The test, teścik, testunio

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Silencio
AS gaduła
Posty: 406
Rejestracja: 27 paź 2011, 19:36
Kontakt:

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Silencio »

A mnie wyszło, że jest we mnie 100% Gargamela :D.
Chyba nie bez powodu nigdy nie lubiłam Smerfów... :diabel:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

wyrwana_z_kontekstu pisze:W 100% 8) Kolejni byli Poeta i Artysta. xD
Ech i moje przekonanie o własnej wyjątkowości runęło w tej chwili z hukiem. :wink: :lol:
Lachesis pisze:Według testu w 100%... Poet Smurf. Niemożliwe, chyba musiałam coś z odpowiedziami pogmatwać ;).
Ależ dlaczego "niemożliwe"? :wink:
Wielki poeta jest nadzwyczaj niepoetycznym stworzeniem. Oscar Wilde (1854-1900)
:D
Silencio pisze:A mnie wyszło, że jest we mnie 100% Gargamela :D.
Chyba nie bez powodu nigdy nie lubiłam Smerfów... :diabel:
"Uhh, jak ja nie cierpię smerfów!" :mrgreen: :arrow: "Klakier!" :lol:
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

Mam dla was kolejny test. Tym razem: Kim jesteś z Kubusia Puchatka.
Test zawiera dosyć ciekawe pytania (i odpowiedzi). :wink:

http://www.brainfall.com/quizzes/which- ... r-are-you/

Mój wynik jest hm... skomplikowany?, bowiem dowodziłby, że pogłoski o mym rzekomym rozdwojeniu jaźni aż tak zupełnie z prawdą rozmijać się nie muszą... Wyszedł mi Kubuś Puchatek i Królik - po połowie. :mrgreen:
It's a tie!

You are part Winnie the Pooh.
Oh, bother. You are sweet, simple, and popular for your honesty and goodwill. Though you may be the biggest personality in the woods, you sometimes need the help of others in the brains department!

You are part Rabbit.
You are clever, intelligent, and level-headed. You have close, loyal friendships, but you have a bit of a short temper when the people around you act foolishly.
Wychodzi z tego, że sama sobie na nerwy muszę działać. :roll:
again

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: again »

Nie spodziewałam się takich pytań. Zastanawiałam się, co one mają wspólnego z Kubusiem. Myślałam, że będzie coś o wcinaniu miodu, albo brykaniu :lol: Sprytne.
You are Rabbit.
You are clever, intelligent, and level-headed. You have close, loyal friendships, but you have a bit of a short temper when the people around you act foolishly.
Chciałam być Kłapouchym :?
Winkie pisze:
Wychodzi z tego, że sama sobie na nerwy muszę działać. :roll:
Ja tak mam i to coraz częściej :|
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

again pisze:Myślałam, że będzie coś o wcinaniu miodu, albo brykaniu :lol:
:mrgreen: O nie, tak łatwo nie ma. Widocznie bakłażan ma kluczowe znaczenie dla rozszyfrowania kto tam od miodu jest uzależniony.
again pisze:Chciałam być Kłapouchym :?
Ech, ja również, ale jednocześnie podczas rozwiązywania zdawałam sobie sprawę z tego, że aż tak spokojnym osobnikiem to nie jestem, abym na koniec uzyskała satysfakcjonujący mnie wynik.
Tutaj się przynajmniej nie pomyliłam.
again pisze:Ja tak mam i to coraz częściej :|
To jakoś się fachowo nazywa?
again

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: again »

Winkie pisze: To jakoś się fachowo nazywa?
Nic mi na ten temat nie wiadomo.
Wolę nie szukać i nie wiedzieć. Znowu będzie do mnie pasowało jakieś zaburzenie i co? Jeszcze pomyślę, że mam jakiś problem :D
Jestem po prostu bardzo nerwowa.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

again pisze:Wolę nie szukać i nie wiedzieć. Znowu będzie do mnie pasowało jakieś zaburzenie i co? Jeszcze pomyślę, że mam jakiś problem :D
Nawiązując do dyskusji z innego działu: pomyślimy wtedy o terapii grupowej. :wink:
again pisze:Jestem po prostu bardzo nerwowa.
Ja wolę określenie: "mieć wybuchowy temperament".
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

