Fryzier / Barbershop

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Agnieszka
ninjAS
Posty: 2626
Rejestracja: 10 sie 2005, 16:38

Post autor: Agnieszka »

A ja się po prostu w ogóle nie farbuję i nie mam problemu :mrgreen:
Awatar użytkownika
nightmare
ASter
Posty: 663
Rejestracja: 26 lip 2009, 00:58
Lokalizacja: w trakcie poszukiwań

Post autor: nightmare »

Ja bardzo długo nie farbowałam włosów, a później było bum i zaczęłam. Bardzo podobał mi się turkusowy toner na moich włosach, niestety trzeba było często poprawiać, a wcześniej rozjaśnić. Nie muszę chyba wspominać, że po turkusie zostało sprane suche siano na głowie.
"Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!"
Libra

Post autor: Libra »

Ach ten dreszczyk emocji, kiedy człek nałoży sobie mazidło na łeb i nie ma pojęcia co to z tego wyjdzie... znaczy się czy wyjdzie kolor, czy może włosy wyjdą ;)

Chciałam coś zmienić, ale w ostatnim momencie powstrzymałam się przed zrobieniem sobie grzywki- przypomniało mi się jak długo ją zapuszczałam.
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja się farbuję, bo siwieję. Nie potrafię się starzeć z godnością.
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

a ja sie strzyge sam - maszynka hairclipper 442 polecam
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Kiedys farbowalam wlosy. Ostatnio przestalam i kilka razy uslyszalam, ze mam fajny kolor wlosow. Wychodzi na to, ze nie zawsze farbowane lepsze.
Teraz juz mi sie nie chce kolorowac, ale za kilka lat pewnie bede musiala.. :?
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Tenarian
pASibrzuch
Posty: 244
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:03

Post autor: Tenarian »

Nie zamieniłbym moich siwych włosów na żadne inne.
Jest taka stara serbska pieśń...
Awatar użytkownika
dziwożona
tłumok bezczASowy
Posty: 1940
Rejestracja: 29 lut 2008, 20:29
Lokalizacja: z bagien i uroczysk
Kontakt:

Post autor: dziwożona »

Ja w gruncie rzeczy też nie. Wolę mieć swoje siwe, niż czarne - cudze. Tak czyjeś włosy nosić na głowie? :shock:
PS. Ciesz się, że nie łysiejesz. Podejrzewam, że wtedy Twoja wypowiedź byłaby w innym tonie.


A tak swoją drogą, fryzjer bierze kasę w zależności od długości włosów, a dlaczego nie od gęstości? Przecież jeśli jest ich niewiele, to i tak się mniej namacha tymi nożyczkami. Przychodzę do kobiety z szopą krótkich włosów, a ona mi: 80 złotych, przychodzę do niej z czterema długimi kłaczkami i bierze 150 złotych, bo długie! Gdzie tu logika?
Seks należy tępić, gdyż z niego biorą się dzieci - źródło naszej nieustającej, pedagogicznej udręki.
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re:

Post autor: EmiMaja »

Ja już pół życia obcinam się sama, bo wcześniej nie byłam zadowolona z efektu pracy fryzjerek :( A włosy mam już chyba tak do połowy pleców, marzą mi się dłuższe. Nie farbuję też ani nie farbowałam, nie miałabym na to cierpliwości.
Andro - Gyne
2 in 1
ODPOWIEDZ