CIUCHY

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Naberius »

Watson pisze: 12 lip 2019, 19:07A tak szczerze to dawno żadnego nie widziałam, nawet na ludziach niestety. :(
To w moim przypadku, dane było mi widzieć jak ktoś taki płaszcz nosił, ale nie jest się pewnym, czy to był czarny.
Teoretycznie mam dwa płaszcze. Jeden bodajże granatowy, siegający za biodro, idealny na jesień.
Oraz szary niewiele dłuższy, z nastawionym kołnierzem, perfekcyjny na zimę💜 ale wciąż za krótkie :<
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Watson
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:28

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Watson »

Znalezienie wymarzonego ciucha to katorga, ale warta cierpienia. Do poszukiwaniach jakichkolwiek rzeczy polecam lumpy. Czasami udaje mi się znaleźć naprawdę niezwykłe rzeczy.

Płaszcze z takim postawionym kołnierzem to złoto :kocha:
Odi profanum vulgus et arceo.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Naberius »

Watson pisze: 12 lip 2019, 19:56 Znalezienie wymarzonego ciucha to katorga, ale warta cierpienia.
That's true. Chociaż u mnie jest tak, że jak wejdę do jakiegokolwiek sklepu z ubraniami, to przelatuje przez te działy, które mnie interesują i albo coś zauważę, albo nie. Więc zazwyczaj moje pobyty w takich sklepach są szybkie.
To mi przypomina jedną sytuacje: poszło się kiedyś, po lekcjach, z kumplem do H&M, bo potrzebował okulary przeciwsłoneczne kupić <wpadliśmy dodatkowo do trzech innych sklepów> Po jakiś 15 minutach stania w jednym miejscu, mój wyraz twarzy i wzrok mówiły jedynie: bierz te okulary, bo wyglądają ok i wyjdzmy. :lol:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Watson
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:28

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Watson »

Jak do sklepu to tylko w jakimś konkretnym celu. Nie potrafię i nie lubię sobie "wędrować" po sklepach dla przyjemności, przez co straciłam już kilku znajomych dla których to była jedyna forma rozrywki.
A poszukiwania okularów chyba nigdy nie zakończyły się u mnie sukcesem. Zawsze coś jest z nimi nie tak, ale to są minusy jak najszybszych zakupów.
Odi profanum vulgus et arceo.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Naberius »

Watson pisze: 12 lip 2019, 20:40 Jak do sklepu to tylko w jakimś konkretnym celu.
Same here, chociaż wyjątkiem są trzy sklepy: - plastyczny; - empik oraz - saturn. Mają tam wszystko czego potrzebuję do życia, art. plastyczne, książki oraz gry. Czasami bez chęci kupna tam się chodziło, np. jak był czas do odjazdu autobusu czy coś.
Chociaż mimo to, wciąż nie potrafię zrozumieć jak można chodzić godzinami po galeriach.
Watson pisze: 12 lip 2019, 20:40 A poszukiwania okularów chyba nigdy nie zakończyły się u mnie sukcesem. Zawsze coś jest z nimi nie tak[...]
Tak! Upatrzyły mi się okulary z żółtą/pomarańczową szybką, ale zawsze albo kształt, który nie pasuje do mojej twarzy, albo mają brzydkie kolory tych z boku.
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Watson
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:28

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Watson »

W Empiku to tracę poczucie czasu stety niestety :)
A to z boku okularów ( oczywiście nie przypomnę sobie teraz nazwy ) w 90% przypadków nie pasuję do całej reszty. Nie rozumiem tego. I jeszcze to podążanie firm za aktualną modą, wtedy zaczyna się najgorszy koszmar.
Odi profanum vulgus et arceo.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć i czołem!

Post autor: Naberius »

Firmy oraz niektórzy ludzie, którzy potrafią przechodzić z jednej kolekcji do drugiej. Co z tego że niektóre rzeczy będą praktycznie tym samym, tylko ze zmienionym logo mark <chyba że to jakieś wzory/motywy, wtedy można się zastanowić>. I oczywiście zapłacisz 2x więcej, niż za zwykłą koszulkę, która wygląda tak samo, ale nie posiada loga.
Słyszało się, że sklep wprowadzał nową, popularną w stanach, czy gdzieś tam, kolekcje. Ludzie podobno bili się o skarpetki :lol:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Watson
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:28

CIUCHY

Post autor: Watson »

Żeby bić się o skarpetki...nasz gatunek leci na psy. Płacenie niebotycznych sum, tylko aby móc pokazać logo i czuć się lepszym od innych to żart. Nie mogę tego nawet inaczej określić. Część z nich faktycznie ma wzory na których zatrzymuje się wzrok, ale jak się patrzy na cenę to zwykle się odechciewa kupna.
A w stanach to dzieją się dantejskie sceny w sklepach. Wystarczy sobie odpalić filmy z black Friday któregokolwiek. Osławione przecież sytuacje o zadeptywanych na śmierć ludziach. Przeceny to jednak uruchamiają w nas jakieś prymitywne instynkty.
Odi profanum vulgus et arceo.
Nightfall

Re: CIUCHY

Post autor: Nightfall »

Może poszukaj takiego płaszcza na stronie Vinted? Ludzie wystawiają róże nietypowe rzeczy :)
ODPOWIEDZ