Kolejny test osobowości, po polsku. Darmowy, choć na końcu aby otrzymać wynik należy potwierdzić zapoznanie się z regulaminem i wpisać swój adres e - mailowy:
http://www.testosobowosci.eu/
Przedstawiony system analizy osobowości człowieka zakłada istnienie dziewięciu podstawowych typów osobowości, podzielonych na trzy triady:


Uczucia

• Opiekun
• Zdobywca
• Indywidualista

Myśli

• Obserwator
• Strażnik
• Entuzjasta

Instynkt

• Przywódca
• Mediator
• Perfekcjonista


Przedstawione typy osobowości obejmują jedynie podstawowe cechy charakteryzujące postępowanie i filozofię życia. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych typów osobowości możliwe są do przedstawienia po wykonaniu TESTU OSOBOWOŚCI.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 21:00 przez Winkie, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: chochol »

Ten test oszustuje :mrgreen: . Nie zgadzam się z diagnozą!
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: dimgraf »

Ja się zgadzam tylko połowicznie :P
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
wyrwana_z_kontekstu
mASakra
Posty: 2033
Rejestracja: 12 mar 2011, 12:42

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: wyrwana_z_kontekstu »

*
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2012, 15:07 przez wyrwana_z_kontekstu, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

wyrwana z kontekstu pisze:Rozwiązywanie problemów: Perfekcjonista nastawiony jest na przyjmowanie sugestii od innych ludzi. Jest typem o nastawieniu społecznym, w swoim działaniu, a nawet myślach zawsze uwzględniaja potrzeby innych ludzi.
Jedynie do tej kwestii opis tyczyłyby się bezpośrednio Ciebie Wyrwana, jako Perfekcjonistki. Reszta bowiem tyczy się już wyższego poziomu perfekcjonistki - Przewodnika, który aby osiągnięty został, muszą zostać spełnione określone warunki, pokonanie niektórych ze swych słabości.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2012, 21:01 przez Winkie, łącznie zmieniany 1 raz.
again

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: again »

Mediator jest osobą potrafiącą cieszyć się z nowych, miłych doznań. Postrzega swoje doświadczenie jako skomplikowany, harmonijny układ wzajemnych zależności. Nastawiony jest na odbiór otaczającej go rzeczywistości bez potrzeby istotnego na nią oddziaływania, a tym bardziej jej zmiany. Mediator dba o rozwój psychologiczny, jednak stara się dostrzegać jedynie miłe i przyjemne sytuacje, ignorując doznania niemiłe, wymagające konkretnych działań. Często spokój osiągany przez Mediatora związany jest z ponoszeniem kosztów przez innych, pomimo swej dobrej woli, potrafi skrzywdzić innych nawet tego nie dostrzegając. Mediator jest pierwszym typem osobowości w triadzie instynktu. Jednocześnie ma najmniejszy kontakt z własnymi instynktami i otaczającym środowiskiem. Co więcej Mediator stara się nie dopuścić do tego, aby to środowisko miało na niego jakikolwiek wpływ. Mediator pragnie bowiem wolności, niezależności i autonomii, czasem jednak nie potrafi właściwie dokonać oceny własnej wartości. Często Mediator nie rozwija w pełni własnego potencjału, ograniczając swe potrzeby do wewnętrznego spokoju.

Twoje najlepsze cechy: Mediator jest samodzielnym przewodnikiem, osobą czarującą, stabilną emocjonalnie, spokojną, skłonną do akceptacji. Jest pozbawiony egocentryzmu, ufa sobie i innym, jest pogodzony z życiem. Często obdarzony jest bogatą wyobraźnią i zdolnościami artystycznymi. Jego istotną cechą jest umiejętność prawidłowego odczytywania komunikatów niewerbalnych. Jest tez osobą optymistyczną, wspierającą innych, świetnie sprawdzającą się w mediacjach. Ma duże poczucie autonomii, zadowolenia z życia. Ma dużą wiedzę o sobie, co pozwala nawiązywać głębsze związki z innymi. Jest też osobą bardzo kompetentną w wybranej przez siebie dziedzinie, wykazującą zdrowy rozsądek.

Cechy przeciętne: Mediator bywa skromny i zgodny, potrafi dopasować się do nowych sytuacji i unikać potencjalnych konfliktów. Potrafi wyciszać lęki własne i innych. Umie dopasować się do otoczenia i występujących sytuacji, wykazując przy tym zdolności aktorskie. Bywa jednak pasywny, zdystansowany i bezrefleksyjny. Ma kłopoty z okazywaniem emocji, często okazuje fatalizm i rezygnację.

