seriale

Masz ochotę pogadać o czymś innym? Oto miejsce!
klapouchy
zapASnik
Posty: 651
Rejestracja: 22 mar 2006, 22:45

Re: seriale

Post autor: klapouchy »

problem w tym, że te warunki są takie, że żadna telewizja niekomerycjna nie może ich spełniac, ale tak naprawdę to nie wiem co to sa te multipleksy u mnie TRWAM jest cały czas.
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: seriale

Post autor: panna_x »

No właśnie o tym multipleksie mowa :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: seriale

Post autor: zazu24 »

A Hannibala ktoś ogląda ?
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
mashimaro
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2013, 20:48

Re: seriale

Post autor: mashimaro »

zazu24 pisze:A Hannibala ktoś ogląda ?

ja, ja oglądam :D jestem zafascynowana , uwielbiałam Madsa już przedtem i mój podziw dla jego gry aktorskiej się tylko pogłębia dzięki temu serialowi, całe szczęście będzie drugi sezon ufff
i didn’t choose the anti-social life, the anti-social life chose me ;)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: seriale

Post autor: zazu24 »

Mashimaro, a co jeszcze oglądasz? :D wyczuwam serialowe pokrewieństwo dusz :lol:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
mashimaro
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2013, 20:48

Re: seriale

Post autor: mashimaro »

te oglądam regularnie :)
Grey's Anatomy,The Newsroom, Please Like Me, New Girl, 2 Broke Girls,The Mindy Projec,American Horror Story,Sherlock, Girls, True Blood
a te rzadko i nie na bieżąco :D
Cold Case, Navy NCIS, no te wszystkie kryminalne, tak będzie łatwiej to ująć xD i jeszcze parę komediowych
A i oglądałam Dawno, dawno temu do połowy drugiego sezonu, ale doszłam do wniosku że nie trzyma już formy i zrezygnowałam :D

A ty co oglądasz ?
i didn’t choose the anti-social life, the anti-social life chose me ;)
Maggie

Re: seriale

Post autor: Maggie »

Oo, rozmowa o serialach – coś dla mnie. Mogę się wciąć? :)

Oglądasz szósty sezon True Blood, mashimaro? Ja jestem nieco zawiedziona, bo spodziewałam się, że Bill jako ten zły będzie robił…. no jakieś złe rzeczy, a nie tylko wygłaszał kazania na temat Lilith. Ale Eric jest fantastyczny jak zawsze, Jessica jest urocza i bardzo lubię Tarę i Pam jako parę.
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: seriale

Post autor: Cortes »

Obecnie oglądam powtórki z Archiwum X. Jak dla mnie jest to serial wszechczasów. Z seriali, które lecą obecnie, to nic nie oglądam, bo nie mogę znaleźć nic wartościowego, a poza tym nie ma za bardzo czasu.
Awatar użytkownika
mashimaro
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2013, 20:48

Re: seriale

Post autor: mashimaro »

Maggie pisze: Oglądasz szósty sezon True Blood, mashimaro?
Oglądam, co prawda na razie widziałam pierwszy odcinek tylko, no i myślałam że Bill tam będzie ładną rzeźnie robił a ty mi mówisz, że tylko słowo boże głosi łeeee ale słabo bo zapowiadało się krwawo :D
i didn’t choose the anti-social life, the anti-social life chose me ;)
Maggie

Re: seriale

Post autor: Maggie »

mashimaro:

Ja jestem na bieżąco, czyli po 3 odcinku i wreszcie jest szansa, że w następnym Bill w końcu zacznie zachowywać się jak na porządny czarny charakter przystało. :D A co do krwawych jatek – ech, nikt nie potrafił tak ich urządzać jak mój ukochany Russell Edgington. Strasznie mi go brak w tym sezonie.

Cortes:

Jeżeli lubisz X Files to myślę, że spodoba Ci się Orphan Black. To świetny kanadyjski serial science fiction, którego pierwszy sezon niedawno się skończył (ma tylko 10 odcinków). Aktorka grająca główną rolę Tatiana Maslany jest fantastyczna i zasługuje na wszystkie nagrody świata. Tutaj jest trailer na zachętę:

http://www.youtube.com/watch?v=do_BCA-vR9E
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: Patryk »

Maggie pisze:Jeżeli lubisz X Files to myślę, że spodoba Ci się Orphan Black. To świetny kanadyjski serial science fiction, którego pierwszy sezon niedawno się skończył (ma tylko 10 odcinków). Aktorka grająca główną rolę Tatiana Maslany jest fantastyczna i zasługuje na wszystkie nagrody świata. Tutaj jest trailer na zachętę:
Obejrzałem trailer,poczytałem o serialu i mam w planie obejrzeć.Lubię filmy i seriale s-f.Dziś obejrzałem starszy już 4 odcinkowy Bastion.
Awatar użytkownika
mashimaro
młodASek
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2013, 20:48

Re: seriale

Post autor: mashimaro »

Maggie pisze:mashimaro:

A co do krwawych jatek – ech, nikt nie potrafił tak ich urządzać jak mój ukochany Russell Edgington. Strasznie mi go brak w tym sezonie.

O tak Russell był genialny muszę się z tobą zgodzić, najlepsza scena była jak wyrwał kręgosłup prowadzącemu i zaprosił na pogodę :) genialna
i didn’t choose the anti-social life, the anti-social life chose me ;)
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: seriale

Post autor: marisaxyz »

Patryk pisze:
Maggie pisze:Jeżeli lubisz X Files to myślę, że spodoba Ci się Orphan Black. To świetny kanadyjski serial science fiction, którego pierwszy sezon niedawno się skończył (ma tylko 10 odcinków). Aktorka grająca główną rolę Tatiana Maslany jest fantastyczna i zasługuje na wszystkie nagrody świata. Tutaj jest trailer na zachętę:
Obejrzałem trailer,poczytałem o serialu i mam w planie obejrzeć.Lubię filmy i seriale s-f.Dziś obejrzałem starszy już 4 odcinkowy Bastion.
świetny serial,Matt Frewer jako Śmieciarz rewelacja,najpierw przeczytałam książkę,potem obejrzałam serial i nie rozczarowałam się,jedyny minus serialu to aktorka która grała Franny, strasznie irytująca!
Nie wiem czy kojarzycie Misfits, specyficzny brytyjski serial sci-fi, ale polecam tylko 3 pierwsze sezony, potem niestety się popsuł
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
Awatar użytkownika
Patryk
bASyliszek
Posty: 1006
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:47
Lokalizacja: Starogard Gdański, Londyn
Kontakt:

Re: seriale

Post autor: Patryk »

marisaxyz pisze:świetny serial,Matt Frewer jako Śmieciarz rewelacja
No gościu jest dobry :D
marisaxyz pisze:Nie wiem czy kojarzycie Misfits, specyficzny brytyjski serial sci-fi, ale polecam tylko 3 pierwsze sezony, potem niestety się popsuł
Ja nie kojarzę.I było pisać o trzecim sezonie i zniechęcić?To się nazywa spojler :D
Awatar użytkownika
marisaxyz
alabAStrowy bożek
Posty: 1230
Rejestracja: 8 gru 2011, 15:34

Re: seriale

Post autor: marisaxyz »

ok, Uwaga! Spoiler! serial dla widzów o mocnych nerwach, zawiera duuuużo wulgaryzmów ale dawno się tak nie uśmiałam :mrgreen:
Last night I felt
real arms around me.
No hope, no harm,
just another false alarm...
ODPOWIEDZ