OBUWIE

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: OBUWIE

Post autor: zazu24 »

Kolejna miłośniczka glanów oraz trampek pozdrawia!

Czasem szpilki, ale muszę mieć dobrą stylówę, okazję i chęci :wink:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Libra

Re: Re:

Post autor: Libra »

Heremis87 pisze:Teraz będzie mnie czekać walka w domu o zachowanie tychże butów :D Nie mam serca ich wyrzucać i nikt mi nie przekona, że powinienem się ich pozbyć.
miałam ja takie, moje pierwsze Conversy w bezowe moro - olaboga! Jak ja je kochałam! Intensywnie użytkując przez kilka lat zajechałam je doszczętnie :oops: już się do niczego nie nadawały, chodzić w nich się nie dało po porozdzierane na amen, podeszwa miejscami taka cienka, że aż przejrzysta, ale chyba kolejne 2 lata stały na półce bo żal mi ich było wywalić, takie wygodne buty, tak dobre służyły, tyle cudownych chwil razem :P

Też się przywiązuję, też, szczególnie jeśli były wygodne. Jak sie czasem jakaś wyprzedaż utrafi to inwestuję w conversy właśnie, bo trampek "przetrawiłam" już sporo, od zwyklaczków typu "the american"(?), zooko , przez droższe new age, i smiths, aż po burżujskie conversy właśnie i te ostatnie jednak najlepiej się u mnie spisują jakościowo.
Najstarsze trampy w tej chwili mają 7 lat, za pięknie nie wyglądaja ale kupy się nadal trzymają i chodzić sie da ;)
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: OBUWIE

Post autor: Heremis87 »

Libra, znam ten sentyment :) niestety traciłem moje stare obuwie ilekroć wyjeżdżałem do Wrocławia na studia. Moja mama to maniak sprzątania i wyrzucania w jej przekonaniu niepotrzebnych rzeczy, normalnie terminator :D Muszę się ewakuować do jakiegoś innego lokum.
U mnie królują trampki czarno-białe ukochane po prostu, tak wygodnie i wspaniałe w tychże barwach. Wyznam szczerze, że nie mam takiego rozeznania w nazwach butów, cóż typowy facet chyba ze mnie :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: OBUWIE

Post autor: marisaxyz »

podeszwa mojego buta miała ostatnio bliskie spotkanie z gwoździem(na szczęście stopa cała) więc mam nadzieję że nie będzie padać bo może przeciekać :wink: no cóż wydawałoby się pochodzę w tych butach dłużej niż jeden sezon :?
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Nietykalna
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 2 mar 2014, 19:34

Re: OBUWIE

Post autor: Nietykalna »

1. Dr. Martens, 1460 Gaucho - Mam je od września i jestem z nich bardzo zadowolona. Dwa razy w tygodniu nie mam czym wracać do domu, więc popylam w nich 6 km.
2. American Club, trampki - Trampki jak trampki... Nigdy nie kupiłam konserw, bo szkoda mi było pieniędzy. Miałam świadomość, że znaczek mi w cudowny sposób nie pomoże w takim trybie eksploatacji butów. W podstawówce i gimnazjum chodziłam po miejscach, gdzie buty były szczególnie narażone na uszkodzenia. Chodząc w butach za 25 zł nie miałam wyrzutów sumienia, nie przejmowałam się czy je ubrudzę, zniszczę itd. Największą zaletą było to, że buty można było personalizować, upiększać, a gdy coś nie wyszło, można było kupić kolejną parę. Jedna para konserw to jakieś dziesięć par zwykłych trampków.
3. Ryłko, G0425AE - Bardzo mi się spodobały, na dodatek okazały się niesamowicie wygodne.
Libra

Re: OBUWIE

Post autor: Libra »

Ja na Martensy choruję :rozowe: , na klasyka w kolorze cherry(podobaja mi się te lakierowane, i kolorowe, ale wiem ja co sie dzieje z lakierowana skórką po jakimś czasie :P ) - ale cena odstrasza to raz, dwa, raczej unikam kupna wyrobów skórzanych. :(

