A dla ASów zabawne

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

A dla ASów zabawne

Post autor: Tenarian »

Nie wiem, czy to akurat ten kąt świetlicy, ale co tam.
Czy zdarzyło Wam się spotkać kiedyś sytuację w książce czy filmie (inne media również), która w założeniu miała być bardzo poważna, ale w przypadku ASów byłaby komiczna czy absurdalna? Zastanawiam się właśnie, ale nic w tej chwili mi nie przychodzi do głowy. Ale zwróciłbym uwagę teraz, gdy to pytanie przyszło mi go głowy, a coś mi w oko wpadło.
Pozdrawiam wszystkich.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

A dla ASów zabawne

Post autor: DZIEWICA8 »

Ha! Ha! Ha! Myślałam, myślałam, aż wymyśliłam odpowiednią sytuację. [S!] Otóż w filmach historycznych kostiumowych często są pokazywane śluby władców- królów, królewiczów, książąt. Po ślubie jest zawsze noc poślubna. Zwykle pokazywane jest to tam bardzo poważnie: z wielką pompą, patetycznie, odbywa się cały rytuał. Najpierw kobiety -służące przygotowują młodą małżonkę - kąpią ją, czeszą, stoją. Potem całym orszakiem prowadzą oboje małżonków do sypialni, albo razem, albo najpierw kobietę, a mężczyzna przychodzi do niej później. Gdy małżonkowie wejdą już do sypialni, to cały ten orszak cierpliwie czeka pod dziwami aż wyjdzie mężczyzna i powie im lub udowodni, że "małżeństwo zostało skonsumowane" czyli był seks. Wtedy to całe towarzystwo pod drzwiami bardzo się cieszy i wiwatuje. W następnych miesiącach całe królestwo z utęsknieniem czeka na narodziny następcy tronu.
A teraz wyobraźmy sobie, że zdarza się tak, że oboje małżonkowie są aseksualni, ale się do tego nikomu nie przyznają. Na początku wszystko toczy się normalnie: kobieta zostaje odpowiednia przygotowana, orszak prowadzi małżonków do sypialni i wszyscy w napięciu czekają pod drzwiami. Mija jedna godzina, mija druga, mijają kolejne, a tu z sypialni nikt nie wychodzi. Niektórzy posnęli z nudów, inni sobie poszli, a najwierniejsi towarzysze króla czekają do rana. Rano wychodzi mężczyzna i oznajmia im, że małżeństwo nie zostało skonsumowane i następcy tronu na pewno nie będzie, ale za to spało mu się wyśmienicie w szerokim królewskim łożu pod baldachimem. [S!]
Strasznie śmieszna sytuacja, no nie?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
ironek
mASełko
Posty: 102
Rejestracja: 17 lut 2008, 23:01

Post autor: ironek »

()
Ostatnio zmieniony 23 lis 2009, 11:20 przez ironek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ogrzyczka (nie-as)
pASibrzuch
Posty: 214
Rejestracja: 18 maja 2007, 20:15
Lokalizacja: Warszawa, fabryka czekolady :)

Post autor: Ogrzyczka (nie-as) »

dobre gdyby ktoś chciał nakręcić komedię kostiumową :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Takie też było moje pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyłem wreszcie jakiś pomysł. Cała ta scena, w wykonaniu aktorów z serii "Carry on...".
Pozdrawiam
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
Suchaair
starszASek
Posty: 38
Rejestracja: 16 lut 2009, 22:02
Lokalizacja: Dublin

Post autor: Suchaair »

Nie widziałem takiej sytuacji ale wydałoby mi się śmieszne gdyby 3 kumpli było asami ale żaden się pod presją do tego nie przyznał i we trójke chodziliby na podryw.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

3 kumpli było asami ale żaden się pod presją do tego nie przyznał i we trójke chodziliby na podryw
To jeszcze nic! A gdyby tak wyrwali 3 laseczki :diabel: Byłoby wesolutko :mrgreen:
Mariko
pASibrzuch
Posty: 204
Rejestracja: 20 lut 2009, 23:40

Post autor: Mariko »

i moze by sie w nich zakochali :) przeciez to,ze ktos jest aseksulany wcale nie znaczy,ze nie moze podrywac innych i miec bliska osobe :wink:
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

A dla ASów zabawne

Post autor: DZIEWICA8 »

Ostatnio powygłupiałam się trochę komentując artykuł w internecie.
Mianowicie: Było tam napisane, że powinno się uprawiać seks rano, bo to pomaga na zdrowie, urodę i samopoczucie.
Ktoś napisał komentarz: Zocha idę do ciebie, ściągaj gacie.
Ja wtedy napisałam, że jestem Zocha, gacie już ściągnęłam i czekam.
Potem napisałam, żeby przychodził szybko, bo mi zimno w tyłek, gdyż od podłogi ciągnie i chałupa nie ogacona, a poza tym głupio jest chodzić bez gaci.
Po południu zaś napisałam, że gacie założyłam już z powrotem, bo już jest popołudniu, a tyłek tak mi zmarzł, że oprócz gaci założyłam jeszcze kalesony dziadka Alojzego.
Zabawę miałam przednią, w piątek po całym tygodniu pracy. :lol: :D :) :mrgreen: :xmrgreen:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

O lol. Dziewico, rozkręcasz się.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

A dla ASów zabawne

Post autor: DZIEWICA8 »

Zrobiłam jeszcze coś innego równie śmiesznego, mianowicie zarejestrowałam się na portalu dla szukających partnera jako Scholastyka z Koziej Wólki, ruda, gruba, lat 50. :lol: :lol: :lol:
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Twoja lubieżność mnie przeraża.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

A dla ASów zabawne

Post autor: DZIEWICA8 »

To wszystko to oczywiście były żarty, ja naprawdę nie szukam partnera, ani na niego nie czekam.
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Zito
ASiołek
Posty: 98
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:29

Re: A dla ASów zabawne

Post autor: Zito »

.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2012, 17:09 przez Zito, łącznie zmieniany 1 raz.
Winkie
AScetyk
Posty: 4640
Rejestracja: 25 sie 2011, 18:58

Post autor: Winkie »

Dla większości ludzi seks odgrywa wielką rolę w życiu. Na niektórych forach w tematach "aseksualizm" osoby wypowiadające się nie mogą niekiedy uwierzyć w to, że można "tak" żyć. :wink:

Literatura: Cierpienia Młodego Wertera (Weterana, Weneryka - różne wersje krążyły wśród uczniów katowanych tą lekturą), pod której wpływem wiele młodych osób tamtych czasów popełniało samobójstwo. Ciekawe czy również z powodu "nieszczęśliwej miłości".
ODPOWIEDZ