Zwierzęta

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Salomea

Zwierzęta

Post autor: Salomea »

Już pora się przyznać, że mam psa (właściwie to suczkę) i mam na jej punkcie bzika. :mrgreen: Uwielbiam zwierzęta, one są śmieszne i rewelacyjne. Ostatnio znów się zastanawiałam, czy by sobie nie kupić świnki morskiej, lub chomika, chociaż boję się trochę jak mój pies zareaguje. Pochwalcie się jakie macie zwierzątka, albo jakie dopiero zamierzacie mieć. :mrgreen: :rozowe: :lol:
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Zwierzêta

Post autor: clouds clear »

Mam psa rasy jamtler(krzyżówka jamnika i ratlera :mrgreen: :lol: )dosłownie cztery kilo psa, ale zapewniam , że natura go nie ukarała brakiem urody i wdzięku :D , charakter też ma niczego sobie, straszna z niego przylepa.
Kiedyś miałam świnkę morską i kilka ławic rybek.Marzy mi się jaszczurka , ale nie wiem co na to Mymacz(pies) :wink: :mrgreen:
Jeśli o rasy idzie uwielbiam m"łyse" koty( nie wiem nawet jaka to rasa :? ), dobermany i bassety.Zwierzaki w ogóle są fajne :mrgreen:
Awatar użytkownika
trujaca
pASibrzuch
Posty: 212
Rejestracja: 16 wrz 2006, 17:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zwierzêta

Post autor: trujaca »

W swoim zyciu mialam: papuge nimfe, swinke morska (przez trzy dni), kraba, mysz, kota (niestety przepadl :( ) oraz dwa myszoskoczki (ostal sie juz tylko jeden).
Teraz marze o kocie i nie moge przestac myslec o takim jednym, ktorego wczoraj zobaczylam w necie, jest przeznaczony do adopcji, niestety wynajmowane mieszkanie i niestabilnosc mojego trybu zycia wykluczaja na razie zwierzeta dlugozyjace :| Ale w przyszlosci chcialabym tez miec jakiegos wiekszego psa obronce ;)
A moimi bezwzglednie ulubionymi zwierzetami sa koty ;)
"Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre."
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwierzêta

Post autor: Uluru »

KOTY, KOTY, KOTY...
Napiszę więcej wieczorkiem, bo teraz pracuję :(
P.S. Łyse koty , a właściwie bezwłose, to sfinksy. Śliczne, ale bardzo wrażliwe.
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zwierzêta

Post autor: maneki neko »

Mam psa beagle'a - Bingo sie nazywa, szynszyle Miko, szczurzycę Zochę i na pol z moja przyjaciolka mamy kocice Lucyferre i kilkanascie dzikich kotow pod blokiem, ktore dokarmiamy. :mrgreen:
Jakby ktos planowal zakup gryzonia to polecam szczury - sa takie inteligentne, latwe do oswojenia, nie smierdza, mozna je podobno nauczyc wielu rzeczy :mrgreen: a szynszyli nie polecam, moja jest dzika i na mnie prycha, ale moze to moja wina, bo nie umialam jej oswoic ;)
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zwierzêta

Post autor: Gizmo »

Lubie zwierzeta, ale tylko z daleka. Nie toleruje sytuacji, kiedy jakies stworzenie domaga sie czegos ode mnie akurat, kiedy potrzebuje chwili spokoju. Moj pajak ptasznik jest "zwierzaczkiem" idealnym - nie biega, nie gubi siersci, nie wydaje zadnych odglosow, sciolke w terrarium zmieniam mu raz na rok, moze nie jesc przez pare miesiecy.. No i.. jest sliczny :kocha: .
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwierzêta

Post autor: Uluru »

A oto moje koty

Obrazek Obrazek

Bardzo je kocham za całokształt :wink: . One mnie kochają najbardziej za otwieranie puszek :( .
Uluru
Obrazek
Salomea

Re: Zwierzêta

Post autor: Salomea »

Ja jakoś nie przepadam za kotami, ale muszę przyznać, że piękne zwierzątka są na zdjęciach i jakie pozy. :mrgreen: :lol: :mrgreen:
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Zwierzêta

Post autor: ewutek »

Uluru, czyżby tylko my dwie na tym Forum mamy kota na punkcie kotów? (:

Przedstawiam Szuszę (właściwie ma na imię Masza).

[mam jakieś niezidentyfikowane problemy z tagami, więc zamieszczam link do zdjęcia] http://www.fotofolder.jpg.pl/?312840,10415,255316
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zwierzêta

Post autor: Gizmo »

Sliczne te Wasze rudzielce :)
Awatar użytkownika
clouds clear
golAS
Posty: 1288
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:36
Lokalizacja: ZIELONA GóRA

Re: Zwierzêta

Post autor: clouds clear »

Świetne kociaki :D
Salomea

Re: Zwierzêta

Post autor: Salomea »

Galeria nam się tutaj zrobiła. I do tego same rudzielce. :mrgreen: :lol:
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwierzêta

Post autor: Uluru »

ewutek pisze:Uluru, czyżby tylko my dwie na tym Forum mamy kota na punkcie kotów? (:
Mam nadzieję, że nie tylko my jesteśmy zakocone :D.
Uluru
Obrazek
Awatar użytkownika
Uluru
pASibrzuch
Posty: 284
Rejestracja: 4 wrz 2006, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwierzêta

Post autor: Uluru »

Oj, zapomniałam napisać, że oglądałam ze swoimi kotami zdjęcie Szuszy-Maszy. Borysowi najwyraźniej wpadła w oko, a Tequila, chyba z zazdrości, wyszła z domu :mrgreen: .
Uluru
Obrazek
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Zwierzêta

Post autor: ewutek »

Mi za to wpadła w oko Tequila, wygląda pięknie i dostojnie :kocha: (:
Heh, brat Maszy ma na imię Borys (zwany pieszczotliwie Borka). Mieszka z moją siostrą i nie jest tak słodki jak Szusza.

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