Jedna para konserw to jakieś dziesięć par zwykłych trampków.
ja sie przywiązuje do buta i jak mi sie zwyklaczek rozpierniczy to mi szkoda :( American co piszesz miałam, New Age miałam... nie dla mnie.
W moim przypadku lepiej wychodzę na "konserwach" ;) W styczniu, na zimowej wyprzedaży udało mi się ucapić konserwkę za 89 zł :P nigdy nie kupuję w cenie regularnej.
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: OBUWIE

Post autor: zazu24 »

Ja za to choruję na białe glany w komiks :serce: Raz jeden widziałam takie w sklepie (oczywiście nie było mojego rozmiaru, a i cena kłuła mnie w rzyć ;<), komiks na nich był z Garfieldem i zapałałam do nich taką miłością, że po dziś dzień o nich marzę i śnię. Coś w ten deseń:

Obrazek
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
unloveable
starszASek
Posty: 43
Rejestracja: 10 sie 2014, 21:49

Re: OBUWIE

Post autor: unloveable »

Z obuwia wielbię trampki i glany bo wydają mi się najbardziej praktyczne. :D
Libra

Re: OBUWIE

Post autor: Libra »

Jam zakupiła "nju balans" ostatnio, i teraz o ile słonko nie przypieka tylko w nich pomykam bo amortyzacja i wygoda, że hej.
Libra

Buty

Post autor: Libra »

Ludu, zapewne głupotę popełnię, ale zamierzam spełnić swoje obuwnicze marzenie i nabyć Martensy.

Wysokie, śliczne, wersja bez zwierzaka.

Cóż, tłumaczę sobie, że jestem tego warta, ale nigdy aż tyle nie wydałam na obuwie i się cykam ;)
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: CIUCHY

Post autor: Nes »

Libra pisze:Ludu, zapewne głupotę popełnię, ale zamierzam spełnić swoje obuwnicze marzenie i nabyć Martensy.

Wysokie, śliczne, wersja bez zwierzaka.

Cóż, tłumaczę sobie, że jestem tego warta, ale nigdy aż tyle nie wydałam na obuwie i się cykam ;)
Wydasz może dużo, ale też długo będą ci służyły :)
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
Libra

Re: OBUWIE

Post autor: Libra »

Kobiety noszące czasami czółenka i obcasy, jak się w takim czymś chodzi? tj, na obcasie typu słupek, 7 cm?

Obrazek


Wąski obcas typu szpila odpada, bo nie trzymam równowagi. Wszystko co na niskim obcasie jest takie babciowate, zastanawiam się nad tymi ewentualnie może koturn lepszy dla łamagi?

Posiadam tylko i wyłacznie obuwie sportowe oraz martensy, a pasuje mieć coś klasycznego na jakieś wyjście.
Awatar użytkownika
Layla
wASp
Posty: 1946
Rejestracja: 11 lut 2011, 11:06

Re: OBUWIE

Post autor: Layla »

Libra, koturn odpada. Szpila też. Ale takie obcasy jak na zdjęciu są stabilne, jak się ogarnie postawę i sposób chodzenia to da się przeżyć :)
- Czy to ten moment, kiedy całe moje życie przesuwa mi się przed oczami?
NIE, TEN MOMENT BYŁ PRZED CHWILĄ.
- Kiedy?
TO MOMENT POMIĘDZY PAŃSKIMI NARODZINAMI A PAŃSKIM ZGONEM.
Libra

Re: OBUWIE

Post autor: Libra »

Nabyłam, nie klasyka ale jak dla mnie i tak duży przeskok

Obrazek

Jest mi dziwnie, nogi jak nie moje.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: OBUWIE

Post autor: chochol »

Czerwony kolor wzięłaś? Jeśli tak to superowo. Pasują do wszystkiego.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