Gry logiczne, etc. i inne gry też:)

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Tetris i ta z wilkiem i kurami to pie****one radzieckie klasyki :mrgreen:

Aczkolwiek ta druga to bardziej zręcznościówka ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Jo
bASałyk
Posty: 731
Rejestracja: 7 lut 2009, 23:07
Lokalizacja: z wlasnego swiata

Post autor: Jo »

Ant, zamierzalam cos napisac w tym poscie, ale odechcialo mi sie, gdy zobaczylam Twoje wulgaryzmy... Hamuj sie.
'Never give up on your adventures and dreams ...'
Awatar użytkownika
Artemis
pASsiFlora
Posty: 1355
Rejestracja: 7 sie 2008, 21:41
Lokalizacja: z miasta

Post autor: Artemis »

Daisy, wolę te jego wulgaryzmy z gwiazdkami, niż bełkot, czy tzw. "strumień świadomości" w niektórych wątkach... Też by się chciało powiedzieć: pohamujcie się, ale to ja się hamuję ;)
A radzieckie klasyki pamiętam :) . I tetris, i jajka łapane przez wilka. Za stara byłam żeby mieć swoje (ja to dopiero klasyk jestem), ale grałam na pożyczonych od niańczonych dzieci sąsiadki...
Dziś czasem gram w literaki na kurniku. Poza tym ostatnio mam wystarczająco logicznych zagadek w pracy...
Turysta-człowiek pętający się po szlakach w poszukiwaniu jedzeniaObrazek
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Ja też czasami siedzę na kurniku i robię se jaja z koguta :P

A tak poważnie, to literaki mi się już jakiś czas temu znudziły. Mahjongg też. Na razie nawalam w kakuro, ale nie wiem jak długo to potrwa :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
inezzz
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2010, 20:31
Lokalizacja: K-ce

Post autor: inezzz »

Na kurniku to w makao :roll: ewentualnie kości i domino :wink:
Morrighan
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 3 kwie 2010, 23:21
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Morrighan »

http://amanita-design.net/samorost-1/


tak to jest gra;d ( polega na klikaniu myszka tu, tam i gdzie indziej a przejdziesz do następnego etapu :) )

przejście gry mi zajęło 35min
Awatar użytkownika
Sznycel
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 11 sie 2008, 21:45
Lokalizacja: Poznań/PMI

Post autor: Sznycel »

Ja ostatnio obiecałam sobie ,że nauczę się grać w szachy i jakoś mi idzie. Jestem fanką gier karcianych jak remik, król, poker i makao ^^ :) Planszowe też lubie. Musze przyznać ze Sudoku mi nie idzie.
Awatar użytkownika
holliza
ciAStoholik
Posty: 398
Rejestracja: 20 maja 2010, 14:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: holliza »

A ja uwielbiam sudoku :D jak zaczne to nie mogę skończyć - wciąga niesamowicie :) W mahjonga też czasem lubie zagrać
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy."
Awatar użytkownika
Mohammed
zASpany krASnoludek
Posty: 174
Rejestracja: 27 sty 2012, 22:31
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Czy ASy i ASki grają może w Diablo III ?

Post autor: Mohammed »

Szukam chętnych do wspólnego przemierzania świata Sanktuarium w tej kultowej grze. Jeśli ktoś gra niech odpisze albo poda battletaga na priv. Pozdrawiam!
Non Omnis Moriar

Obrazek
kot_kot
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 13 gru 2011, 20:56
Lokalizacja: Germany

Re: Gry logiczne, etc. i inne gry też:)

Post autor: kot_kot »

Skoro mowa o grach typowo logicznych na myslenie no to polecam "Pushover" z dawnej Amigi. Dzis juz powstal remake na Windows i dziala wspaniale. Jesli ktos lubi dobre puzle w stylu domino i chce przy tym glowkowac no to bedzie napewno zadowolony. Kilka razy do tej gry wracalem i zawsze bylem na nowo zaskoczony poziomem trudnosci coniektorych map. Jest jeszcze taka wspaniala gra jak Sokoban. Proste (a moze i nie takie proste? :D ) ustawianie klockow na swoje miejsce w poszczegolnym labiryncie. Naprawde trzeba tutaj myslec. Kiedys przeszedlem cala gre a jednak nie sam tylko z pomoca starszej siostry :)

Pozatymi to kostka Rubika, Szachy i poker Texas HoldEm :D

MahJong tez fajne ale jakos szybko mi sie znudzil.
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: Gry logiczne, etc. i inne gry też:)

Post autor: marisaxyz »

ja lubię scrable i memory ale jak nie mam z kim grać to literaki też mogą być :)
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
ODPOWIEDZ