27 lipca - Dzień Samotnych

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Awatar użytkownika
szarysmok
smokASek
Posty: 898
Rejestracja: 27 sie 2009, 21:29

Post autor: szarysmok »

Uważam, ze ideą jest, aby w takim dniu, skierować myśl na taka, czy inną populację ludzi. Dzień Metalurga, Kobiet, Chorych na coś tam..., Uchodźców, moze być i Samotnych...
Nie specjalnie się tym interesuję, nie świętuję. Każdy niech przeżywa po swojemu taki dzień co mu odpowiada, jest dla niego ważny.
beebep
ASter
Posty: 634
Rejestracja: 13 wrz 2009, 17:37
Lokalizacja: z kapusty:)

Post autor: beebep »

Nie specjalnie się tym interesuję, nie świętuję. Każdy niech przeżywa po swojemu taki dzień co mu odpowiada, jest dla niego ważny.
Myślę dokładnie tak samo :wink:

jak dla mnie nie wiem ile jest w tym komercji - ale nic nie pobije 14 lutego :shock: - ja osobiście zacznę sobie świętować zamiast dnia kobiet 8 marca - ogólnopolski dzień sterylizacji zwierząt :wink: który ma miejsce tego samego dnia ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Koffee
łASiczka
Posty: 316
Rejestracja: 27 wrz 2009, 18:40
Lokalizacja: przyległości gdańskie

Post autor: Koffee »

ja osobiście zacznę sobie świętować zamiast dnia kobiet 8 marca - ogólnopolski dzień sterylizacji zwierząt Wink który ma miejsce tego samego dnia ^^
Mój anglista z liceum zwykł mawiać "ludzie i kobiety" - a więc w tym układzie daty tych świąt podane są prawidłowo i panie idą pod skalpel, bynajmniej nie chirurga plastyka :p

feministki mnie zjedzą :P
To oszpeć mnie... oszpeć mnie miły. Utnij mi język. Jakoś zmogę. Utnij mi język, żebym nie miała pokusy odzywać się do nikogo.
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Dzien Samotnych kojarzy mi sie z ludzmi bez rodziny albo z rodzina, ktora mieszka daleko. Kojarzy mi sie z ludzmi samotnymi np. staruszka mieszkajaca sama i zmagajaca sie z trudami zycia codziennego.
Dzien Samotnych jest swietem, ktory zwraca uwage na ludzka niedole. Rzadziej dotyczy ludzi mlodych. Tutaj slownictwo jest nowoczesniejsze: Dzien Singla :P Oczywiscie Single tez bywaja samotni.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
urtika
sASanka
Posty: 2428
Rejestracja: 27 maja 2008, 21:06

Post autor: urtika »

Koffee pisze:
ja osobiście zacznę sobie świętować zamiast dnia kobiet 8 marca - ogólnopolski dzień sterylizacji zwierząt Wink który ma miejsce tego samego dnia ^^
Mój anglista z liceum zwykł mawiać "ludzie i kobiety" - a więc w tym układzie daty tych świąt podane są prawidłowo i panie idą pod skalpel, bynajmniej nie chirurga plastyka :p

feministki mnie zjedzą :P
Nie zjedzą. :P Św. Augustyna i Tomka z Akwinu i ich wypowiedzi na temat kobiet twój anglista i tak nie przebije. :roll: :P :diabel: A sterylizacja, zarówno kobiet jak i mężczyzn, IMO powinna być w Polsce dozwolona, tak jak to ma miejsce w innych krajach.
Quirkyalone
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tia, Tomek i August wymiatali pod tym względem :roll:

Ale i tak jeszcze lepsze teksty mieli Grecy :twisted: I nie chodzi tu akurat o kobiety...
Czczony nie tylko w Chinach
ODPOWIEDZ