Twój ulubiony posiadany telefon ;)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Kontakt:

Post autor: Ernest »

LG Viewty - dobry przyjaciel studenta (fotki z wykładów, mp3, oglądanie anime podczas przerwy czy jazdy busem) :))
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri

Van
pASibrzuch
Kontakt:

Post autor: Van »

mam, SE k510i trzy lata, ani razu się nie zawiesił,wyłączył, zepsuł czy coś tam, dżojstik diała bez zarzutu. Mam na niego umowę jeszcze na rok, i raczej nie będę go wymieniać. Telefon marzenie? Da się dzwonić, wysyłać smsy, bez internetu, "giepeesów" i innych nie potrzebnych bajerów, niestety takich już nie produkują.
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"

Awatar użytkownika
Ernest
AStrum
Kontakt:

Post autor: Ernest »

Heh, pamiętam te czasy jak sam mówiłem, że nie potrzebuję żadnych bajerów - "wystarczą eSeMeSy". Mimo wszystko przydają się :)
,,Wszyscy jesteśmy większymi artystami niż się nam zdaje." F. Nietzsche

''To see a World in a Grain of Sand
And a Heaven in a Wild Flower
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour'' W. Blake

,,...by lekko obcial koncowki nie skracajac wlosow" Keri

Van
pASibrzuch
Kontakt:

Post autor: Van »

jak dla mnie raczej nie, już i w tym soniaku nie kożystam z niczego, są one dla mnie zbędne (: Ale "jako że pomimo iż" każdy lubi co innego jedym się to podoba innym nie. Nie wiem tylko czemu chcą uszczęśliwiać na siłę i wciskają tyle badziewia do telefonów (co i ustala ich cene) jeżeli nie każdy je chce. Dlaczego nie produkują zwykłych telefonów ?
"Do czasu gdy nie jestem człowiekiem, mogę wszystko"

es.em
ASiołek

Post autor: es.em »

Ernest pisze:Heh, pamiętam te czasy jak sam mówiłem, że nie potrzebuję żadnych bajerów - "wystarczą eSeMeSy". Mimo wszystko przydają się :)
Dokładnie! Dokładnie!
A teraz - aparat się całkiem przydaje (mam SE K800i), odtwarzacz muzyki jest fajny, bo nie trzeba dwóch klamotów nosić, a i rozmowa jak przyjdzie to wystarczy jeden guziczek nacisnąć, a skoro odtwarzacz to i radio. Też uważałem, że mi to wszystko nieporzebne jak dostawałem telefon, ale teraz ciężko by było :)

Awatar użytkownika
Blv.
ananAS

Post autor: Blv. »

Prosty telefon, Nokia 6070. Z bajerów korzystam tylko z aparatu (zdjęcia tabliczek z dyżurami wykładowców ;)) i czasem Internetu, czasami jeszcze pogram w Milionerów. Marzę po cichu o G1, ale bez niego też przeżyję.

Awatar użytkownika
Prozak
mASełko
Kontakt:

Post autor: Prozak »

obecnie posiadam nokie 5700

wcześniej miałem:
se w910i
se w580i
se k700
nokie 6600
siemensa c62
philipsa fishio 620

w sumie połowy "bajerów" z telefonu nie używam, poza dzwonieniem i smsami telefon słuzy mi jakos odtwarzacz muzyki (i takie modele zazwyczaj wybieram) - przynajmniej nie muszę nosić ze sobą jeszcze mp3
Krzyż? Najlepiej płonący...

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra »

Nie mam telefonu.
Wiadomość ta przyprawia ludzi w urzędach i biurach najpierw o wytrzeszcz a potem zmrużenie oczu, czy czasem ja ich w konia nie robię ;)

Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Kontakt:

Post autor: Magda »

Obecnie mam Nokię 6610i (od 2 lat) i jestem z niej bardzo zadowolona, bo nie wariowała mi prawie wcale, pomijając mały incydent z wakacji 2008, kiedy to słyszałam, że ktoś do mnie dzwonił, ale wyświetlacz na to nie wskazywał (cały czas widziałam "stronę główną" telefonu), no i niestety już ma baterię słabiutką i muszę ją często "reanimować" ładowarką.
Kiedyś też tak miałam, że nie potrzebowałam żadnych bajerów, teraz bez aparatu niemal nie mogę żyć. Brakuje mi tylko MP3, bo wtedy nie musiałabym targać ze sobą osobnego sprzętu, ale w sumie, to nie narzekam :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!

Awatar użytkownika
Lalaith
ASiołek
Kontakt:

Post autor: Lalaith »

Obecnie mam Sony Ericsson W910i i jestem niezadowolona. Wiecznie się zwiesza :?
Wsześniej miałam Nokie 6103 i chyba ten telefon wspominam najlepiej ze wszystkich posiadanych.
Nie mam telefonu.
:shock:
Też bym tak chciała, wreszcie być poza zasięgiem...

shadew
młodASek

Post autor: shadew »

Obecnie mam Nokie 6300 i jest świetna.Cały czas słucham muzy i radia.Wcześniej miałem SE K310i.Taki sobie bo jedynie co mogłem to wysyłaś esy, grać w Milionerów i bawić się kalendarzem.

Awatar użytkownika
Libra
carrASius

Post autor: Libra »

Lalaith pisze:
Nie mam telefonu.
:shock:
Też bym tak chciała, wreszcie być poza zasięgiem...
dziś akurat doświadczyłam negatywnej strony życia bez telefonu: chciałam się zarejestrować w sklepie internetowym, a bez podania nr telefonu po prostu się nie dało... jako że nr do kogokolwiek z rodziny nie pamiętam, skleciłam kilka cyferek i to jako mój nr zapisałam. Mam nadzieję, że nie będą chcieli do mnie dzwonić :P

ODPOWIEDZ