Cechy, które mogą negatywnie wpływać na Twoje postępowanie i odbiór przez innych: Mediator może być osobą wycofaną, nierozwiniętą i nieefektywną. Nie potrafi zmierzyć się z własnymi problemami, popada w depresję i separuje się od otoczenia. Starając się wyprzeć powstające problemy, popada w stan poważnej dezorientacji. Często jest samotnikiem, wycofującym się z życia publicznego.

Główne motywacje: potrzeba osiągnięcia spokoju, stworzenie i utrzymanie harmonii w otoczeniu, dążenie do rezygnacji z jakichkolwiek zmian, unikanie konfliktów i napięć, ucieczka przed problemami.

Stosunek do życia: Mediator próbuje negocjować z życiem, dochodzić do kompromisu, czuje się pełnoprawnym partnerem świata. Jest przekonany, że w każdej chwili będzie w stanie dostosować swoje życie do zmieniającej się sytuacji. Cały czas analizuje otoczenie, aby być w zgodzie z otaczającym światem.

Rozwiązywanie problemów: Mediator w obliczu problemów przyjmuje postawę wycofania. Jest nadopiekuńczy w stosunku do samego siebie. Stara się samodzielnie poszukiwać sposobów na życie. Sprawia wrażenie człowieka pewnego siebie, lecz czasem nie dostrzega najważniejszych problemów.
Nie byłam pewna niektórych pytań, a nawet bardzo niezdecydowana, dlatego robiłam test trzykrotnie. Najpierw wyszedł mi Mediator, następnie Opiekun, a na końcu Obserwator. Niestety stwierdzam, że żadem z wymienionych typów nie opisuje mnie do końca. Tak właściwie, to mogłabym wybrać sobie po kilka zdań z każdego i skleić. Jednak do Mediatora mi "najbliżej".

Fajny ten skan ciała na końcu :D Strona kolorystycznie miła dla mojego oka.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: Winkie »

Kolejny test, teścik, testunio... :wink:
->http://pl.41q.com/index.41q
O 41 pytaniach
Kwestionariusz ten sklada sie z 41 pytan. Oparty jest na typologii Carl Jung, która jest testem osobowosci sporzadzonym, aby pomóc okreslic pewne istotne preferencje osobiste. Katharine Briggs i jej córka Isabel Myers opracowaly ten miernik podczas Drugiej Wojny Swiatowej, a uzyte kryteria oceny pochodza z teorii Carl Junga zawartej w jego pracy 'Psychological Types' (,,Typy psychologiczne”).

A oto i analiza mojego typu osobowości:

Zawody które mogłyby do Ciebie pasować obejmują:

Policjanci, detektywi, patolodzy sądowi, programiści komputerowi, informatycy, inżynierzy, stolarze, mechanicy, piloci, kierowcy, sportowcy, przedsiębiorcy, strażacy, sanitariusze, robotnicy budowlani, stomatolodzy, inżynierowie elektryki, rolnicy, żołnierze, kuratorzy , pracownic hut, pracownicy transportowi, zabójcy. :killer:
Ostatnio zmieniony 15 sie 2013, 22:42 przez Winkie, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: The test, teścik, testunio

Post autor: chochol »

Winkie pisze:zabójcy. :killer:
Jak najbardziej pasuje. Jesteś zabójczynią męskich planów co do prokreacji :mrgreen:

Analiza:
Twój typ osobowosci:
Ludzie o tym typie charakteru to entuzjastyczni i kreatywni idealisci. Sa w stanie osiagnac wszystko, co znajdzie sie w obrebie ich zainteresowan. Maja wielkie zdolnosci komunikacyjne. Czuja potrzebe prowadzenia zycia zgodnego z ich wewnetrznym systemem wartosci. Pobudzaja ich nowe pomysly, lecz nudza ich szczególy. Sa to ludzie otwartego umyslu, zdolni dostosowac sie do sytuacji, i posiadajacy szeroki zasób zainteresowan i zdolnosci.
Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:
Aktorzy, dziennikarze, pisarze, muzycy, malarze, konsultanci, psycholodzy, psychiatrzy, przedsiebiorcy, nauczyciele, doradcy, politycy, dyplomaci, reporterzy telewizyjni, handlowcy, naukowcy, przedstawiciele handlowi, artysci, duchowni, ludzie zajmujacy sie reklama, naukowcy spoleczni, pracownicy spoleczni.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