jak wytresować smoka" :kocha: Oglądałam właśnie po raz kolejny :D
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Film godny polecenia

Post autor: dimgraf »

Ano świetna bajka też polecam. Dobre na odprężenie się :D
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
migel
ciAStoholik
Posty: 349
Rejestracja: 8 sty 2013, 16:28

Re: Film godny polecenia

Post autor: migel »

Wczoraj na Canal+ czy tam HBO leciał fajny film - "Mroczna kraina", taka mieszanina thrilleru, horroru i wątek kryminalny. Warto obejrzeć, bo to nie jest taki typowy holiłudzki film z Bradem Pittem, Angeliną Jolie, wybuchami, strzelaninami itp. Po prostu przyciągnęła mnie jego "inność" i w sumie nie pożałowałem, bo film trzyma w napieciu do ostatniej minuty, a nagłe zawroty akcji nie pozwalają na zaczerpnięcie tchu :mrgreen:
Libra

Re: Film godny polecenia

Post autor: Libra »

Ostatnio "Iluzja" - przyjemne i podsycajace ciekawosć, polecam :) Oraz wreszcie "Slumdoga" ogladnęłam, podoba mi się ścieżka dźwiękowa.
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: Film godny polecenia

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

dimgraf pisze: Ostatnio sięgnąłem po starszą pozycję: "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". Generalnie polecam. Za wyjątkiem jednej forumowiczki, której to odradzam oglądanie tego filmu. Nie zdradzę kto i dlaczego, ale myślę, że ta osoba się domyśli. :mrgreen:
Lubię Zanussiego za "Cwał", dziwnym trafem nie miałam okazji obejrzeć "Życia...", ale opis filmu mnie przekonał.
Awatar użytkownika
Czejenka
ASiołek
Posty: 81
Rejestracja: 6 maja 2013, 13:17

Re: Film godny polecenia

Post autor: Czejenka »

Z bajek mam zamiar iść na Minionki, bo bardzo podobało mi się "Jak ukraść księżyc" :) Fajna historia o adopcji i dziwakach, którzy są niejednoznaczni i wartościowi :)
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: Film godny polecenia

Post autor: Patryk »

Też byłem ostatnio na Iluzji i polecam.Konto każdego siedzącego w kinie na tym filmie powiększa się o 50 tys.To nie żart
ODPOWIEDZ